Pá, 18/03/2016 - 22:00
2

Skoro cely týden se snažil vyhnout jaké koliv komunikaci z Norim. Většinou se mu to dařilo. Už měl i po několika velkých zkouškách takže vše bylo klidnější. „Měly třídní hodinu a tak věděl, že to bude další volná hodina. Z toho ale nebyl moc nadšený. Ayato věděl, že když za ním Nori přijde, neuteče mu. Konečně přišel učitel a sedl si za katedru. „ Takže mám pro vás dobrou zprávu. Konečně nám vyšel ten výlet. Takže zítra jedeme na tři dny do velké horské chaty. Další zpráva pokoje jsou po třech postelích. A než se začnete domlouvat nepovoluji smíšené pokoje.“ Zabručí někteří kluci. Ayato se jen usměje. Trochu se mu ulevilo, protože už viděl, že by se k nim chtěla vecpat na pokoj Sakura. Ale nevěděl kdos e k nim přidá do trojice do pokoje.

Ayato se podíval na Kya a ten se jen usmál a šel nahlásit jejich trojici. Ayato ale už neviděl, že se Kyo u někým domlouval, protože se zaměřil na lidi venku, jak skákali přes překážky. Ayato věřil že Kyo vybere někoho kdo mu nepoleze na nervy. „ Tak fajn děcka pro dnešek konec a zítra v šest před školou. Sbalený na tři dny a mějte vše potřebné seznam jsme si už dělali předtím. A děvčata pokavaď možno vynechejte tašku z líčidly tam to nebude potřeba. Medvědi vás balit nebudou a pánové také ne.“ Holky začali držkovat protože si chtěly vzít šminky a podobné blbosti. Kluci se jim smáli a pak se všichni začali balit, když zazvonilo. Hned šli všichni pryč. Ayato vyběhl mezi prvníma a čekal na Kya venku na chodbě. Stál tak aby viděl na třídu, ale neviděli oni jeho. Pak zahlídl jak Kyo vycházel z Norim a o něčem se bavili. Pak se rozloučili a Nori šel ještě za učitelem a Kyo se vydal za Ayatem věděl kde je i když ho neviděl. „Proč si tu zalezlej?“                                                                                                                                        

„Nemusí tě to zajímat.“

„ Tak co jdeme anebo snad ještě na někoho čekáme?“ Zeptá se Kyo zvědavě když se Ayato nehnul a koukal na Noriho. „Ježíši tak za ním jdi. Dokonce se na tebe ptal, proč se mu vyhýbáš.“ Ayato sebou cuknul a podíval se na Kya. „Nech toho mám svůj důvod, proč se mu vyhýbám. A nejdu za ním, proč bych to dělal? Už sem ti říkal že nejsem na kluky a tamto byla slabá chvilku a hlavně pouze jen sen.“ Zavrčí naštvaně a otočí se k odchodu. Kyo zakroutí hlavou a vydá se za ním.

Jdou domů v tichosti. Na Ayatovi je vidět že je nad něčím zamyšlený a tak ho Kyo nechce rušit. Kyo se u domu zastaví a podívá se do schránky a vytahuje dopis. „ Hele Ayato máš tu dopis.“ 

„Já vím od Noriho tak ho tam zase vrat a pojď.“ Zavrčí  odemkne hlavní dveře a jde k bytu. Kyo ho po chvilce doběhne z dopisu v batohu. Schová ho, až na dobu kdy bude mít Ayato trochu srovnáno v hlavě. „ No jdu se sbalit a pak se půjdu podívat za Karlosem.“ Usměje se Kyo.

„A vrátíš se večer Abych věděl jestli tě mám čekat na večeři.“ Kyo se usměje. „ Ne vrátím se až pozdě večer. Jdeme dneska na rande a řekl mi, že nemám předtím nic jíst.“ Ayato jen zakroutí hlavou a už ví, co se bude dít. A hlavně co bude poslouchat v autobuse celou cestu na chatu. Vydal se tedy do pokoje si sbalit. Věděl, co přesně si vezme. Docela často z Kyje jezdili na chatu jeho strýčka. Toulali se po okolí a lezli i po skalách. Když měl vše sbalené lehl si na postel a vzal si sluchátka a zapnul si hudbu. Chtěl relaxovat a tak zavřel oči a zaposlouchal se do svojí oblíbené písničky (My Darkest Days- Save Yourself). Kyo když odcházel, šel se podívat, co dělá Ayato. Když nakouknul do jeho pokoje a viděl, že usnul. Poznal to jen kvůli tomu, jak se usmíval. Jen zavřel dveře a odešel n svoje rande z Karlosem.

Ayato spal klidně, až pak ho probudil nějaký tak na jeho těle. Jako by na něm někdo seděl a pomalu se na něj pokládal a lehal si na něj. Ani nechtěl otevřít oči bál se že to zmizí. Pak ale ucítil horký dech a pak vlhké a měkké rty, které už ochutnal. Dotkli se těch jeho a políbili ho. Polibek oplatil a pak otevřel oči. Pomalu je otevíral a zahleděl se do těch, co se dívali na něj. Modré jako obloha a kolem něj spadali bílé vlasy jako závoj. Beze slova si vytáhl sluchátka a po slepu položil mobil na stůl. Nechtěl ani na minutu ztratit oční kontakt. „Stýskalo se mi Ayato.“ Usmál se Nori. Ayato se na něj také usměje a chytne ho za bradu a palcem přejede po jeho spodním rtu. „Pšš nemluv a polib mě.“ Pohladí ho po tváři a pak ho pohladí ve vlasech. Pročísne je a pak po chvilce rozmýšlení ruku dá na Noriho zátylek a přitáhne ho a hladově ho políbí. Nori mu to začne oplácet se stejnou vášní. „Bože tolik se mi stýskalo.“ Zamručí do polibku Ayato. Povalí Noriho pod sebe a skoro mu roztrhne tričko, jak mu ho sundává a zahazuje daleko od postele. Nakloní se k němu pro další polibek. Pak se polibky přesune na krk ale je nedočkaví a pomalu se přesouvá na jeho hrudník. Jemně olízne jeho bradavku a pak skousne a druhou stiskne mezi prsty. Moc toužil po tom zase slyšet Noriho sténat. Nori mu to dopřál a slastně a spokojeně zasténal. „Ano Ayato vem si mě prosím chybělo mi to a moc.“ Nori se na Ayata podívá a začne ho svlékat. Je to rychle, jak moc po něm Nori touží. Ayato z tím nemá problém a Norimu stáhne kalhoty a i s nimi spodní prádlo. Zbytek jejich oblečení jetí skoro na druhou stranu pokoje. Konečně jsou oba nazí.

Ayato si prohlíží Noriho tělo a pomalu rukama po něm přejíždí. Cítí každý milimetr jeho kůže. To jemné tělo, které se chvěje touhou. Nori chytne Ayatovi ruku a zase jako předtím mu nasliní prsty. To Ayata vzruší a cítí, jak tvrdne. Jen co má nasliněné prsty od Noriho zvedne mu jednu nohu a položí si ji na rameno. Pomalu do něj pronikne jedním prstem. Ayato na nic nečeká a hned zajede i druhým prstem. Nori se prohnul v pase a zasténal hlasitě nečekal nájezd dvou prstů najednou. Nestáhl se ba naopak se snažil uvolnit. Ayato cítil, že může a tak hned začal pohybovat prsty. Pak je trochu ohne, aby přejel Norimu po prostatě. Když Nori hlasitě zasténá a prohne se jak luk Ayato se spokojeně usměje. Pak se nakloní z Norimu  když ho chce políbit najednou začne Ayatovi pískat v uchu.

Ayato otevře oči a vyndá si sluchátka a rozhlídne se po pokoji. Byl oblečený a v pokoji nebyla jediná známka toho, že by tam byl Nori. „Bože zase sen. Proč se mi zase zdálo o něm a zase sem ho tak moc chtěl.“ Prohrábne se vlasy a podívá se na mobil. „Kya píše, co chce?“ Zavrčí protože byl naštvanej že ho probudil a i na to že se mu zdálo zase o Norim. Přijdu na večeři udělal si ze mě srandu a pozval i jeho kámoše. Vysvětlím doma.“ Ayato se usměje a jde dělat večeři.

 

 

4.42857
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 4.4 (hlasů: 14)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 14
Ryan sa prudko sklonil aby ma odvliekol aj na silu. „PROSÍM ŤA!“ vykríkol som a...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 15
Sedel som v práci za kasou a prekonával živú kómu zízaním na plagát na...
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 16
Zívol som na plné ústa a pozrel sa na hodinky – pol dvanástej. Bože, to som...
Hodnocení:
4.6/5
- Komentářů: 3
„Alexandře“ Oslovil mne znovu ředitel školy. Byl jsem už unavený z toho...