So, 07/01/2017 - 08:34
14

Faris

Ráno mě nešetrně probudí stráže kopnutím do břicha. Zaúpím bolestí a stočím se do klubíčka.

,,Hej, vstávej!'' zařve na mě a za vlasy mě vytáhne do stoje.

Znovu zaúpím a otevřu oči. Strážce mě vyvedene z cely a chodbou mě táhne pryč. Za mnou další dva vedou Allana. Podle cesty poznám, že jdeme do toho velkého sálu jako včera. Staneme před trůnem a stráže mě i Allana srazí na kolena. Opatrně vzhlédnu, na trůně sedí princ a krmí se z lidské ženy. Po chvíli ji propustí a žena odejde.

,,Tak jak jste se vyspali?'' ušklíbne se na nás.

,,Jako by tě to zajímalo, ty pijavice!'' vyštěkne na něj Allan.

,,Nezajímá. Ale možná vás bude zajímat, že jsem se rozhodl co s vámi udělat,'' řekne princ.

Roztřesu se strachy.

,,Mým špehům se podařilo zjistit, že jsi princ vlkodlaků. Dokonce korunní princ. Takže budeš naše záruka. My upíři chceme totiž ukončit válku mezi našimi rasami. Pokud bude tvůj otec souhlasit a podepíše mírovou smlouvu, propustíme tě,'' řekne princ Allanovi.

,,A když souhlasit nebude?'' otáže se Allan.

,,Pak zemřeš,'' pokrčí princ rameny.

,,A co se týče tebe, bělovlásku, ty se staneš mojí hračkou,'' pohlédne na mě.

,,H-hračkou? Jak jako hračkou?'' zeptám se nechápavě.

,,Mojí hračkou do postele,'' vysvětlí mi s úsměvem.

Polknu a sklopím pohled. Děvka. Budu jeho děvka. To už by bylo lepší, kdyby mi vysál krev a zabil mě. Z očí mi začnou téct slzy.

Kardener

Sleduji ty dva před sebou a užívám si ten pocit nadvlády. Mávnu rukou a stráže odvedou vlkodlaka pryč. Zůstal jsem zde jen já a bělovlásek. Sestoupím z trůnu a pokleknu u něj. Vsunu mu dva prsty pod bradu a zvednu jeho obličej ke mně. Hledím do jeho modrých očí, které jsou nyní naplněny slzami.

,,Snadno bych si tě mohl splést s dívkou. Tak jak ti budu říkat, koloušku?'' zapřemýšlím nahlas a pohledem přejíždím po jeho obličeji.

,,Faris,'' špitne.

,,Cože?'' zeptám se.

,,Tak se jmenuju. Faris,'' řekne tiše a znovu sklopí pohled.

Zasměju se.
,,Myslíš, že si můžeš určovat, jak ti budu říkat, koloušku?'' zašeptám mu do ucha.

Jsem tak blízko, že cítím jak se třese. Vzrušuje mě to. Nasaju jeho pach. Óch, voní tak sladce. Nevydržím to už ani vteřinu. Zvednu ho a strhnu z něj veškeré oblečení. Dotáhnu ho k trůnu a donutím ho přehnout se přes boční opěradla. Okamžitě si stáhnu kalhoty a na jeden příraz do něj vniknu. Vykřikne a já ucítím jak se jeho svaly stáhnou kolem mě. Takovou slast jsem ještě nezažil. Je tak úzký! Začnu rychle a velmi prudce přirážet. Je to tak úžasné, že zakloním hlavu a slastně vzdychám a sténám. Nevnímám nic jiného než slast a rozkoš.

Faris

Vyděsím se, když ze mě strhá oblečení a táhne mě k trůnu. Co má však v úmyslu mi dojde až když už je pozdě. Nedokážu zadržet výkřik bolesti, když do mě surově vnikne. Tak strašně to bolí. Slzy mi tečou proudem a také už zcela nepokrytě vzlykám. Ať přestane, prosím, ať už to skončí! Cítím jak mi ze zadečku po stehnech stéká něco vlhkého. Krev uvědomím si.

,,Ách....ano.....ano.....to je úžasné....mmmm,'' slyším sténat svého prznitele.

Najednou vykřikne a já v sobě ucítím vlhkost a horko. On se do mě udělal. Jeho semeno se mi rozlije po stehnech, jen co ze mě vyjede. Se zvlyky se svezu na zem. Už ani nepláču. Je mi zima a začínám se třást, jsem v šoku. Dokonce už ani necítím bolest z natržené dírky a potrhané sliznice. Ani si neuvědomím, že mě někdo zvedne a odnáší pryč. Pohltí mě totiž milosrdná tma a já upadnu do bezvědomí.

 

 

4.563635
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 4.6 (hlasů: 55)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
4.8/5
- Komentářů: 16
Cukl jsem s sebou. Ten pohled mě rozhodně vyděsil. Skoro jakoby pohledem...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 8
Ti dva dorazili domů, když se blížilo skoro k jedenácté hodině večerní....
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 11
Tibor ma vysadil pred domom. Zbehol som dnu a začal sa prehrabovať v ...
Hodnocení:
4.6/5
- Komentářů: 12
Probudily mě paprsky ranního slunce, které se sem dostaly škvírou mezi závěsy...