Jackie Decker 19. 9. 2017 (19:29) 0

O Stříbřitělesklý halmochron

Letos v březnu jsem avizovala, že se účastním dvou literárních soutěží. Jednou z nich byla SOUTĚŽ FESTIVALU LITERÁRNÍ VYSOČINA 2017, k jejímuž vyhodnocení došlo již v květnu. Nejen, že se má báseň Pouta neumístila na prvních třech pozicích, ale pořadatelé zapomněli i na to, že jsem se soutěže vůbec účastnila, neboť jsem nebyla uvedena v seznamu účinkujících. A nebo možná byla jen má báseň tak hrozná, že jsem si nezasloužila ono čestné uznání, pod nímž byl zveřejněn zbytek účastníků :D http://www.literarnivysocina.com/2017/05/14/vitezove-souteze-2017/.

Druhou letošní literární soutěží, do které jsem přihlásila svou práci, byl 28. ročník soutěže O Stříbřitělesklý halmochron. Soutěž sci-fi povídek, kam jsem posílala svou povídku Ve tři ráno. Opět jsem se neumístila na vedoucích příčkách, ale tentokrát pořadatelé alespoň zaznamenali, že jsem se zúčastnila. Obdržela jsem čestné uznání za účast a kompletní sborník soutěžních povídek v elektronické podobě.

Čestné uznání

Sice jsem nevyhrála, ale může mne těšit, že jsem neskončila poslední. Má povídka se umístila na 18. místě ze soutěžních 26 povídek. Děkuji.