Zapamätaj si to

Přidal/a: Akarui, dne: 27 Bře 2018 - 11:16 v kategorii: Romantika (16+)

Kana bola vždy ten druh dievčaťa, ktorý ste jednoducho museli obdivovať. Jej krásne dlhé a tmavé vlasy sa vždy tak krásne vynímali na slnku. A tie jej oči, ktorých krása vyniká omnoho viac tým, že sú zdôrazňované veľkosťou, ktorú dosahuje nielen jemným maľovaním svojich očí, ale aj tým, že ich schováva sa dioptrické sklá svojich okuliarov. Niektorí ľudia jednoducho nevyzerajú dobre s okuliarmi alebo vyzerajú ako ľudia, ktorí celé dni presedia nad romantickými knihami. Kana síce veľmi rada čítala knihy a dokonca patrila medzi najlepších študentov na našej škole, ale okuliare k nej prirodzene patrili. Vyzerala dobre aj bez nich, no s nimi vyzerala ešte o trocha lepšie.

Romance, Školní život, Ze života
láska na pracovišti, neopětovaná láska, škola, školní život, dospívání

Kouřmo nad květinovým hájem - Prolog

Přidal/a: MarYuri, dne: 23 Úno 2018 - 23:37 v kategorii: Romantika (16+)

Dvě ženy. Druhá věc, kterou mé dětské já v tu chvíli spatřilo a která upoutala mou pozornost. Jejich křik mi trhal uši, křivil ústa, avšak pohled jsem od nich odtrhnout nedokázala.Kouřmo nad květinovým hájem

Přidal/a: MarYuri, dne: 23 Úno 2018 - 23:24 v kategorii: Romantika (16+) | Série

Kdybych se v této chvíli měla zamyslet nad jejími slovy, které mi i po těch několika letech hrají v uších stejně tak, jako její usmívající se obličej před očima, možná bych konečně pochopila.

Fantasy, Historické, Romance
romantická láska, první láska, tajemná minulost

Naděje

Přidal/a: Jackie Decker, dne: 1 Úno 2018 - 05:38 v kategorii: Romantika (16+)

Další krátká básnička z Yuri_Thessia webu. Vím, že poslední dobou nepřináším ze své tvorby nic moc nového, ale rodina a práce mě dost zaměstnávají, plus samozřejmě moje stále přskakující múza... Ale snad se mi brzy konečně podaří dokončit další kapitolu k některé z rozepsaných povídek...

Romance
depresivní, neopětovaná láska

Hezký večer

Přidal/a: Jackie Decker, dne: 30 Led 2018 - 07:55 v kategorii: Romantika (16+)

Další báísnička z původního Thessia Yuri webu.

Romance, Ze života
depresivní

Dokud nás smrt nerozdělí - Kapitola 6

Přidal/a: Ragana, dne: 28 Led 2018 - 01:59 v kategorii: Klasika (18+)

            Kníže Arvydas seděl u svého pracovního stolu. Před sebou měl stoh dokumentů a listin k prostudování a podepsání. Sám působil velice unaveným dojmem. Pod očima se mu rýsovaly kruhy, jeho tvář nabyla bledé barvy. Zívnutí skryl za svou dlaní. Na čele se mu tvořily ustarané vrásky. Události, které se v noci odehrály, byly více než znepokojující. Jeho mysl se naplňovala obavami. Ve společnosti zuřila bouře, budoucnost se zdála velmi nejistou…

            Naproti němu seděl hrabě von Kronberg. Zpytavě si prohlížel druhého muže a čekal na nějaké zprávy, vyjádření či vysvětlení. Ničeho z toho se mu však stále nedostávalo. Kníže Arvydas si sám potřeboval utřídit myšlenky. Nejvyšší rada mágů se ještě nerozhodla, jak bude pokračovat dále… Navíc k usnesení bude třeba znát stanovisko velkocísaře a vyjádření velkocísařské Rady.

            Kníže Arvydas si povzdechl. Čekalo ho spoustu práce.Dokud nás smrt nerozdělí - Kapitola 5

Přidal/a: Ragana, dne: 12 Led 2018 - 20:41 v kategorii: Klasika (18+)

            Ephraim se mračil. Seděl na posteli a nevraživě očima probodával svého otce.

            „Nebudu vaše politická loutka, otče,“ prohlásil mrazivě.

            Hrabě Arnold stále poklidně sedící v křesle se jen chladně usmál.

            „Nevzpomínám si, že bych ti dal na vybranou, Ephraime,“ odtušil stroze.

            Ephraim se snažil vymyslet protiargument. Určitě by to šlo lépe, kdyby se neobával, že vzbudí Evgena a kdyby se na podobnou diskuzi mohl připravit předem.

            „Přitahují mě muži…“Dokud nás smrt nerozdělí - Kapitola 4

Přidal/a: Ragana, dne: 10 Led 2018 - 21:44 v kategorii: Klasika (18+)

         Evgenas Arvydas neměl rád návštěvy. Nerad se seznamoval s cizími lidmi. Nerad komunikoval s neznámými. Ne, že by na tom záleželo. Jednou byl šlechtic, takže se přirozeně očekávalo, že bude umět bravurně konverzovat a ovládat etiketu.

         Jenže teď dostal na starosti Ephraima von Kronberg. Ten muž ho znepokojoval snad vším. Cítil z něho něco nebezpečného, něco, co ho varovalo, ale ještě více přitahovalo. To horší, s čím se musel vypořádat, byla živočišná touha. Zachvátil ho chtíč od chvíle, kdy ho spatřil. Přitahoval ho svojí arogancí, sebevědomým vystupováním, sebejistotou, s jakou si šel za vším, co chtěl… Navíc byl prostě sexy. Vysoký, s dlouhými tmavými vlasy a uhrančivýma černýma očima. Říkalo se o něm, že jeho postelí prošlo desítky žen a údajně i mužů. Nedivil se tomu. Sám byl ale přeci jen trochu romantik a snílek. Něco v něm přeci jen doufalo, že by si s Ephraimem mohl prostě porozumět, sednout si s ním, že by u něho černovlasý Alemanec mohl najít něco, co mu nedal nikdo z těch předchozích…Žárlím

Přidal/a: Jackie Decker, dne: 30 Pro 2017 - 12:27 v kategorii: Romantika (16+)

Tak vkládám další ze svých yuri básnických pokusů. I tato krátká "básnička" byla původně zveřejněna na Thessii. Nyní jsem jí tedy přiřknula nové místo.

Romance, Ze života
neopětovaná láska, nenaplněná láska, depresivní

Paní Dokonalá

Přidal/a: Vara, dne: 29 Pro 2017 - 22:40 v kategorii: Klasika (18+)

Zatímco si pohrávám v klíně mojí milé, uvolňuji levou rukou šněrování na její košilce. K radosti nás obou mám šikovné prsty. Výstřih se rozevře a odhalí skrytý poklad. Vykouknou na mě ňadra bílá jako čerstvá smetana.

Historické, Ze života
manželství, orální sex