Ne, 01/04/2018 - 18:38
3

„Vyspi se se mnou, Eleno.”

Co mě k tomuhle rozhodnutí vedlo? No, abych byl upřímný, těžko říct. Snad jen to, že v posledních dnech mi pravačka pomalu a jistě odumírá a místo, aby se mi prokrvoval mozek, abych mohl rozumně myslet (ne že bych snad někdy rozumně myslel), prokrvuje se můj malý kamarád a neustále se hlásí o slovo, no a tak pak plácám kraviny, jako třeba teď. Další věc je ta, že mě očividně neuspokojí už nikdo jiný, než ona. Těžko můžu říct, že mě uspokojí, když jsem s ní ještě nikdy nespal, ale vzhledem k tomu, že mé nestoudné myšlenky věčně náleží jí, asi na tom něco bude.

Mám z toho docela mindráky, protože ta holka mě od mala srala (jo, musím být sprostý), ale nikdy jsem netvrdil, že je to ta nejkrásnější holka, kterou jsem kdy potkal. Má něco v sobě, něco, u čeho mám příšernou chuť jí pokořit, donutit jí, aby sténala moje jméno. Aby jediné, na co myslela, když by usínala, jsem já. Chci toho hodně? Nejspíš ano, ale nemůžu si pomoct.  Prostě nemůžu… Asi to má za následek to, že pokaždé, když jsme se hádali, hádku vyhrála ona.

No a tak jsem to prostě vyklopil. Přemýšlel jsem nad tím celý den a hlavně u večeře a představa, že by se sem nastěhovala a měl bych jí tu přímo v domě, mě jistým způsobem uspokojovala. Měl bych jí jen pro sebe a postupně si jí podmaňoval, jo, přesně to jsem měl v plánu a když mi řekla, že má problém s penězma (koneckonců, kdo v dnešní době nemá tenhle problém), ani jsem nad tím nepřemýšlel a hned jí nabídl, aby tu zůstala, dobrá záminka pro svoje vlastní potěšení, no ne?

No, čekal jsem hodně, třeba že mi vrazí, nebo že se rozkřičí, už to vypadalo docela slibně, protože v momentě, kdy jsem se k ní naklonil, podvědomě rozevřela rty a ztuhla. No, já se samozřejmě nelíbám, takže má smůlu, ale nebudu lhát, ta představa jejich rtů, mě převelice lákala.

No, ona jen ublíženě svraštila obočí, což mě zaskočilo a na malý moment jsem zalitoval, otočila se na patě a rozeběhla se pryč z domu. Vyjeveně jsem zůstal stát na místě. Nechala si tu bundu, venku je zima, necháš jí odejít?

Svědomí se dostavil o pár sekund později, takže jsem se rozeběhl za ní a cestou popadl její bundu. „Eleno!” Volal jsem za ní, ale její silueta se rychle ztrácela v dálce. Běžela jako o život.

„Do hajzlu.” Zavrčel jsem vztekle a nic lepšího, než sednou na motorku a rozjet se za ní, mě prostě nenapadlo.

Elena si to ráznou a rychlou chůzí štrádovala po silnici. Dojel jsem jí a motorku srovnal s jejím krokem. „Eleno zastav!” Zakřičel jsem na ní, abych přehlušil motor. Nepodívala se na mě, šla dál, snad jako bych tam vůbec nebyl.

„Eleno prosím zastav se! Máš tady bundu! Je zima!” Nic.

No pil jsi whisky, tak to urychli, než tě zastaví policie.

„Eli!” Zaječím přímo jako hysterická holka, která má zrovna jahůdkové dny. Děsný…

Prudce zastaví, čímž okamžitě zabrzdím motorku, div nepřelítnu řídítka, protože jsem nečekal, že zabere zrovna to, že jí takhle oslovím. Rozzuřeně na mě zamrká a ruce si založí na prsou.

„Eleno nasedni a pojeď dovnitř. Je zima a já jsem pil, takže tě prosím, pojď dovnitř. Omlouvám se za to, co jsem řekl, ale to, že můžeš nastydnout a ještě tě tady může někdo přepadnout, to si na triko nevezmu, takže si naskoč za mě a jedeme.”

Nic, prostě na mě zarytě čučí. „Eleno jsi krásná holka, nemůžeš se mi divit, že mám chuť se s tebou vyspat.” No, to je pravda, částečná… Ještě chvíli na mě takhle kouká, než se rysy v jejím obličeji uvolní a ona vydechne horký dým kouře a ošije se, zimou nejspíš. „Hm, právě jsi se mi poprvé v životě omluvil a dokonce řekl prosím.” Ušklíbne se.

Nekomentuji její připomínku, protože by jsme se jak jinak, než začali zase hádat. „Je ti zima, tak pojď.” Podám jí bundu, kterou jsem měl celou dobu přehozenou přes řídítka. Vezme si jí a oblékne se do ní, mlčky mě obejde a vyškrábe se za mě na motorku. Nechytí se mě. Tak natáhnu dozadu ruce a vyhledám ty její. Obmotám si její ruce kolem pasu a ona se tím tak přitiskne na moje záda. Moje další premiéra, první holka, která sedí na mé motorce a hlavně se mi líbí, jak mě drží. Cítím, jak si bradu opře o moje záda a pevněji obemkne ruce kolem mého trupu. Otočím motorku a rozjedu se domů.


 

„Dobře, takže, tady bude tvůj pokoj. Má i koupelnu samozřejmě. Jsem hned o patro víš, takže kdyby něco, tak stačí jenom vylézt po schodech nahoru a tam mě najdeš. Kuchyň je hned vedle jídelny, to víš kde je a jinak obývák, ten už jsi viděla taky. Do školy pojedeš se mnou, takže buď v půl osmé připravená. Od šesti ráno najdeš v kuchyni naší hospodyni, která ti udělá snídani, řekneš si co chceš, ona ti to udělá. Kdybys čirou náhodou vsávala dřív, budeš se muset obsloužit sama. Na cokoliv budeš mít chuť a najdeš to v kuchyni, je tvoje, nemusíš se ostýchat.” Pokývnu hlavou a rozhlédnu se po pokoji. „Tak to je snad vše, co potřebuješ zatím vědět. Zítra po škole tě vyzvednu. Pokud vím, tak máš seminář do pěti, takže pro tebe přijedu autem, zajedeme k tobě domů a sbalíš si to nejnutnější. Zbytek dořešíme zítra odpoledne a provedu tě pak domem.”

Tiše stojí ve dveřích pokoje a hledí na mě. Vůbec si nedokážu představit, co se jí teď honí hlavou, protože v obličeji má doslova “pokerface”. Obejde mě a posadí se na postel zády ke mně. Svěsí hlavu a povolí ramena. Fajn, je čas zmizet.. „Tak jo, tak já jdu, ehm.. kdyby něco tak víš kde mě hledat.” Při odchodu se ještě na malý moment zastavím ve dveřích a otočím se na ní. Nejsem na ní moc hr? Ale, kdyby nechtěla, tak by tady nebyla, ne? Povzdychnu si a zavřu za sebou dveře, kdo se má v těch ženských vyznat kurva. Ještě chvíli a nejspíš by mi bylo jedno, že mě hryže svědomí a normálně bych jí přefikl v tom pokoji.

„Pane?” usměje se na mě Ana, na kterou narazím na chodbě. „Přál by jste si dnes ještě něco?”

„Ne, děkuji, můžete jít.” Opětuji jí úsměv.

„Takže slečna Zapletalová zde zůstává?”

„No, ano…”

„To je dobře, dal jste jí něco na převléknutí?” Povytáhne obočí.

„Nedal.”

Pokývne hlavou a na malý moment mi stiskne paži. Popřeje mi dobrou noc a rozejde se do svého pokoje. Ona ví prostě všechno, ale je pravda, že něco na převlečení bych jí dát mohl. V pokoji vytáhnu první tričko a tepláky, co mi padne pod ruku a už klepu na její dveře. Přijde mi to jako samozřejmost, půjčit svoje oblečení.

„Dále!”

Vpadnu dovnitř jako tajfun a už to ze sebe sypu: „Hele, napadlo mě, že budeš potřebovat něco na převlečení, takže jsem ti donesl nějaký tričko a tepláky.” Zamžikám a porozhlédnu se po místnosti. Dveře do koupelny jsou otevřené.

„Dobře, díky.” Houkne.

Už se mám k odchodu když mě chytne za paži a prudce otočí k sobě.

„Fajn, vyspim se s tebou, ale jedině, že se budeme líbat.”

Vykulím oči a prudce vydechnu, až jí pročechrám vlasy. Stojí přede mnou nahá, úplně mokrá, nejspíš teď vylezla ze sprchy. Jo, nebyl byl chlap, kdybych se pořádně nepodíval, že jo. My chlapi rádi koukáme. Takže si jí prohlédnu od shora dolů a ze zdola nahoru. Ježiši marja má to nejkrásnější tělo, který jsem kdy viděl. Ňadra má pevná, přesně do ruky, snad jako kdyby nebyla pravá, ale umělá. Ploché bříško, kde se nepatrně rýsují svaly, ale jen tak naoko. Okamžitě se mi postaví kámoš do pozoru. Polknu, aby mi neukápla slina. Pak mi dojde, co řekla. Namáhavě se jí podívám do očí.

“Sorry, ale já tohle nedělám.”

„Fajn, v tom případě, dveře jsou támhle.” Mávne rukou, otočí se a vrátí se do koupelny. Neopomene zakroutit svou výstavní prdelkou a mě tak způsobit lehčí infarkt, vzhledem k tomu, že už jsem viděl, jak se v ní nořím. Do hajzlu…

„Eleno!” Zavolám za ní. Co se stane, když udělám výjimku, jenom takovou malou? Zatnu ruce v pěst.

„Dobře, mé rty jsou ti plně k dispozici.” Zahuhlám. Otočí se na mě a ledabyle se pousměje. Pro její tělo jsem ochotný udělat očividně cokoliv.

„Dobře, v tom případě” roztáhne paže. „co bys rád?”

No, beru to jako pozvánku k ní na návštěvu. Překonám vzdálenost mezi námi a nebudu vám lhát, toužil jsem po tom jí líbat, i když má pravidla jasně říkala, že z toho smrdí malér. Tvrdě a hladově se zmocním jejích rtů a okamžitě zaútočím jazykem. Chutná přesně tak, jak voní, sladce. Jemné a poddajné rty na malý moment zkoumám jazykem, než její spodní ret stisknu jemně mezi zuby. Zasténá. Jo, pane bože jo! Odtáhnu se a zahledím se jí do očí. Pohled mi oplácí. Je to všeříkající pohled touhy. Znovu se zmocním jejích rtů a Elena mi vyjde vstříc. Navzájem si proplétáme jazyky. Neodolám a dlaněmi se jí dotknu na zádech. Má je vlhká, nejspíš ještě ze sprchy. „Nech mě se tě jen dotýkat. Prosím…” Zahučím zhrublým hlasem. Nic na to neřekne, pouze nepatrně pokývne hlavou. Dlaně položím na její ramena. Má je útlá, přesto pevná. Sjedu po jejích pažích, pomalu, jemně. Vrývám si do paměti každý centimetr její bezchybné a sem tam pihovaté kůže. Slyším, jak jí ztěžkne hlas. Nevím, jestli si to uvědomuje, ale je krásná, opravdu. Dlaně přesunu na její boky, za které jí chytnu a přisunu o kousek blíže k sobě. Nepatrně zalapá po dechu a nedůvěřivě si mě přeměří. Vidím v její tváři nepatrný ruměnec, stydí se. Musím se v duchu pousmát, vždyť se mi tady dobrovolně nahá vystavuje. Asi bych byl taky nesvůj, no i když, ne nebyl... Přes bříško vyjedu na její ňadra a udělám to, co jsem chtěl už pěknou dobu. Vezmu její ňadra do dlaní a zakryju je svýma dlaněma. Přesně jak jsem si myslel, hezky padnou do dlaně a jsou pevná. Neopomenu pozdravit její bradavky, kdy se ke mně dostaví její prudké vydechnutí a nadechnutí. Vyjedu zase na její ramena a přes ramena sjedu na záda až k zadečku, za který si jí natisknu na sebe a v dlaních pořádně stisknu její pozadí. Na malý moment zavřu oči, to je snad nebe tohle ne? Ne, jen něčí zadek. Musí cítit, jak moc jí chci, protože jsem si její břicho natiskl na svůj tvrdý penis. Měl jsem v plánu pozdravit ještě její nožky, ale předběhla mě. Vjela mi rukou pod lem trika a rukama mi přejela přes břicho, hruď až k ramenům. Poté zatahala za tričko a já poslušně zvedl ruce. Stáhla ho ze mě a zahodila někam za mě. Oba jsme těžce dýchali. Udělala přesně to samé, co já jí. Rukama přejížděla po mém těle a zanechávala za sebou horkou cestičku plnou vzrušení. Ještě chvíli jsem jí nechal mě ošmatávala mě, než jsem si jí prudce přitáhl do náruče, jednu ruku obmotal kolem jejího těla a spojil znovu naše rty. Líbání tomuhle všemu dávalo nový level vzrušení a vášně. Polibky mi vycházela vstříc a jednou rukou mi vjela do vlasů a jemně zatahala. Uniklo mi tiché zasténání. Ty sténáš? Vyjeveně jsem se na ní podíval, protože zjištění, že její zatahání za vlasy mi dělá příšerně dobře a že jsem snad poprvé v životě zasténal.

Elena se pousměje a znovu se ke mně nakloní a začne mě líbat, nejprve zlehka. Moje druhá, volná ruka jí přes bříško sjíždí pomalu dolů mezi nohy. Cítím, jak její stisk na mých vlasech zesílí, čímž mě přivádí o rozum. Něžně jí přejedu po podbřišku a vjedu jí rukou mezi stehna. Jemně zavadím o klitoris abych zjistil, že je úplně vlhká. Rozpojím naše rty a podívám se jí do očí. Je úplně červená a rty má napuchlé. Takhle jí vidět, v rozpacích a roztouženou, ucítím, jak mi zaškube ve slabinách a mě to donutí jednat. Vniknu do ní dvěma prsty. Je úplně horká a vlhká. Překvapeně vzdychne a čelem se mi opře o rameno. Laskám jí v klíně a zjišťuji, jak je úzká a horká, doslova mě volá k sobě dovnitř. Musím se zhluboka nadechnout, abych se udržel a neopíchal jí jak lacinou děvku na stojáka. Vytáhnu z ní prsty a postrčím jí k posteli. Padne zády na ní a zadívá se na mě. Má rozšířené zorničky a skousnutý spodní ret. Tyčím se nad ní a ona jen čeká, čeká na můj dotek, roztoužená a vzrušená. Přesně tohle jsem si vždycky přál, takhle jí vidět, pod sebou. Slyším jak přerývavě a zhluboka dýchá. Koneckonců, to já taky. Rychle ze sebe stáhnu kalhoty a kolenem se vklíním mezi její nohy. Znovu se k ní skloním, tentokrát ale vyhledám její krk. Voní tak sladce a přitom z ní cítím tu touhu, chce mě, tak moc. Prsty do ní znovu vniknu a Elena při tom slastně zavzdychá a nehtama se mi zaryje do zad. Jindy bych asi řval au, ale teď netuším, kde je dole a kde nahoře, natož abych vnímal, že mě něco bolí. Začnu v ní prsty pomalu pohybovat a přitom laskám její krk. Kroutí se pode mnou a tiše vzdychám, ale já jí chci pořádně slyšet. Oddálí od sebe nohy a já využiju situace a vklíním se mezi její nohy celým tělem. Nejhorší na tom všem je, že stačí vidět, jak je ze mě hotová a já bych se udělal. Bojím se, že jakmile do ní vniknu, prostě se udělám. Už to dál nesnesu, vytáhnu prsty, chytnu svůj úd do ruky a neomylně ho nasměruji k jejímu vstupu do těla. V tom Elena ztuhne, stáhne nohy a chytne mě za ruku. Nechápavě na ní kouknu a bolestně si promnu tepající mužství. „Co se děje?”
„Alexi, já…” Zahuhňá a skryje svou tvář v ohybu lokte. Nakloním se nad ní a sundám jí pomalu ruku z obličeje. Zahledí se mi upřímně do očí, rudá jak rak a vydechne. „Já jsem to ještě nikdy s nikým nedělala… jsem… no…. panna.” Co?!

4.42857
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 4.4 (hlasů: 7)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
4.7/5
- Komentářů: 34
Silvien La Croix „Tak co půjdeš se mnou?“ zeptám se ho znovu a víc se k němu...
Hodnocení:
4.8/5
- Komentářů: 4
Vzpomínky se mi vracely bolestně a pomalu. Alkohol toho posral víc, než jsem...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 17
„Do prdele, to je provoz, sakra!“ ulevím si a nakloním se nad volant svého...
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 2
Prolog ,,Dobrý den! Jak vám mohu pomoct?'' usměju se na zákazníka. ,,Ehm...