Medvídek - Kapitola 13

Přidal/a: Shemain, dne: 23 Led 2018 - 10:13 v kategorii: Klasika (18+)

Jiro nesouhlasně zavrčel, pevně chytl chlapce za stehno a alespoň jednu jeho nohu vrátil zpět na původní místo - ke svému pasu. Natiskl se na něj svým vzrušením a stejně jako na pódiu zakroužil boky. Otřel se tak o zrzečkův touhou tepající penis, který v těsném sevření pevných džínsů povážlivě trpěl. Petr bezmocně zasténal a zatnul prsty do potem lesklé kůže Jirových ramenou.Amorův omyl - Kapitola 8 - Rovnou třetí meta!

Přidal/a: eliza56, dne: 22 Led 2018 - 02:39 v kategorii: Klasika (18+)

„Na co?“ zeptám se nakřáplým hlasem.

„Na druhou metu,“ usměje se.

Ticho protne popová hudba, stejně jako včera. Naštěstí dnes jde spíš o takový tichý doprovod. Nejspíš si vzali výtky profesorů k srdci, takže jejich diskotéku nebude slyšet i celé široké okolí.

„Jo… ale to je co?“ zajímám se tiše. Jsem si vědom toho, jak mi dech vázne v plicích. Upřímně, kdyby mi teď viděl do hlavy, našel by tam řádnou dávku paniky.

Jedna věc je, že se vám někdo líbí. Druhá věc je, že ten někdo je chlap… a vy jste taky chlap. To je takový „malý“ detail, který si právě hodně zřetelně uvědomuju.Medvídek - Kapitola 12

Přidal/a: Shemain, dne: 22 Led 2018 - 00:19 v kategorii: Klasika (18+)

„Skřítku?“ pohladil ho po tváři starostlivě. „Jsi v pohodě? Neudělal ti nic, že ne…?“ strachoval se.

Petr neodpovídal. Byl příliš zaměstnán sledováním svalů vlnících se pod hladkou pokožkou ramen a paží. Jako rána kovadlinou na něj dopadlo vědomí, že tohle je vlastně poslední schůzka, kterou jeho mamince slíbili. Po dnešku už… Namáhavě polkl, protože hrozilo, že se mu hrdlo promění v písečnou pláň.Medvídek - Kapitola 11

Přidal/a: Shemain, dne: 21 Led 2018 - 04:40 v kategorii: Klasika (18+)

Petr se znovu obezřetně rozhlédl, než se pověsil šokovanému Jirovi kolem krku a bláznivými polibky mu zasypal celou tvář.

„Děkuju, děkuju, děkuju,“ šeptal mezi nimi.

Jira zaplavila vlna citu. Přitáhl si chlapce do náruče těsněji a rychle, vášnivě ho políbil.

„Neděkuj, jen už se nemrač,“ řekl mu tiše, když se od něj odtáhl. Petr jen souhlasně kývl a tvář mu zářila štěstím.Bez slov - Kapitola 21

Přidal/a: VioletWonder, dne: 21 Led 2018 - 02:34 v kategorii: Klasika (18+)

Nakonec mi Dany kývnul a políbil mě na špičku nosu.

„Ani to nebolelo, co?“ zasmál jsem se a než jsme opustili byt, kousl jsem ho během polibku do rtu.Černá ovce - První samuraj - Kapitola 26

Přidal/a: Konduto, dne: 20 Led 2018 - 23:04 v kategorii: Klasika (18+)

Políbil mě!

Prostě políbil a to z čista jasna! Byl jsem z toho faktu úplně mimo pár minut a nedokázal jsem vůbec zpracovat, co se kolem mě děje. Zmatený a omámený. Připadal jsem si jako Dante, který zrovna sám procházel očistcem a čekal, kdy se objeví brána do pekla. Kde je sakra ten básnickej debil, když ho člověk potřebuje? Nikde, ve své chvilkové fantazii, jsem ale Vergilia nezahlédl. No co, do ráje se mnou stejně nesmí, pohan jeden pitomej. Jestli se tam vůbec k tý kráse nebeský dostanu.

To je na hovno!

Celý tohle je na hovno! To, jak se cítím… je na hovno.

Sakra, tohle nemůže být pravda. Tohle se neděje. Nemůže se to dít. Ne mě! Ne mě…Amorův omyl - Kapitola 7 - Panna nebo orel?

Přidal/a: eliza56, dne: 20 Led 2018 - 21:03 v kategorii: Klasika (18+)

Jeho vlhký tulipán explodoval do řeky vášně.

To je ale věta, co? Do háje, kdo má mezi nohama vlhký tulipán?! Co to sakra je za přirovnání? Nějak nevím, jakože květ je penis a ochlupení listy? Nebo… žalud je květ, pak máme logicky stonek a dole kořeny?Ve stínu měsíce - Kapitola 40 - Rozhodnutí - 1. část

Přidal/a: Istred, Sumire Kaiti, dne: 20 Led 2018 - 19:57 v kategorii: Klasika (18+)

Probudím se časně. Určitý neklid a vnitřní napětí mě nenechá spát příliš dlouho. Otevřu a líně zamrkám. Ležím tak, jak jsem včera večer usnul. Na Gabrielově hrudi. Nadzvednu se nad něj a pousměju se.Medvídek - Kapitola 10

Přidal/a: Shemain, dne: 20 Led 2018 - 00:59 v kategorii: Klasika (18+)

Jak tam tak ležel a vychutnával si pocity absolutního štěstí, uvědomil si narůstající tlak čehosi pevného u svého pozadí. Zvědavě se zavrtěl, až Jiro zasykl.

Petra polila červeň. To… To byl… Jirův…

Srdce se mu znovu zběsile rozbušilo. Jirův penis se mu tiskl k zadečku a jemu to bylo až nauvěřitelně příjemné. Před očima se mu začínaly ze zadržovaného dechu dělat mžitky a tak je raději zkusil rozdýchat ústy. Tlak na jeho hýždích se ještě zvýšil.

„Jiro…?“ zašeptal roztřeseným hlasem.

„Nevšímej si toho,“ poradil mu tiše.

„Ale…“ protestoval chlapec a znovu se zavrtěl. I jeho vlastní slabiny se probouzely k životu.

„Skřítku, nevrť se. Jen to zhoršíš,“ zaprosil Jiro. Petr by ho moc rád poslechl, ale jeho tělo jako kdyby jednalo samo za sebe. Mírně se prohnul v zádech a natlačil tak svoje půlky ještě těsněji k Jirovým bokům.

„Skřítku!“ napomenul ho Jiro syčivě a na okamžik zauvažoval, že by si možná ten taxík měl raději ještě zavolat.

„Promiň, já…“ omlouval se mu Petr provinile, ale znovu zahýbal pánví, jako kdyby jeho pohyby ovládal někdo jiný. Nitrem mu zmítal hlad po něčem, co ještě neuměl pojmenovat.

Jiro oproti tomu věděl naprosto přesně, čeho si mladíkovo tělo žádá, a už se nemohl dočkat, až mu to dá.

Ale ne tady.

A rozhodně ne dnes.Život smrti - Kapitola 3 - Vytočená chůva

Přidal/a: Draculla, dne: 19 Led 2018 - 14:46 v kategorii: Klasika (18+)

Fajn co dál? Začít pozvolna, nebo do toho opět skočit? 
Chtěl bych asi počkat na šéfa, ale to by musel mrsknout tím svým pozadím sakra rychle. 
No zatím mám k dobru pár minut, než to začne. Vypadá to, že ho zpráva o smrti pana Wetta překvapila i potěšila zároveň, dost zajímavé a divné. 
 
Co je ten chlap vůbec zač? 
Popořadě – lidský nositel nejdelšího seznamu a zároveň je jeho koncem, potomek nejstarší smrti proměněnou v člověka a setsakra sexy týpek...