×

Chybová zpráva

Pro zobrazení našich překladů se musíte přihlásit nebo registrovat.

Hlavní záložky

Ne, 14/08/2016 - 18:05
57

Hodnocení

4.55924
Průměrné hodnocení: 4.6 (hlasů: 211)

Název ve znacích

ご主人様とワンコ

Originální název

Goshujinsama to Wanko

Autoři

Žánr

Info

Typ: 
Rating: 
M/18+
Svazků (orig): 
1
Status (orig): 
Rok vydání (orig): 
2009

Stručný obsah

Pán a jeho pes
Uehara na škole trhá rekordy. V čem? Už 31krát se vyznal svému milovanému profesorovi Tatsukawovi, ale jeho city byly vždy odmítnuty. Přijde na to, jak se profesorskému misantropovi zalíbit?
Rozmazlené morče
Kurosawa bydlí se svým senpaiem, ale má problém - nechce, aby se senpai dozvěděl, že ho má rád. Jak se ale zvládne vyrovnat s tím, když se
senpai promění v roztomilé morče?

Tajné lekce lásky
Soukromý učitel Asato zažívá romantické pletky se svým studentem Renem – vlkem v beránčím rouše.

Uhrančivý pohled

Posedlý láskou

Mitsurugi je kapitán fotbalového družstva. Umina ho tajně miluje a tak mu jeho kamarád z chemického kroužku namíchá lektvar lásky.

 

Utopeni v lásce

Kyousuke a Kazuma jsou přátele od malička. Oba jsou výborní plavci.Kazuma však svého kamaráda miluje a jednoho dne se rozhodne, že mu ukáže, že už není malý štěně.

Milostný trojúhelník?!

Houyama Riku byl odmala šikanován. Záchranu a pak i doživotní ochranu mu poskytli Seito a Eiru. Riku se zamiloval do oblíbence všech dívek Seita, ale není schopen své city říct nahlas. Proto se mu Eiru nabídne, že mu k lásce dopomůže...

Neohrabaný polibek

Isayama má našlápnuto stát se dobrým obcchodníkem. Tajně miluje postaršího šéfa, který má nejenom manželku, ale i děti. Honí se při erotických představách na šéfově křesle a jednoho dne se mu to vymstí, kdy ho načapá kolega Nakatsu a tento čin si vyfotí na mobil. Začne ho pěkně vydírat a udělá si z něj sexuální hračku.

Klon
Malé pokračování o chemických experimentech a nadrženého Uminy.