So, 13/08/2016 - 16:59
7

Ryu

Ušklíbnu se. Tušil jsem, že Kiyoshi tuto nabídku přijme. ,,No výborně. Tak já jdu zařídit svatbu a ty se koukej dát do pořádku.'' řeknu a odejdu z Kiyoshiho pokoje. Zamířím do své pracovny, kde vyplním potřebné dokumenty a obvolám příslušné lidi. Kiyoshi bude můj, navždy. Zlověstně se usměju.

O několik dní později

Kiyoshi

Podívám se do zrcadla. Skoro se nepoznám. Jsem bledý, hubený a nejhorší jsou ty smutné, vyhaslé oči. Jenže teď už je pro mě pozdě. Pomalu vyjdu z pokoje a zamířím na zahradu, kde už je postaven svatební altán. Všichni hosté jsou usazeni na svých místech a úplně vepředu u oltáře stojí Ryu Agatsuma a oddávající. Pomalu k nim dojdu. Ryu mě chytí za ruku a oddávající začne odříkávat svůj proslov. Nejsem schopen ho vnímat. ,,Ano'' řeknu, když mi Ryu stiskne ruku. Ihned na to je mi nasazen snubní prsten a dán decentní polibek na rty. Poté všichni zamíříme na hostinu.

Ryu

,,Tak na mého manžela.'' dokončím svůj proslov a pozvednu pohár k přípitku. Ostatní ho po mě zopakují. Svatba se opravdu vydařila. Všichni pijí, jí, smějí a baví se. V nestřeženém okamžiku popadnu Kiyoshiho a vedu ho do naší ložnice. ,,Co to děláš?'' zeptá se mě vyděšeně. ,,To na co mám právo, manžílku.'' odvětím a hodím ho na postel. V mžiku ho zalehnu a začnu ho líbat. Cítím jak se pode mnou třese. ,,Klid, dneska budu jemný.'' brouknu a přesunu se polibky na jeho krk. Začnu nás pomalu svlékat a nezapomenu se pomazlit s každým odhaleným kouskem kůže. Kiyoshi začne postupně vzdychat a sténat. Také mi začne oplácet polibky a doteky. Hladí mě po hrudi, břiše, pažích a zádech. Znovu ho políbím a z nočního stolku vytáhnu lubrikant. Potřu si jím prsty a jeden vsunu do Kiyoshiho těla. Hladím ho a dráždím jeho prostatu. Netrvá dlouho a Kiyoshi vyvrcholí. Celý se roztřese a nemůže popadnout dech. Nepřestávám ho připravovat. Vsouvám do něj další prsty a když se mi zdá dostatečně připravený, vytáhnu je a proniknu do něj svým penisem. Ach, ta úzkost. Na tohle si nikdy nezvyknu. Je to úžasné. Pomalu a opatrně přirážím, jakmile Kiyoshi začne sténat a vycházet mi vstříc, své přírazy zrychlím. Nyní jsou rychlé, prudké a hluboké.  Orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Oba slastně vykřikneme a vyvrcholíme. Dopadnu vedle Kiyoshiho a přitáhnu si ho do náruče. Je tak úžasný. ,,Miluji tě, Kiyoshi!'' vypadne ze mě mimoděk a než usnu, uvědomím si, že je to pravda. Nakonec se nechám s úsměvem vtáhnout do náruče spánku.
Kiyoshi

Wow, tak to bylo úžasné! Úplně jiné než obvykle. Ryu byl tak jemný a něžný. Tohle nebyl pouhý sex nebo soulož, tohle bylo milování. Strnu když mi řekne miluji tě. Sám k němu už dlouho něco cítím, jen si nejsem jistý jestli je to láska. Přesto jsem si jistý, že tohohle nového Ryua, který je ke mně tak něžný, bych mohl milovat. Vypadá to, že moje manželství bude minimálně spokojené, když už ne šťastné. Spokojeně se usměju a usnu v náruči mého manžela. Jak vypadá moje budoucnost? Co přijde zítra? To nevím. Ale mám naději. Naději, že budu šťastný a spokojený.

Dodatek autora: 

Toto je jediné a poslední pokračování povídky Dluh. Tak snad se bude líbit.

4.35294
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 4.4 (hlasů: 34)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
4.7/5
- Komentářů: 16
Tony se usmál a položil papírovou krabici od bot na zem: „Tak Pinky,...
Hodnocení:
4.8/5
- Komentářů: 14
Hodina matematiky ubíhala pomalu. Očima jsem neustále tikal z učitele na...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 1
Zbyněk se otočí v loži čelem ke zdi. Stočí se do klubíčka a sklopí oči, ve...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 8
   Zastavím na červenou a čekám.    Opatrně pohlédnu...