Čt, 20/07/2017 - 17:27
10

kariéra
osiřet
bible
chodidlo
výtržnost

„Pusťte mě! Pusťte mě!“ snažil jsem se vymanit ze sevření dvou chlapů, kteří mě drželi na kolenou před jejich oltářem. Přede mnou stál jejich vůdce. S biblí v jedné ruce a s podivnou černou hmotou ve sklenici v druhé ruce.

„Dost těch tvých výtržností!“ sekl rukou, „pokojně přijmi svůj osud oběti.“ O čem to sakra mluví?! Osud? Oběť?! Právě jsem začal novou kariéru jako striptér. Není to nic moc, ale to není důvod, proč bych měl skončit takhle! A co je ta věc ve sklenici? Chtějí mě něčím nakazit a nechat osiřet?!

„Otevřete mu pusu,“ přikázal. Přistoupili ke mně další dva lidé, kteří mi začali násilím rozevírat ústa. Nedokázal jsem zabránit tomu, aby mě to donutili vypít. V tu chvíli ode mě všichni odstoupili. Udělali kolem mě kruh a začali s nějakým zaříkáváním. Přicházela na mě závrať, bušilo mi hlasitě srdce a cítil jsem brnění od chodidel do zbytku těla.

„Co jste mi to dali?!“ křikl jsem zoufale. Odpověď mi však nepřišla. Všichni se soustředili na slova, která odříkávali. Začal jsem vnímatt černý kouř, který se pomalu zhmotňoval. Náhle jsem před sebou viděl něco podobnému člověku. Kůži měl však bledě červenou, oči černé, špičáky dlouhé a ostré a hlavu mu zdobily dva vlnité rohy. Došel ke mně a jednou rukou se mě dotkl. Náhle se všechno zatočilo a my se objevily v nějakém podivném pokoji.

„Vítám tě člověče v mém panství,“ řekl klidně, „jsem démon Teilar a ty jsi teď mým milencem.“

„O čem to mluvíš?“ vyhrkl jsem zmateně.

„Přijmutím mého ejakulátu si zapřísáhl své tělo mě.“

„Cože?!“ Sperma? Milenec? Démon?! Vůbec nechápu, o co tu jde!

„Neboj se, pro lidi je to afrodiziakum, bude se ti to líbit.“ Kolovalo ve mně nespočet otázek, na které jsem chtěl znát odpověď, ale náhlá ztráta mého vědomí je odložila na dobu neurčitou.