Čt, 11/08/2016 - 21:42
7

Slastně potáhnu z doutníku a spokojeně vydechnu. Pohlédnu na mladíka klečícího před mým křeslem. ,,Takže...'' promluvím konečně. Zpozoruji jak mladík vystrašeně polkne. Bojí se. A to je přesně to, co chci. ,,...víš proč jsi tu?'' zeptám se. Mladík zakroutí hlavou na znamení nesouhlasu. ,,Jsi tu, abys splatil dluhy tvých rodičů.'' řeknu. Ano, jeho rodiče. Pocházejí z nuzných poměrů. Přesto chtěli, aby jejich syn měl kvalitní vzdělání. Takže si ode mě napůjčovali dost vysoké částky, které ale neměli a ani nemají jak splatit. Tak jsem nechal unést jejich syna, aby jejich dluh splatil prací pro mě. Znovu si ho prohlédnu. Malý, hubený téměř s dívčími rysy, černé vlasy a hluboké hnědé oči. Jako pasák nebo prodejce drog se u mě neuživí. Takže mu nezbyde nic jiného než pracovat jako děvka v jednom z mých nevěstinců. ,,J-jak?'' vykoktá ze sebe otázku. ,,Prostitucí.'' odpovím. ,,N-ne. To ne. Prosím! Já-já si najdu práci a ...a budu vám splácet, ale nechci být děvka. Prosím! Udělám cokoliv ale ne tohle. Prosím!'' začne žadonit. ,,Už jsem řekl. Ale neboj. Budu to já osobně, kdo tě zaučí. A teď mi prozraď, jsi ještě panic?'' řeknu s úšklebkem.
    
    Kiyoshi

    Nemohu tomu uvěřit. Mám dělat děvku? To ne. Roztřesu se, když se mě zeptá, jestli jsem ještě panic. A kdože se mě na tuto otázku ptá? No přeci kmotr japonské mafie Yakuzy Ryu Agatsuma. ,,A-ano, jsem.'' vykoktám. Bojím se. Prý mě sám zaučí. Nenápadně si ho prohlédnu. Vysoký, svalnatý. A to jak si mě prohlíží. Jako šelma svou kořist. ,,Výborně.'' prohlásí. Najednou prudce vstane a za paži mě vytáhne na nohy. Vyděšeně k němu vzhlédnu. Jen se na mě ušklíbne a někam mě táhne. ,,Kam to jdeme?'' vyjektu vyděšeně. Neodpoví. Mám strach. Maminko, tatínku proč jste si půjčovali? Proč od něj? Proč jste mě neposlali pracovat a trvali na studiích? Po tvářích mi začnou stékat slzy.

    Ryu

    Všimnu si jeho slz. Ale smůla chlapečku, na mě slzy neplatí. ,,Kolik ti vlastně je?'' zeptám se. ,,Šestnáct.'' vzlykne. ,,Mladé maso. Budeš se dobře prodávat.'' spokojeně si mlasknu. Znovu zavzlyká. Jenže to už jsme u mé ložnice. Otevřu dveře a postrčím ho dovnitř. Zavřu dveře a otočím se k němu. Je vyděšený a třese se. ,,Svlékni se!'' přikážu. Oči se mu rozšíří strachem. ,,N-ne. Prosím.'' začne žadonit. Pomalu mi dochází trpělivost. Popadnu ho a hodím na postel. Okamžitě na něj nalehnu a začnu z něj strhávat oblečení. Pláče, třese se a prosí ať ho nechám. Neposlouchám ho.  Jakmile je nahý, tak se z něj vednu a taktéž ze sebe shodím oblečení. Opět ho zalehnu. V nočním stolku nahmatám tubu s lubrikantem a namažu si jím prsty. Hned jeden vsunu do jeho těla. Vyjekne a snaží se mě ze sebe shodit. Ale to se mu nepodaří. Postupně do něj nasoukám tři prsty, kterými ho roztahuju. Jakmile se mi zdá dostatečně roztažený, prsty vysunu a vniknu do něj svým penisem. Vykřikne bolestí. Zato pro mě je to slast. Je tak uzoučký. Začnu přirážet. Bože, to je paráda! Spokojeně sténám a stále rychleji přirážím. Cítím, jak na mě přichází orgasmus. Vykřiknu a už plním mladíka pod sebou svým semenem. Tak takhle jsem se už dlouho necítím. Ne, ten chlapec do žádného nevěstince nepůjde, zůstane u mě a bude mojí osobní děvkou. Spokojeně se odvalím a vydýchávám se.

    Kiyoshi
    
    Zděsím se jen spatřím jeho penis. Takovou kládu do mě přece nemůže narvat. Vždyť mě roztrne. Má asi 35 cm na délku a zhruba 5 cm v průměru. Jen stěží rozdýchávám bolest, když mě prstí. Na chvíli se mi uleví, když ze mě prsty vytáhne. Bohužel úleva netrvá dlouho. Když do mě vsune svůj penis, vykřiknu bolestí. Jenže co mám dělat? Jen se třesu a pláču, zatímco do mě prudce a rychle přiráží. Každá vteřina je pro mě jako hodina. Po chvilce vykřikne a já v sobě ucítím teplou tekutinu. Sotva se ze mě odvalí, stočím se do klubíčka a snažím se nemyslet na tu příšernou bolest v mém zadečku. ,,Do žádného nevěstince nepůjdeš. Zůstaneš u mě a budeš uspokojovat moje choutky'' řekne a poplácá mě po vlasech. Roztřesu se. Bože, kam jsem se do dostal? Já chci domů.
    O 2 roky později

    Kiyoshi

    Sedím na posteli a čekám na příchod svého pána. Zvednu oči, když se otevřou dveře. Když v nich uvidím svého pána, tak se začnu svlékat. Nahý si poté lehnu na postel. ,,Hodný chlapec.'' pochválí mě a poplácá po hlavě. Nato se svlékne a nalehne na mě. Zakňučím, když do mě zasouvá prsty. Sténám a vzdychám zatímco mě šuká. Už to nebolí, tak jako kdysi. Nakonec se mi to začalo líbit a začal jsem to mít rád. Vlastně jsem ani jinou možnost neměl. Vykřiknu a vyvrcholím, načež v sobě ucítím semeno svého pána. I tohle jsem se naučil milovat. Po chvíli můj pán odejde a já zůstanu sám. Sotva se za ním zabouchnou dveře, rozpláču se. Hnusím se sám sobě. Chci domů. Ale mám vůbec ještě domov? Žijí ještě mí rodiče? Jak dlouho budu ještě takhle přežívat?

Dodatek autora: 

Je to moje prvotina, tak snad se bude líbit.

4.11111
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 4.1 (hlasů: 36)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 14
Simon za sebou zabouchl dveře hotelového pokoje, ze kterého se za celou dobu...
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 4
V miestnosti zavládlo nepríjemné ticho. Matt a Teo si vymenili prekvapené...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 10
Sběratel krve a kostíUpozornění: pokud tuto povídku čtou nějaké slabší povahy,...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 14
Určite bol na nás krásny pohľad. Tomáš ostal nemo zírať na svoju mamu, jeho...