Hlavní záložky

Út, 26/09/2017 - 19:32
0

Hodnocení

4.666665
Průměrné hodnocení: 4.7 (hlasů: 3)

Název ve znacích

僕の知るあなたの話

Originální název

Boku no Shiru Anata no Hanashi
Alternativní název: 
Your Story I've Known
If the Voice Reaches

Autoři

Žánr

Info

Typ: 
Rating: 
M/18+
Svazků (orig): 
1
Status (orig): 
Rok vydání (orig): 
2009

Stručný obsah

1-3) Tvůj příběh, který jsem poznal
Středoškolák Matsumoto Haato se zamiloval do bývalého přítele své matky Shibusawy, hrubiána a člena yakuzy, který byl k němu v minulosti hodný. Když už nemá kam jinam jít, obrací se k špatnému, ale laskavému staršímu muži. Tři kapitoly milostného příběhu, které v detailech popisují měnící se vztah dvou muží v průběhu let.
4) Vařená cibule
Sladkost a kořeněnost jsou nejlepší příchutě lásky, když jsou dva lidé spolu. Středoškoláci Negi a Tama jsou spolu už od základky a Negi je nyní připraven posunout jejich vztah na další úroveň, ale Tama je stále nejistý...
5) Jestli mě uslyšíš
Shouta se neustále zaplétá do bitek, ale navzdory tomu je to hodný kluk. Jednoho dne, zatímco se snaží někoho zachránit před šikanou, se před ním objevuje divný samurajský chlap, který mu oznámuje, že od tohoto dne ho bude strašit. Nyní se Shouta musí vypořádat s duchem, který mu dělá společnost...a všemi emocemi, které s ním přichází.
6) Kami-sama no me wo nusunde
Narasaki si stále živě pamatuje na den, kdy se mu na střední škole vyznal jeho kamarád a on ho bezcitně odmítnul. O několik let později, když se mu vyznává jiný muž, je odhodlaný dát mu šanci, kterou nedal svému kamarádovi. Ale vidí před sebou tohoto muže nebo jen oživuje minulost?

Související manga: