Hlavní záložky

Pá, 24/11/2017 - 22:31
1

Hodnocení

4.6
Průměrné hodnocení: 4.6 (hlasů: 10)

Název ve znacích

まよひがっ

Originální název

Mayohiga
Alternativní název: 
Kindan Spell
Kokoro Logic

Autoři

Žánr

Info

Typ: 
Rating: 
M/18+
Svazků (orig): 
1
Status (orig): 
Rok vydání (orig): 
2011

Stručný obsah

1-3) Mayohiga
4) Kindan spell
Fei a Gilbert jsou přátelé z dětství, kteří navštěvují Akademii kouzel. Je to škola, kde studenti trénují své schopnosti, aby se mohli stát uživateli magie. Z těch dvou je Gil ten talentovaný, zatímco Fei je považován za hlupáka.
Jednoho dne je Fei pověřen uspořádáním knihovny, kde nachází zakázanou knihu kouzel. Zamýšlí použít kouzlo z knihy ke změně názorů ostatních na něj, stejně tak jako chce použít kouzlo k ovládání emocí druhých. Kouzlo však selhává a způsobí, že se do něj Gil zamiluje.
Jak se jejich vztah mění, teď, když je Gil pod Feiovým milostným kouzlem? Bude jejich vztah pokračovat i poté, co bude kouzlo odstraněno nebo budou navždy svázáni kouzlem lásky?  
5) Kokoro Logic
Aoba chodí se sladkým a roztomilým Youheiem, ale zároveň také s majetnickým a dominantním Yoichim, elegantním a vzdělaným Yokem a pohodářským Yojim. Youhei totiž trpí mnohonásobnou poruchou osobnosti. Aoba se snaží Youheie přesvědčit, že miluje pouze jeho. On ale postrádá sebedůvěru a navíc s Yoichiho neustálými zásahy, má tato zpráva vůbec šanci dostat se skrz?
6) Mayohiga Extra