Čt, 10/05/2018 - 18:09
7

škrob
kořen
hučet
mrznout
úleva

„Pro lepší držení uchopte u kořene. Nemáte se čeho bát, určitě vás nekousne.” Žertovně prohodila blondýna a názorně předvedla na nahém muži.

„Nemusíte ho hned strčit do pusy, v ruce se vám určitě nerozpustí. Ze začátku jen olizujte.” Znovu jsme se dočkaly názorného předvedení, kdy se její oči střetly s mými. Všichni mě sledovali i ten fešák, jenž byl kouřený.

 „Druhou rukou můžete třeba hladit hýždě, hrát si s varlaty nebo klidně s análem.” Každou možnost ukázala na zmiňovaném muži, který při tom slastně zasténal, olízl si rty a pohlédl na mě.

Abych to uvedl na správnou míru, nejsem gay. Jen jsem prohrál sázku s doktorem.

„Nesnažte se starat o všechno. Stačí, když se věnujete jen žaludu. I to dost udělá.” Pokračoval muž klidným hlasem, jakoby se dole nic nedělo a ani na moment nesklopil zrak ode mně. Může mi někdo vysvětlit, proč mě tak propaluje?!

Ještě že jsem snídal jen housku z kukuřičného škrobu, protože jsem měl žaludek, jak na vodě. Nervozita se mě nepouštěla a to mi doktor zakázal stresující situace. Vidíte, jak dodržuje své pokyny?

„Tím svého partnera nažhavíte.” Slastně vzdychl a přivřel víčka.

„Vsuňte ho do úst a sajte, olizujte, používejte ruce.” Tělo se mi třáslo, avšak určitě jsem nemrzl.

Nedokázal jsem se uklidnit. Hodina trvala ještě půl hodiny a úleva se dostavila až, když jsem dorazil na zastávku, kde mi nic nehrozilo, protože ty lidi už nikdy neuvidím.

Hlasité zahučení klaksonu mě přinutilo se otočit. A hádejte, koho jsem to uviděl sedět za volantem vyhlížejíc z okna na mou maličkost? Ano, ten fešák z výuky o sexu.

„Nastup si.” Přikázal s ďábelským úsměvem a úzkost propletená s nervozitou se mě znovu chopila. Mám ještě kam utéct?

Ukázal na místo vedle sebe a otevřel dveře. Byl to jasný pokyn, že nechce čekat. A já ho poslechl.