Hlavní záložky

Čt, 13/07/2017 - 23:13
0

Hodnocení

4.583335
Průměrné hodnocení: 4.6 (hlasů: 12)

Název ve znacích

恥しらずな夜

Originální název

Hajishirazu Na Yoru
Alternativní název: 
Gentle Smile
Gentle Warmth
You at the New Moon

Autoři

Žánr

Info

Typ: 
Rating: 
M/18+
Svazků (orig): 
1
Status (orig): 
Rok vydání (orig): 
2004

Stručný obsah

1) You at the New Moon

Teruya byl zamilovaný do svého učitele a místního kněze, Kaoru-senseie, od svých sedmi let. Ale sensei mu prostě nevěří! Jak dlouho bude trvat, než si získá jeho pozornost?

2) Not Loved

Je to dvanáct let, co detektiv Andou ztratil nohu při nehodě, když zachránil punkové dítě Juroutu. Jurouta je řečeno, že za to nenese zodpovědnost, ale to nesnížilo jeho pocit viny, nebo jeho city k Andouovi. Když ale teenager Takemura vputuje do jejich životů a naruší tak křehkou rovnováhu mezi dvěma muži.

3)Gentle Warmth

Muž s fetišem na medvídky zažije životní překvapení, když se probudí vedle jiného muže, který vypadá jako...

4) Shameless Night

Nanase je neustále bombardován lidmi, kteří ho chtějí. Stalkují ho a obtěžují, chtějí s ním jít na oběd nebo s ním mít rovnou sex. Z tohoto důvodu se Nanase spoléhá na svého bratrance, Watarua, jako ochránce proti všem bláznivým stalkerům a perverzákům toužícím po jeho těle. Ale ve snaze získat Watarův souhlas, Nanasemu se zdá , že ho ztratil, když pak zjistí pravdu o Wataruovi, bude stále vyhýbat intimitě lásky?

5) Sweet Body

En byl s Ayumim-sama od chvíle, kdy byl dítě, měl pečovat o zdravotně postiženého, Ayumu-sama, dědice velkého jmění. Ale Ayumu je rozmarný, a když se jeho mladší bratr snaží si "zapůjčit" Ena. Ayumu je toho svědkem a rozčílen opouští místnost a smutný En odchází z domu. Může Ayumu žít bez sladkého těla Ena?

6) New Moon Gloom

Pokračování: You at the New Moon.