Po, 18/02/2019 - 04:40
3

rozumět
napnout
šlehnout
plod
výčitka

Netuším proč, ale vždycky, když si najdu přítelkyni, začnu vztah i s nějakým chlapem. Zatímco mám radši ženy mírnější a laskavější povahy, muži by měli disponovat vzteklým a zlým charakterem.

Dlouhou dobu si s oběma hraju, přes mírná romantická gesta až po tvrdší hrátky. A když už mě omrzí, nějak se jich zbavím. Buď mezi ně vhodím plod podezřívání, nebo je mezi sebou seznámím. Ubrečená dívka většinou vytáhne spoustu výčitek, chlap mi rovnou šlehne pěstí po xichtu.

 

 

Všechno klapalo skvěle, dokud mi do života nevlezly dvě další osoby. To víte, oba měli přesně to, co jsem hledal, chlap zlej, holka citlivá, lehce se dali. Když už mě tak nějak přestali zajímat, hodil jsem pověstný plod. Rtěnka na košili, zaschlé sperma zezadu na kalhotách. Oba se naštvali, prostě tak, jak to má být.

Avšak strunu jsem napínal tak dlouho, až nakonec praskla. Nečekal jsem, že se z těch dvou vyklubou sourozenci, kteří o mé “hře” věděli předem a hráli ji se mnou, jako by jí rozuměli. K mému překvapení to neskončilo rozchodem, ba naopak jsem se stal jejich hračkou, kdy slovo hračka měla ještě podřadnější význam.

Nyní prosím o smilování, jenže tihle ďáblové mi jej nechtějí dát. Asi ani nikdy nedají.