Pá, 01/04/2016 - 13:57
2

Ayato se probudil jako poslední týden zase dřív než Kyo. Šel udělat snídani a kafe. Tašky hodil do chodby, aby to měl připravené. Udělal snídani a šel probudit Kya. „Hej Kyo vstávej. Nechce se mi snídat samotnému. Je hotový i kafe.“ Kyo se otočí na posteli a hodí po Ayatovi polštářek. „Ayato od doby co mě budíš ty se mi nechce vstávat.“ Zavrčí Kyo. Ayato se zasměje. „A když tě budu budit pusinkou bude se ti vstávat lépe?“ Zeptá se mile a naznačí ve vzduchu pusinku. „To by si udělal?“ Kyo se rychle posadí a kdyby měl ocas tak s ním vrtí, jako pes který vidí něco dobrého, co chce. Ayato se začne smát. „No tak Kyo si blázen? Říkal jsem ti, že nejsem na kluky a dělal sem si srandu.“ Kyo po něm hodí polštář. „Hajzle takhle mě tahat za nos.“ Ayato jen zakroutí hlavou a jde do kuchyně. Sedne si ke stolu a začne snídat. Má dobrou náladu už se těší na tu horskou chatu.

Když se nasnídaly, vydali se ke škole. Už tam byly skoro všichni. Čekalo se jen na pár opozdilců a také na učitele. Ten ještě něco vyřizoval ve škole. Když přišel, zkontroloval docházku a byly tam všichni. Nechal je nasednout do autobusu. Konečně se vydaly na cestu. Kyo seděl z Ayatem. Ayato samozřejmě byl mimo viděl Noriho a nemohl ho spustit z očí. Fascinoval ho. Nori měl tentokrát vlasy v ohonu a díky tomu měl Ayato výhled na jeho krk a ouško. Pak se Nori pootočil tak viděl na jeho profil. Byl krásný a tak přitažliví. Ayatovi s ihned vybavoval poslední sen. Jak se dotýkal jeho těla a vlasů. Políbil jeho sladké rty. Když se na něj Nori otočil skoro vydechl nahlas. Ty oči barvi nebe. Tak modré a krásné. Dívali se jeden druhému do očí. Ayato měl pocit, že to trvá věčnost, než do něj strčil Kyo. Vytrhlo ho to z transu a podíval se na Kya. Bože už zase. Kdyby mohl na Kya zavrčí. „Potřebuješ něco?!“ Skoro to zavrčí a hlavně neví, co mluvil neposlouchal ho. „No že by mě zajímalo, proč se chováš jako idiot.“

„Co jak to myslíš Kyo? Nechovám se jako idiot.“

„Ale jo chováš. Myslíš, že sem slepej? Ted si dobře 15 minut koukal na Noriho a on na tebe. Ani si nevnímal.“ Kyo se spokojeně usměje a dívá se na Ayata který se začne mračit. „To není pravda třeba koukal na někoho jiného za mnou. Třeba ho ani nezajímám.“

„Jo jasně na někoho za námi když sedíme jako poslední. On se zajímá jen o tebe. No tak Ayato přiznej si to. Podívej se já sem také na kluky a berou mě normálně. Tebe budou brát taky.“ Kyo poplácá Ayata po stehně. Ayato mu chytne ruku a zkroutí mu ji. „Nejsem na kluky vím to tak mě nepřesvědčuj o něčem jiném. Já a Nori to nebude fungovat. Nikdy spolu nebudeme, smiř se s tím.“ Pustí jeho ruku a bere si sluchátka a pustí si oblíbenou písničku od My Darkest Days- Save Yourself. Dal si to na plnou hlasitost, aby neslyšel Kya. Zavřel oči. Nechal se písničkou unášet a usnul.

„Ayato chyt mě.“

„Ale no tak mě se nechce a přece by si mi neutekl.“

„Co když utekl? Co ke mně cítíš Ayato?“ Lehne si k Ayatovi na deku Nori. „Už sem ti říkal ve třídě že tě miluju. Proč se mě na to ptáš znova?“ Pohladí Noriho po tváři a přitáhne si ho k sobě a políbí ho. „Vážně? Proč když se na mě podíváš, máš váhavý pohled. Když se ostatní dívají děláš že si hetero. Ale když jsem samy líbáš mě a říkáš mi, jak mě miluješ.“ Povzdychne si Nori. Ayato se na něj dívá a přitáhne si ho k sobě. Leží za Norim  a líbá ho na krk. „Nejsem na to připravený. Bojím se jejich reakce.“ Odpoví nejistě Ayato.

„Ayato ale mě to ubíjí. Chci se k tobě přitulit i ve třídě. Sedět ti na klínu a políbit tě kdykoliv přijdeš do třídy. A nescházet se stále jen tajně na místech kam nikdo nechodí, aby nás nikdo neviděl. Ubíjí mě to Ayato. Miluju tě.“ Zašeptá Nori a pak se na Ayata podívá a pohladí ho po tváři a políbí. „To chci tak moc?“ Zašeptá do polibku.

Ayato sebou trhne, když mu Kyo vytáhne sluchátko z ucha. „Jsme na místě Ayato. Vstávej a nespi.“ Ayato zamrká a narovná se a podívá se před sebe na Noriho. Který se na něj koukal také. V tu chvíli ucítil Ayato jako by mu někdo drtil a držel srdce, které se chtělo dostat z hrudníku ven. Jeho srdce tlouklo jako šílené. „Tak jdeme Ayato?“ Zavrčel Kyo kterého bolel zadek z dlouhého sezení. „Jo promiň, jdeme. Jo a Kyo kdo je ten třetí kdo bude s námi na pokoji?“

„Nech se překvapit.“ Kyo se usměje a Ayato je zakroutí hlavou. Tušil, že to bude jeden s Kyovích kluků. Vzal venku svoji tašku a vydal se za ostatníma do chaty. V hale dostali klíče od pokojů. Kyo a Ayato vlezli do svého pokoje a hned zabrali dvě postele ze tří. Pak se ozvalo klepání a vešel do pokoje Nori. „Můžu?“ Kyo se usměje. „No jasně tvoje postel je ta u okna bohužel jiná nezbyla.“ Ayato úplně ztuhnul  jen přeskakoval pohledem z jednoho na druhého. „P-počkat Nori je ten třetí?“ Kyo se zamračí a dívá se na Ayata. „ Ano byl poslední možnost a přece bych no nemohl nechat z někoho jiným. A je to můj kamarád stejně jako ty.“ Ayato si sedne na postel a pohledem vraždil Kya. Tohle byl podraz, ale bude se s tím muset vyrovnat. „No kluci musím na chvilku pryč nepokousejte se.“ Kyo rychle vyběhne z pokoje. Ayato chtěl něco říct, ale nestihl to.

„Ty si to nevěděl, že mě Kyo zapsal k vám?“ Sedne si Nori na svojí postel a dívá se na Ayata. „Ne nevěděl sem to. Vlastně sem se o to ani nezajímal. Čekal sem že si vybere Kyo nějakého svého no kluka.“ Odpoví Ayato aniž by se na Noriho podíval. Bál se že by se mohlo stát něco špatného. Najednou ucítil dotek a viděl ruce, co ho pohladili po tváři. Donutili ho zvednout hlavu a podívat se do těch modrých očí. Dech se Ayatovi ihned zrychlil a srdce mu chtělo vyskočit z těla. „Proč mi to děláš? Proč mě nutíš o tom přemýšlet?“ Vydechne Ayato ale nečekal na odpověď a přitáhl si Noriho na svůj klín a políbil ho. Bylo to jiné než všechny sny. Bylo to skvělé. Noriho jemné rty tak sladké a měkké. Nori se polibku nebránil sám ho prohloubil. Nori seděl Ayatovi na klínu a dal mu ruce kolem krku a tiskl se k němu. Jednou rukou mu Nori přejede po krku a zajede prsty do vlasů. Ayato spokojeně zamručí a jemně ho kousne do spodního rtu.

Ayato věděl, že tohle nevydrží tolik po tom toužil. Už od posledního snu kdy se to nestalo ho moc chtěl. Ayato ho položil na postel a ihned ho políbil na krk a kousnul ho. Byl jako hladové zvíře, které už týdny nežralo. Noriho vůně chuť i hebkost jeho těla ho přiváděla k šílenství. Pomalu rukama zajel pod jeho tričko, a jak ruce sunul nahoru tričko stahoval sebou. Pak mu tričko sundal a políbil ho na bradavku, která už byla krásně tvrdá. Nori měl pocit, že každý polibek, který zanechává na jeho krku a pak i bradavce ho zapaluje a že začíná hořet. Rychle vysoukal Ayatovo tričko z kalhot a když mu ho sundával skoro ho roztrhnul. „Ah Ayato chci tě. Vem si mě.“ Zakňoural vzrušeně a chytl Ayata za kalhoty a rozepl mu knoflík a hned po tom i zip. Ayato na nic nečekal a udělal to stejné co Nori jemu ale z toho že mu je hned stáhnul. Nori pod Ayatem ležel jen v boxerkách. Ayato si ho prohlížel a polknul vzrušením. Pak se mu podíval do očí. „Nori já…“ Zašeptá Ayato.

4.81818
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 4.8 (hlasů: 11)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 12
Jak snové období mě po návratu čeká, to by mě nenapadlo ani v ...
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 8
Probuzení            ...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 17
Zostal som stáť. Neexistovalo veľa riešení.Mark sa pohol od dverí a ja...
Hodnocení:
4.7/5
- Komentářů: 5
Vstal jsem z mého slaměného lůžka a podíval se skrz dřevěné okno na nový...