So, 14/01/2017 - 09:39
5

„Neodcházej!“ výkřik do prázdna a zase hrobové ticho. Za chvíli zavrzala stará postel a ozvaly se kroky po dřevěné podlaze. Jemná dlaň nahmatala rameno ležícího chlapce.

„Jsi v pořádku? Same?“ jemně s ním zatřásla a pohladila ho po tváři.

Chlapec zamžoural na stín před sebou. „Co? Co se děje?“ řekl rozespalý a po tváři mu stékaly slzy, kterých si ani nevšiml.

„Samuely, vždyť brečíš? Co se ti zdálo?“ druhý chlapec ho jemně hladil po hřbetu ruky.

Sam se posadil, aby viděl Mattovy do očí. „Já nevím,“ otřel si slzy a mluvil klidně. „Křičel jsem?“

„Ano, a připočti si k tomu ještě ty slzy. Asi to byl opravdu zlý sen.“ Uchopil ho za loket, chtěl si ho přisunout blíž k sobě a obejmout ho, ale Sam sebou cukl k druhé straně postele. „Já…Omlouvám se!“ sklopil Matt zelené kočičí oči a stáhl ruku. Bodlo ho u srdce, když ho takto Samuel odmítl.

Sam se k němu naklonil a prstem nu nadzvedl bradu a podíval se mu do očí. V jeho temně černých očích se mu objevila záplava jiskřiček. „Omlouvám se, ani nevím, proč jsem to udělal.“ Omluvně ho políbil na špičku nosu a druhou ruku mu položil na rameno a sjel od něj až k Mattově dlani, kterou důvěrně stiskl. „Promiň mi to,“ usmál se. Dokonale bílé zoubky zasvítily do tmy.

Matt se utápěl v jeho očích a srdce mu bušilo šíleně moc. V jeho nitru se probouzelo cosi, co už si určitou dobu může říkat „láska“. Matt si to uvědomoval, ale také věděl jaký Samuel je. Chladný, nepřístupný a sobecký, ale někdy je obětavý, laskavý a zranitelný. Chápal, že ta jeho pyšnost je jen maska, aby mu nikdo neublížil, což by si podle Matta nezasloužil, protože si toho vytrpěl už mnoho. Tedy, alespoň podle toho, co slyšel od Samuelovy nejlepší přítelkyně Tess.

„Matty?“ jemným hlasem ho oslovil Sam. „Všechno dobrý?“ pousmál se a doufal, že uvidí alespoň malé přikývnutí. Matt si uvědomil, že mu tečou slzy, jak byl hluboko zamyšlený nad chlapcem, který ho zachránil z ulice, do kterého se zamiloval a který je mu tak drahý, že by pro něj obětoval celý svůj život. Nakonec zavřel oči a složil si hlavu do dlaní. Styděl se za své city, bál se je ukázat. Odevzdat mu je. Věděl, že i když mu Sam projevuje něžnosti, je jen jeho hračka, že ho nikdy nebude milovat, jako on miluje jeho. Rozbrečel se. Slzy mu padala do dlaní a začal vzlykat nahlas.

Samuela to docela vyděsilo tak si jej přitáhl k sobě a hladil ho po vlasech. Sam ho miloval, ale nemohl si dovolit projevovat mu své city narovinu. On sám se bál své divokosti, kterou by určitě Matt nezvládl a nakonec by od něho utekl. I přesto, že mu ve sdílných chvílích projevoval něžnosti, věděl, že pokud zajde dál, dá tím najevo, že je připraven na to se vázat a toho se bál. Navíc miloval jeho zelené oči, chtěl do nich hledět pořád, dávaly mu naději na krásnou budoucnost.

Teď, když mu to jeho milované kotě, tak mu říkal, plakalo v náručí, si začal rozpomínat na svůj sen. Stál v parku. Díval se, jak jeho drahý Matty odchází s někým cizím.On miloval jiného a Jeho tam nechal stát samotného. Lámalo mu to srdce, neunesl by, kdyby se to stalo doopravdy. Každý den na něj jeho zelenooké vzteklé kotě čekalo a svým úsměvem ho vítalo doma. Zvykl si na to tak, že už si nedokázal představit život bez něj. Sevřel ho v náručí tak pevně, že Matty vyjekl bolestí. Narovnal se a otřel si slzy.

„Nemusíš mě umačkat, abych přestal brečet.“ Povzdechl si a opět sklopil oči. Trochu se styděl, že brečí před ním, že mu leží jen tak v náručí a pláče nad tím, jak ho miluje, aniž by to sám Samuel věděl.

„Klidně breč.“ Ušklíbl se Sam a dloubl ho prstem do žeber. Matt vyskočil a chtěl se mu vymanit z náručí a utéct do své postele. Cítil se uraženě a chtěl být sám. Proč by taky měl chtít být v náruči někoho komu je lhostejný? Ale než stihl druhou nohou došlápnout na podlahu, Samuelovi velké dlaně ho stáhly na postel a uvěznil ho pod svým tělem. „Neutíkej mi!“ Opět zasvítily bílé zoubky. Matt byl v šoku, nedokázal nic říct a tlukot svého srdce mu tepal v uších, až to bylo nepříjemné.

Sam ho pozoroval. Mattova pootevřená ústa se nabízela k žhavým polibkům. Váhal, zda to má udělat, ještě nikdy ho nepolíbil. Tedy když nepočítá letmé polibky na tvář či nos nebo krk, když přišlo na jejich důvěrnou chvilku. Pak se k němu naklonil, tak že se jejich špičky nosů dotýkaly. „Ne, že mě kousneš!“ sykl, když si olízl rty a zabořil se jimi do těch jeho pootevřených. Matt se nebránil, spíše se poddal jeho ze začátku něžným a později žhavým, polibkům. Samuel byl nenasytný, dral se jazykem do jeho úst a zpátky, pomalu mu nestačil dech, ale chtěl více. Sladké rty, jeho tak odříkaného Matta, mu spalovaly duši a on chtěl celý uhořet v tom žáru.

Matt také nestačil s dechem, Samuel mu dával ještě méně prostoru se nadechnout, než sobě. Matt se z posledních sil, už omdléval ze vzrušení a z nedostatku kyslíku, vzepřel dlaní o jeho bok a snažil se mu naznačit, že potřebuje vzduch. Sam se odtáhl a Matt zalapal po dechu. Chvíli mu trvalo, než se mu přestala točit hlava a on mohl otevřít oči. Viděl nad sebou Samuelovy černé oči a jeho kaštanově hnědé vlasy jak mu padají do tváře. Přišel mu krásný. Fascinovaně na něj hleděl, ale byla tam i trocha divokosti. V jeho pohledu byla vidět dravost a touha. To Matta děsilo a vzrušovalo zároveň.

„S- same…“ skoro neslyšně vzdychl Matt.

Samuelovi se zrychlil dech, když si představil, co všechno by se svou kočkovitou šelmičkou v tuto chvíli mohl udělat. To zavzdychání pro něj znamenalo souhlas. Zajel mu prsty do vlasů a mírně mu zaklonil hlavu. „Chci tě…!“ zaznělo stejně neslyšně jako předtím Mattovo vzdychnutí. Přitiskl rty k jeho krk.

Matty zamrkal, zavzdychal a zaklonil hlavu ještě více. Sam teď viděl, jak mu v krční tepně pulzuje horká krev. Políbil ho na krk znovu a jemně mu zuby stiskl kůži na pulzujícím místě. Matty se prohnul v zádech. Hlava se mu točila a srdce mu tlouklo tak, že zapomínal dýchat. Samuel byl vzrušený tak, že by si ho vzal bez jakékoli předehry a něžností, jen pro své potěšení, ale krotil se. Věděl, že má pod sebou čisté, neposkvrněné kotě a musí si s ním hrát opatrně, nebo by mu mohl ublížit. Uvědomoval si, že pokud mu ublíží, Matt se stáhne do sebe a veškeré to pouto, co mezi sebou mají, na kterém tak tvrdě pracovali, přijde vniveč.

Rukama mu roztrhl tričko a uchopil mezi zuby jeho bradavku. Jemně ji stiskl a potom ji pustil a obkroužil jazykem. S Mattyho tělem to dělalo divy. Byl jako v rauši. Připadalo mu, že se rozplyne blahem, ale v zápětí se dostavil strach z toho, co bude následovat. Prudce otevřel oči a šeptem vykřikl „Same…“.

Samuel se věnoval jeho břichu, kroužil jazykem kolem jeho pupíku, a když slyšel své jméno, vrátil se hned k jeho očím. „Ano?!“ zašeptal překvapeně. Bál se, aby to neskončilo, byl moc vzrušený. Lehl si na Matta celou vahou. Jednu nohu pokrčila a Matty byl pod ním uvězněný. Hladil ho, kde jen mohl, chtěl ho uklidnit. „Bojíš se?“ zeptal se starostlivě Sam a cítil, že se za chvíli už asi nebude moci ovládat.

Matt přikývl, ale nechtěl se vzdát. Když se Sam věnoval jeho ústům, tak mu polibky vracel. Pomalu se to otočilo, teď se Mattyho ústa drala do Samuelovi duše, teď on chtěl shořet, ale Samuel ho brzdil. Odtáhl se, ale stále se mu díval do očí. „Neboj se.“ Usmál se a oči se mu zaleskly zvláštním plamenem neovladatelné touhy. „Budu opatrný.“ Natáhl se k nočnímu stolku a otevřel šuplík. Vyndal krabičku a tubu s lubrikantem. Položil je vedle Mattova boku. Ten se snažil podívat, co to tam položil, ale Sam mu v tom zabránil tím, že mu vtiskl další polibek. „Nebuď zvědavý,“ usmál se. Díval se mu do očí. „Kdykoliv můžeš říci NE! Rozumíš?!“ Matty přikývl. „Jsi sladký.“ Zazubil se a svými rty putoval od jeho rtů, přes krk, rameno, bradavku po pupík. Od pupíku mu vzhlédl k očím a zjistil, že má Matty zakloněnou hlavu. Ruku přitisknutou na rty a tlumí svůj hlas. Celé jeho krásné tělo se jemně třáslo. Samuel si prohlížel chlapce pod sebou. Věděl to. V tuhle chvíli si uvědomil, jak moc jej miluje. Proto potřeboval hlubší propojení - propojení jejich těl.

Mattyho spodky se válely už někde v rohu místnosti, když se Sam sklonil k jeho klínu a vzal jeho ztopořený úd mezi své rty. Uslyšel Mattovo zalapání po dechu a rukou jej stiskl u kořene penisu. Jezdil po něm nahoru a dolu. Hrál si s ním a věnoval mu takovou péči, dokud neucítil, jak se začínají napínat všechny svaly v Mattově těle. Pak ho jedním naučeným pohybem převrátil na břicho a donutil ho, aby si klekl a opřel se čelem o pokrčené ruce.

Matty  netušil, co se děje, brnění v konečcích prstů a srdce, které mu div nevyskočilo z hrudi, ještě víc zrychlilo svůj tlukot. Jeho tělo se zaplavovalo neznámým příjemným pocitem, který svou intenzitu stupňoval až do nepříčetnosti.

Samuel si nasadil kondom jednou rukou a párkrát přejel po svém penisu. Musel být opatrný. Věděl, že to pro jeho šelmičku nesmí být moc dlouhé. Tak se dovedl téměř až k vrcholu slasti sám. Potom si naslinil prst a pomalu vnikl do jeho těla. Matt sebou škubl a snažil se utéct. „Ššš…Uvolni se,“ zašeptal mu do ucha. Matt se poddal a pomalu si zvykl. Pak zašeptal pár nejasných slov a Sam pochopil, že už je připraven. Vytáhl prst a své vzrušení nastavil proti vstupu do jeho těla. Pomalu do něj vnikl až po kořen. Druhou rukou jej jemně stisk v klíně.

Mattymu se zatočila hlava pod neznámým pocitem plnosti. Ani jej to tak nebolel. Jen už byl unavený a Samova ruka v jeho klíně se nehýbala. Zakňučel.

Samuel si volnou rukou přitáhl Mattovu hlavu a políbil ho na ústa a zašeptal „Neboj, nebude to trvat příliš dlouho!“ jemně se usmál a krátce přirazil.

Matty zalapal po dechu. Pocit, který se mu rozlil tělem, mu totálně zatemnil mysl. Nedokázal krotit své steny pod Samuelovými přírazy. Když mu navíc Samuel přejížděl rukou po ztopořeném údu, cítil, jak se jeho tělo začíná zaplavovat horkou vlnou orgasmu. Samovy přírazy se zrychlily a po chvíli věděl, že i Sam dosáhl úsměšného uvolnění.

Samuel se svezl vedle vyčerpaného Matta. Oba dva zrychleně dýchali. Přitáhl si vysíleného chlapce k sobě a políbil ho na čelo. „Byl jsi úžasný!“ Objal ho a dýchal vůni jeho světlých vlasů.

Matty nevěděl co říct, byl vyčerpaný a ještě cítil nepřímenou bolest v zádech. Tiskl se do Samova náručí a věděl, že tam je v bezpečí. „Same, miluji tě.“ Zašeptal, než usnul.

Sam dýchal stále vůni jeho medových vlasů, a když zavřel oči, jeho srdce se zaplavovalo tak horkým citem. Po těch slovech se cítil šťastný.  „Já tebe taky,“  políbil do medové kštice. „Nikdy tě nenechám odejít…“ zašeptal z polospánku a přitiskl se více ke svému milovanému stvoření.

Pod tmou schovaní, oba chlapci klidně oddechovali. Plní lásky a naplněné touhy.

Hodnocení: 
4.72973
Průměrné hodnocení: 4.7 (hlasů: 37)
Žánr: 
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 7
Neschopný slova, s pohledem zabodnutým někde v úrovni Chrisovy brady...
Hodnocení:
4.8/5
- Komentářů: 13
„Jean! Jean!“ ženský hlas rozechvěl míšenský porcelán za prosklenými dvířky...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 36
Sedel som vo voze a od nervozity ťukal nohou do zeme. Čo mám od Raidona...
Hodnocení:
4.4/5
- Komentářů: 7
Na šlehačkový krém budete potřebovat 1,5 litru smetany ke šlehání, 10...