So, 27/02/2016 - 17:42
4

Zazvoní na konec poslední hodiny a Nori se zvedne a hned odchází ze třídy. Ayato bývá mezi posledníma ale tentokrát ne. Hned vyběhne ze třídy za Norim. ,, Nori chci s tebou mluvit.“ 

„Ale já s tebou ne.“ Odpoví Nori a jde dál chodbou. Ayato k němu přiběhne a chytne ho za ruku a zatáhne do jedné už volné třídy. Jen co zavře dveře zamkne je. Nori se opírá o lavici a dívá se na Ayata. Pak se usměje a sedne si na lavici a prohlíží si místnost. „Nori chci vědět, co si to se mnou udělal.“ Zeptá se naštvaně Ayato a jde k Norimu blíž. Dívá se na něj a tak trochu si ho prohlíží. Pak se ale asi metr od Noriho zastaví. Zase mu hlavou proběhla myšlenka, jak moc by chtěl Noriho ojet. Kousne se do rtu a víc si začne Noriho prohlížet. Je to pohled lovce na svojí objeď. Nori si toho všimne a usměje se. „Copak Ayato už mě nechceš zabít? Copak by si chtěl dělat?“ Zeptá se svůdným hlasem a rozváže si úplně kravatu, kterou si sundá a hodí ji na zem. Pak si rozepne dva knoflíčky na košili.

Když Ayato uvidí, jak se pomalu odhaluje Noriho hrudník hned k němu došel ten metr. Chytl ho za ruce a dal mu je za záda a chytl je jednou rukou. Zadívá se mu do očí a vydechne, když uvidí ty oči modré jako obloha. Je jimi naprosto okouzlen. „No tak udělej to. Víš, že to chceš. Nebraň se tomu.“ Našeptává mu Nori a dívá se mu zpříma do očí. Ayato na prázdno polkne a volnou rukou Noriho pohladí po tváři. Pomalu přejedu palcem po jeho rtech. Nori naznačí, že ho kousne a Ayato ucukne a jen se usměje. Pak ho ale zase pohladí a to po krku a přitáhne si ho do polibku. Je to vášniví polibek plný touhy a vzrušení.

Nori cítí jak se Ayato chvěje díky tomu, jak ho hladí po krku. Pak se Ayato odtáhne a pozoruju cestu, kam pokračuje jeho ruka. Pomalu jede dolů po odhalené kůži, až jeho prsty narazí na knoflík. Sám ho rozepne a pak další. Norimu se zrychlí dech, když mu Ayato přejede prstem po pupíku. Ayato si toho všimne a tak pustí Noriho ruce. Chce mít volnou i tu druhou ruku. Oběma rukama Noriho pohladí po břiše aby dal košili na stranu a pak pomalu jede nahoru po bocích. Jede pomalu, aby si snad zapamatoval každý centimetr Noriho horké kůže. Pomalu pak sundá košili nakloní se zase k němu. Zajede mu rukou do vlasů a zase ho hladově políbí. Nori mu začne rozvazovat kravatu, která hned padá na zem pak hned rozepíná košili, kterou mu sundá. Pustí košili na zem a pohladí Ayata po bocích a pak si ho přitáhne blíž a sám mu polibky začne dravě oplácet a pohladí ho po zádech. Jemně přejede nehty.

Ayato se pomalu posune na Noriho krk kde ho začne líbat a jemně ho i okusovat. Stále ale nechápe jak je možné že tak šílí po klukovi. Nebrání se té touze. Chce ho jen jeho. Sjede rty na Noryho hrudník a dostane se rty, až k jedné jeho tvrdé bradavce kterou skousne. Je jemný ale má co dělat aby mu neublížil. Nori slastně zasténá a zakloní hlavu. Ayatova ruka pomalu jede dolů k jeho kalhotám a dostane se, až k jeho rozkroku kde ucítí bouli. Nori je už vzrušený a to dostatečně  Ayato se na něj podívá. Nori se usměje a kousne se do rtu a pak vydechne. „Prosím pokračuj.“ Pobídne Ayata. Ten ještě chvilku váhá ale pak Norimu rozepne kalhoty. Nori se nadzvedne, takže to trochu usnadní. Sundá mu rovnou i boxerky a dívá se na Noriho v celé jeho kráse. Proč ho vidí, jako krásného pomyslí si. Vrtá mu to v hlavě do doby než ucítí jak ho Nori táhne k učitelskému stolu a strčí ho do křesla. Ayato se dívá, jak se před ním narovná Nori a pak se ohne, začne mu sundávat kalhoty. Ayato mu pomáhá. Když jsou oba nazí Nori si prohlíží Ayata. Klekne si před něj a pohladí ho po bříšku a jede rukou až dolu k jeho chloubě. Chytne jeho chloubu a jemně ji stiskne v ruce a prstem přejede po vlhkém a naběhlém žaludu. Pak pomalu začne roztírat jeho vlhkost po jeho chloubě a pak stejnou cestou přejede jazykem. Ayato jen zavrní a stiskne opěrku křesla. „Nori uděláš to co předtím? Já nevím jak na to.“ Řekne, i když mu to bylo trapné.

Nori se na něj podívá a zvedne se. Opře se rukama o stůl a vyšpulí na Ayata zadeček. „ Zkus to sám. Připrav si mě a pak i sám zasuň.“ Ayato se na něj kouká a pak si stoupne a pohladí Noriho po bocích. Nori se trochu natočí a vezme Ayatovu ruku a přitáhnu si jí k obličeji. Olízne a nasliní mu prsty. Ayato se kousne do rtu, jak moc ho to vzrušilo. Pak odtáhne ruku a pomalu do něj zasune jeden a pak druhý prst. Oba do něj bez problému vklouzli. Pomalu s nimi začal pohybovat a roztahovat je. Líbilo se mu to. Nori hlasitěji zasténá a zakloní hlavu. „Prosím už do mě pronikni tou svojí kládou. Buď ve mně pořádně hluboko.“ Zaškemrá a ještě více se ohne.

Ayato vytáhne prsty a stoupá si úplně za Noriho a bere svojí chloubu do ruky a vlhkým žaludem se několikrát otře o Noriho otvůrek. Po chvilce otírání se do něj začne pomalu nořit. Pomalu aby mu neublížil a hlavně on aby rozdýchal to jak je Nori úzký. Po chvilce už to nevydrží a chytne Noriho za boky a tvrději přirazí. Je v něm hned až po kořen. Nori vykřikne hlasitě a prohne se v pase. Ayato se chvilku nehýbe, aby to rozdýchal a po pohybu Noriho se také začne pohybovat. Pomalu v něm jezdí a to celou chloubou. Po chvilce zrychlí a pevněji sevře jeho boky. Pak jednu ruku přesune na Noriho chloubu stiskne ji a pohybuje rukou ve stejné rychlosti, jako jsou přírazy. Začne zrychlovat jak přírazy boků, tak i ruku kterou zpracovává Noriho chloubu. Oba sténají a užívají si to. Po několika přírazech nory hlasitě vykřikne a vyvrcholí to Ayatovi ruky. Ayato trochu zpomalí ale po několika stáhnutí Noriho otvůrku vyvrcholí do jeho nitra. Oba oddechují a Ayato se opře o Noriho záda. „ Nori já asi tě miluju.“ Zašeptá do jeho zad. „ Ayato já tebe …“

„ Hej Ayato vstávej, nechceš si jít lehnout do svého pokoje? Z toho gauče tě budou bolet záda.“ Ayato otevře oči a hned si sedne. Ale jak si sedal, srazil se z Kyem hlavou. Ten si z toho sedl na zem. „Ty vole co blbneš?“ Zanadával Kyo který se držel jak za hlavu tak si rukou hladil i zadek. „Já sem doma? Jak je to možný bylo to tak skutečné.“

„Co bylo skutečné? No co se ti zdálo, že si z toho tak rozhozenej a jak sem si všiml i něco jiného je rozhozené.“ Ukáže Kyo na jeho rozkrok kde se tyčil stan. „To co ti řeknu, zůstane jen mezi námi a nebudeš se mi smát.“ Řekne přísně Ayato a pak Kyovi vše řekne. Kyo sedí a dívá se na něj a pak se začne smát. „No tak teď je to jasný si na kluky a ještě ses zamiloval do Noriho.“ Řekne spokojeně Kyo. Ayato sedí a jen to odkývá a pak jde spát.

4.666665
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 4.7 (hlasů: 18)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 9
Pozrel som sa na doktorku, ktorá sa mala od dnešného dňa stať mojou kolegyňou....
Hodnocení:
4.8/5
- Komentářů: 14
Znechutený do jedla som odložil skoro celý obed. "Čo sa deje Haru?" Opýtala...
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 24
Mike spokojeně odcházel. Věděl, že to od něj nebylo nic moc, ale vážně byl sám...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 20
Objekt zájmu Vyšel jsem z mého…prakticky tedy již našeho pokoje a zamířil k...