Út, 20/12/2016 - 18:37
9

Stojím na náměstí pod vánočním stromem a piju už asi pátý kelímek punče vkusně pojmenovaného ,,Opilec". Na to že zbýval jeden jediný den do Vánoc, jsem měl náladu pod psa. ,,Kurva," šeptnul jsem a vztekle hodil poloprázný kelímek na zem a několikrát na něj dupnul.

Už před hodinou tu měl být můj přítel James, ale doteď se tu neukázal. Měl jsem stále větší pocit, že by tahle schůzka, kdy tedy přišel, skončila rozchodem. Ale i přes tenhle fakt jsem tu stále zůstával a čekal až přijde.

Zalitoval jsem vyhozeného kelímku s punčem a šel si ke stánku pro další. Když jsem se pak vracel zpátky pod strom ani jsem nevnímal okolí. To co mě probralo byl až prudký náraz do ramene, díky kterému jsem si rozlil punč po bundě a džínech.

Otočil jsem, že si vyliju svůj vztek na někom jiném, ale to co jsem uviděl mě zarazilo. Přede mnou stál muž s obličejem, do kterého by se zamiloval i stoprocentní hetero, plnými rty vybízejícími políbit a očima tak modrýma, že bych se v nich mohl utopit.

,,Jste v pořádku?" zeptal se mě ten krasavec, já se odrhl od jeho očí a uvědomil si, jak horky punč byl.

,,Au, au, au... To, sakra, pálí," odpověděl jsem mu a snažil se co nejvíce osušit kapesníkem.

,,Bydlím blízko," začal medově, ,,tak jestli byste se chtěl osušit..." zbytek věty nechal viset ve vzduchu.

Nevím jestli to bylo punčem nebo tím čekáním pro ni za nic, ale nakonec jsem souhlasil. To ,že to nebyl ten nejlepší nápad jsem si uvědomil, když jsem vcházel do jednoho z nejdražších výškových domů s mužem u něhož ani neznám jméno. Nejraději bych se vypařil, ale to nešlo a tak jsem se raději zavrtal co nejhlouběji do bundy a dělal, že nejsem.

Jakmile jsme stáli ve výtahu řekl mi: ,,Jsem Patrick. Těší mě."

Nevydržel jsem to a podíval se na něj, na Patricka. Měl ten nejvřelejší úsměv, jaký jsem kdy viděl a v kombinaci s jasnou modří jeho očí mě přinutil zrudnout. Odtrhl jsem se od jeho tváře a nezřetelně zamumlal: ,,Matthew."

Když jsem vešel do Patrickova bytu a odložil si bundu k topení, zavedl mě přes ložnici do koupelny. Podal mi oblečení ze skříně. ,,Tohle si obleč a mokré věci hoď do přačky," řekl mi milým hlasem a odešel.

Stáhl jsem si mikinu ulepenou od punče a hodil ji do připravené pračky. Ke svému překvapení jsem zjistil, že punč prosákl až na tričko s motivem nakopnutého Santy, které taky skončilo hned v pračce. Sáhl jsem po oblečení, co jsem dostal a uvědomil si že tam jsou jen tepláky. Opatrně jsem otevřel dveře a chtěl Patricka požádat o triko, ale k tomu jsem se nedostal, protože jsem zůstal zírat na Patrickova nahá sexy záda. Jakmile jsem si uvědomil, co vlastně dělám, přibouchl jsem dveře, zapomněl na svůj původní záměr a raději pokračoval v převlékání s tím že triko získám později.

Když skončily v pračce i kalhoty, ozvalo se známé pípnutí esemesky. Čekal jsem zprávu od Jamese s nějakým hloupým, ale omluvitelným důvodem proč nepřišel. Když jsem si však přečetl,co mi napsal, tak se mi roztřásla kolena a já skončil na kachličkách se slzami valícími z očí.

Uz me nebavi hrat si na teplouse. Je konec

Veci si vyzvedni pred dverma

Jako bonus přiložil fotku, fotku kde se líbá s holkou tam, kde se ještě včera líbal se mnou.

,,Hajzl," opakoval jsem stále dokola přes valící se slzy. Uhodil jsem pěstí několikrát do podlahy a najednou jsem ucítil ruku okolo svých ramen a vřelý hlas se mě zeptal: ,,Stalo se něco?"

Neodpověděl jsem a jen jsem se přitiskl blíž k Patrickovi. Ten mi objetí oplatil. Bylo mi jedno, že je to někoho úplně cizího, chtěl jsem jen vidět, že nejsem sám.

Patrick se zničeho nic odtáhl a odešel. To mi přineslo další vlnu smutku, který se zabodl hluboko do mého srdce.

,,Bude to v pořádku," řekl mi povzbudivě, když se vrátil. Přehodil přezemě deku a v náručí mě odnesl do jiné místnosti, kde stál nazdobený stromek. Celou cestu mi šeptal povzbudivá slova a i když jsme seděli vedle stromku na koberci, stále mě tiskl v náručí a utěšoval.

Nevím jak dlouho trvalo než mi došli slzy a bolest se trochu otupila, ale když se tak slalo zeptal se mě Patrick: ,,Ta dívka se s tebou rozešla?"

,,Kéžby," zasmál jsem se přiškrceně, ,,jsem gay."

,,Takže tohle by mělo být v pořádku. Viď, Matthewe," zeptal se a jemně mě políbil.

Překvapeně jsem strnul, když se jaho jazyk dobýval do mých úst, ale pochvíli jsem mu začal polibky vášnivě oplácet. Přeci jen už jsem zase single.

Stáhl jsem Patrickovi triko a pomalu mu nechával jazykem vlhkou cestičku na hrudníky a občas po sobě zanechal drobné kousnutí. Patrick mi dotyky vášnivě oplácel a já si dobře uvědomoval, že jsem tvrdý.

Netrvalo to dlouho a oba jsme se vášnivě milovali na bílé, chlupaté dece, která pohltila nejen mé slzy, ale i sperma.

Celou noc jsme byli propletení, pod vánočními světly, jedno tělo jedna duše, naše vzdechy zaplnily místnost a někde mezi tím se odehrál vánoční zázrak stvoření lásky silnější než skála.

Kterou jen potvrdilo následující ráno, kdy mě vzbudil Patrick polibkem a slovy: ,,Veselé Vánoce, zlato."

Hodnocení: 
4.533335
Průměrné hodnocení: 4.5 (hlasů: 15)
Žánr: 
Štítky: 
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 8
Tiché, ale intenzivní pípání přimělo modrookého muže nesouhlasně zaskučet a...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 15
Je letní den, a přesto se nebe zdá být temné jako za nejhlubší noci. Pompeje...
Hodnocení:
4.3/5
- Komentářů: 5
Chtěl jsem spát, opravdu chtěl, ale neustále jsem měl špatný pocit. Když už...
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 8
„A když se ta první zkouška blížila ke konci a měli jsme před sebou poslední...