Hlavní záložky

Ne, 31/07/2016 - 13:56
0

Hodnocení

4.416665
Průměrné hodnocení: 4.4 (hlasů: 12)

Název ve znacích

仄かな恋の断片を

Originální název

Honoka na Koi no Danpen wo
Alternativní název: 
Honoka na Koi no Danpen o

Autoři

Žánr

Info

Typ: 
Rating: 
M/18+
Svazků (orig): 
1
Status (orig): 
Rok vydání (eng): 
2008
Rok vydání (orig): 
2006

Stručný obsah

1) The Sincere Frozen Moon - Asagi a Tachibana jsou šintoistí exorcisté a milenci. Asagi je hlavní kněz v chrámu, který pochází z dlouhé linie kněží používající techniku Heavenly Sword na vymítání. Při použití této techniky dochází k velkém vyčerpání. Tachibana je z bohaté rodiny a učeň Asagiho, nesnáší Asagiho techniku, která ho ubíjí a snaží se přijít nato, jak mu pomoci.

2) The Dangerous New Moon - Harukai každý den navštěvuje kněze Ei v jeho poledních přestávkách a svěřuje se mu se svými problémy. Kněze Eie těší Harukaiho společnost. V poslední době je Harukai ve své práci často kritizován svým šéfem za každou maličkost, tento problém se začíná měnit v něco nebezpečného pro Harukaie.

3) The Heavenly Swords Bulletin - jde o příběh nebeských mečů, kteří se objevují v jednotlivých kapitolách.

4) Midday Mirage - Toranosuke přísahal pomstu démonu Shujinovi za smrt jeho staršího bratra. Shunjina může zabít pouze nebeský meč. Když přijde čas pomsty Toranosuke se nedokáže k činu rozhodnout .....

5 - 6) Half Moon Passing - nejmaldší z nebeských mečů Nanaki ztratil svou formu meče, pokud ji najde bude se jeho prázdnota šířit po celém těle až zmizí se světa smrtelníků. Nejstarší nebeský meč Ninomiya mu chce s hledáním pomoci, ale nedokáže se vyjádřit.

7) Crescent Moon Mirage