Hlavní záložky

Čt, 31/12/2015 - 23:51
7

Hodnocení

4.56
Průměrné hodnocení: 4.6 (hlasů: 25)

Název ve znacích

センチメンタルガーデンラバー

Originální název

Sentimental Garden Lover

Autoři

Žánr

Info

Typ: 
Rating: 
M/18+
Svazků (orig): 
1
Status (orig): 
Rok vydání (eng): 
2012
Rok vydání (orig): 
2008

Stručný obsah

Lásku můžete najít všude. Láska vzplane u kohokoliv. U mužů, dokonce i u koček. Kočky jsou známé tím, že vycítí bolest nebo smutek člověka. Přitulí se a jsou mu po ruce. Můžete je pohladit, přitulit se a cítit jejich teplo. Ale i kočky touží po porozumění. I ony mají trable v lásce. I ony potřebují obejmout.

1. Sentimental Garden Lover
     Fuji miluje Hira. Natahuje k němu své ruce, touží po jeho dotecích. Každý den sleduje, jak někdo jiný drží v náručí milovaného Hira. Tolik to bolí. Chtěl by ho chránit, ale… Fuji je kočka. Když dostane svou šanci, získat lidské tělo a vetře se do přítomnosti Hira, příběh může začít….

2. At Home Holiday Lover
Shima je taky kočka. Dívá se, jak se jiná kočka, Fuji, sbližuje s člověkem a sama touží po láskyplné náručí. Taki je někdo, koho by chtěl. Taki má ale svého milence, jenž má úplně stejné jméno. není to zrovna dobrý milenec, Vzteklý a dokáže vztáhnout na Takiho. Co zmůže ubohá kočka? Bránit ji svými drobnými tlapkami? Jaké to je, být ve stínu, pozorovat bolest toho, koho milujete a sám trpět?

3. I'm Home!
Osudy dvou utrápených kocourů Fuji i Shimy se proplétají. Jedno malé shledání, když se Fuji snaží najít úkryt a najde ho Taki. Dostane se zpět domů… k tomu, koho miluje?

4. From the Heart
Shirigo je delikvent. Bojuje pěstmi, nikdo ho nechápe, vždycky je vinen. Zkrvácený, v patách policajty, najde úkryt v knihkupectví Sakurai. Je to velmi upovídaný muž. A Shirigo se vrátí. Proč? Doufá, že sna našel někoho, kdo by poslouchal i jeho?

5. Right Palm, Left Palm
Jsou to bratři. Jsou vždy spolu. Mohou se držet za ruce. Mohou se líbat. Ale… není to divné? Všichni to říkají. Měli by si to uvědomit a věřit ostatním. Ale co když Naoto svého bratra nechce nechat jít a vzdát se toho všeho?

6. And I Come to Like You

7. I Want You to Always Smile