Pá, 16/10/2020 - 17:09
2

12.

A Eli lehounce zčervenal, tak jak to bylo vždy jeho zvykem, trošku si skousl rty a zamyšleně na mě juknul. A pak si na mě zničehonic obkročmo sedl, dal mi ruce na ramena a naklonil se ke mému obličeji. A já vnímal jen tu jeho krásnou tvářičku s modrýma očima a jeho svůdný hlásek, co mi zašeptal do ucha:

„A co přesně by můj šéf chtěl?“

Já moc dobře věděl, co s ním. Vzal sem ho do náruče, nesl si ho do ložnice a Eli mi zabořil obličej do krku a pak rychle zašeptal: „Nepřijde dneska, vid?“

Zavrtěl jsem hlavou. Carin jsem nečekal, a i kdyby se tu náhodou zjevila, neměla klíč od domu a musela by zazvonit.

Kuš, já měl teď plnou hlavu naprosto jiných myšlenek, v nich žádný ženský neměly co dělat. Teď tam byl jen Eli a já.

Chtěl jsem si to užít. Chtěl jsem, aby si to i Eli užil. Žádná rychlovka v koupelně nebo v pracovně. Prostě si to vychutnat, pomalu, pomaloučku. Postavil jsem Eliho v ložnici na zem a dvěma prsty jsem ho chytil za bradičku. Usmál se, v očích měl zase tu smyslnost, která tam byla snad od okamžiku, co jsme se potkali. Sotva dýchal, když jsem se přiblížil k jeho rtům a dotkl se jich, krapet přivřel oči a napjatě čekal, co bude následovat.

Políbil jsem ho, ale fakt jsem si dal záležet, a naprosto jsem si vychutnával každou sekundu, vnímal jsem jeho heboučký rtíky. Eli jen vzdychl a já věděl, že se mu to líbí, že by chtěl víc a měl jsem co dělat, abych se udržel, a ještě krotil jeho nedočkavost, kterou jsem poznal podle toho, jak jeho prsty křečovitě sevřely rukáv mého županu.

Naklonil jsem se a otevřel zásuvku nočního stolku. Byly tam různý věcičky, včetně těch, který Carin tenkrát donesla s tím, že si trošku zpestříme sex. Pouta, šátek, a ještě nějaký další kraviny, o kterých jsem nechtěl ani slyšet. Já ji s tím tenkrát poslal do háje, vztekle je mrskla do stolku a nechala je tam, asi pro jistotu, kdybych si to rozmyslel.

A já je teď najednou dostal strašnou chuť je vyzkoušet.

Stáhl jsem z Eliho tričko, pomaličku i trenky a viděl jsem, že začíná být vzrušený. Vzal jsem ten šátek a Eli se na mě trošku nejistě podíval.

„Věříš mi?“ zašeptal jsem a on nakonec kývl. Zavázal jsem mu šátkem oči a znovu ho začal pomalu líbat. Asi jsem ho trochu trápil, protože zasténal moje jméno, což mě fakt začalo strašně vzrušovat.

Vzal jsem ho a položil na postel a sáhl pro pouta. Pro jistotu jsem mrkl, jestli je tam k nim i klíček, nerad bych bušil o půlnoci na pana Hutchinsona a dožadoval se štípacích kleští, protože musím osvobodit milence z pout, to by bylo fakt faux pas jak hrom. Byly tam, naštěstí.

Eli ležel nahý na posteli, pohled na něj mě dostával do extáze, a se zavázanýma očima sotva dýchal a netrpělivě čekal na to, co se bude dít.

Vzal jsem pouta a připoutal jsem mu ruce k posteli.

 

Teď ležel nahý na posteli a byl mi naprosto vydán na milost a nemilost.

Sundal jsem si župan, chtěl jsem cítil teplo jeho těla a vnímat každý kousek jeho kůže. Naklonil jsem se nad něj a znovu ho políbil, oplácel mi moje polibky a vrněl u toho jak rozmazlený koťátko. Zanechal jsem jeho ústa a pokračoval dál dolů, na jeho krk a jeho citlivé místečko pod uchem. Věděl, jsem, kde to má nejraději. Zakňoural a prohnul se jako luk, když jsem ho polaskal jazykem a jemně stiskl zuby.

Pokračoval jsem dál, nehodlal jsem ho nechat ani na vteřinu vydechnout a pokryl jeho hruď záplavou dalších vlhkých polibků, jazykem jsem si trošku začal hrát s jeho bradavkami a Eli bolestivě zasténal. Jen jsem si s nimi pohrával, špičkou jazyka, s jednou a druhou, hezky na střídačku, a stiskl je lehounce zuby.

Pro něj to bylo k nevydržení, prosil mě abych zrychlil, ale rozhodně jsem ho nehodlal poslechnout.

Chtěl jsem ho utýrat rozkoší, až k tomu našemu galaktickému mezihvězdnému orgasmu.

A tak jsem pokračoval dál, toužil jsem zlíbat každý centimetr jeho těla. Pohrál jsem si jeho pupíkem a pokračoval k jeho podbřišku, byl neskutečně vzrušený a jeho penis se tyčil do výšky. Jazykem jsem polaskal jeho špičku a všemi smysly jsem vnímal, jak se Eli křečovitě chytil řetízku o pout, znovu se prohnul a zoufale zasténal.

„Miky, prosím, prosím,“ slyšel jsem ho toužebně prosit, a to mě jen víc nakoplo. Vím, co chtěl, chtěl mě cítit v sobě, chtěl, abych mu to udělal. Prosím, klidně, měl jsem to v úmyslu, ale ne hned.

 Hrál jsem si s ním jako kočka s myškou. Maličkou nadrženou myšičkou škemrající o milost.

Ještě chvíli jsem ho trýznil laskáním jeho penisu, až do chvíle, kdy už sotva popadal dech a jeho hlas byl pořád roztouženější a plačtivější. Můj Eli byl na pokraji blaha a já jsem hodlal přitvrdit. Jo, a to jsem myslel doslova, i když, ne, že už bych nebyl dost tvrdý. Vzal jsem lubrikant a roztáhl jsem mu nohy. Nemusel jsem moc, poznal, co po něm chci a udělal to sám, co nejvíc to šlo, v napjatém očekávání dalšího s maličko vypjal a zakňoural moje jméno.

Byl strašně sladký, sexy a když jsem do něj vnikl prstem, zavzdychal, tentokrát už mnohem hlasitěji, a když jsem se dotkl jeho místečka slasti, roztouženě vykřikl a znovu se prohnul jako luk.

 „Bože, Miky,“ sténal, viděl jsem, jak jeho ruce křečovitě svírají polštář, co měl pod hlavou, a já sám jsem věděl, že už to moc dlouho nevydržím, protože slyšet svoje jméno z jeho úst a jeho sténání rozkoší mě nastartovalo na tisíc procent.

Přidal jsem ještě jeden prst, chtěl jsem si ho pěkně připravit, a zatímco jsem roztahoval jeho úzkou dírku, sledoval jsem jeho růžovějící tváře a krůpěje potu na jeho hrudi. Nemohl to dál vydržel, sténal a přirážel na moje pohyby prsty, a kňouravě prosil a vzdychal, abych nepřestával.

Byl to naprosto fantastický zážitek.

A já jsem ho chtěl slyšet nejen vzdychat, ale i křičet.

 

Chtěl mě cítit v sobě, a já mu to dopřál.

Vytáhl jsem prsty, znovu ho políbil, a pak jsem do něj začal pomalu vnikat, kousek, kousíček po kousíčku, a musím říct, že jsem si vychutnával každý centimetr jeho úzké dírky. Bylo to vzrušující a Eli sotva dýchal, prsty sevřené a lesknoucích se krůpějí potu na jeho hrudi rapidně přibylo.

Začal jsem přirážet, pomaličku a on mi svým tělíčkem vycházel vstříc, ale nespěchal jsem a fakt jsem si to vychutnával po každé sekundě i minutě. A Eli pořád sténal, musel to pro něj být naprostý multikoktejl pocitů s těma zavázanýma očima. Vdychal a když už nemohl, vzepjal se a skousl si rty, jeho tělíčko se pod tím mým marně svíjelo, jeho heboučká kůže se leskla potem, a jeho snaha dostat se z pout byla zoufale marná.

„Eli,“ přiblížil jsem se k jeho oušku a jeho dech se najednou zpomalil na minimum, „chci tě slyšet křičet. Splní mi to moje služtička?“ zašeptal jsem mu do ucha svoje přání.

„Miky…ano, šéfe,“ zakňoural zmučeným hláskem a mě bylo jasný, že to splní do puntíku, protože jsem pokračoval, zajížděl jsem do jeho dírky až po kořen, drtil jsem ho, drsně a vášnivě a on křičel moje jméno až do vysílení.

Ten orgasmus ani nemůžu popsat, myslel jsem, že se snad propadnu do nějakýho vzrušujícího bezvědomí, Eli zakřičel moje jméno, když jsem se do něj udělal. Byl to super koktejl těch nejlepších smyslových laskomin a Eli si taky přišel na svý. Viděl jsem, jak se vystříkal, a to už jen tiše zasténal, protože už křičet nemohl. Zůstal ležet a přerývavě oddechoval, jeho prsty povolily a už jen ležel, tváře rudé a jen jeho rty šeptaly tiše moje jméno.

Naprostá balada. To snad ani nebyl jen obyčejný sex.

To byl vrcholový orgasmický výstup na nejvyššího horu extáze světa.

Na pár okamžiků jsem ležel na něm, mezi jeho roztaženýma nohama a čekal jsem, až se ten kolotoč zastaví a můj mozek se vrátí do normálu a začne vnímat realitu. Ještě jsem Eliho políbil, jeho rty teď byly suché a tváře měl pořád krásně zarudlé. Až po chvilce jsem byl schopný se sebrat a trošku se dát do pořádku. Otřel jsem mu sperma z bříška a konečně vysvobodil jeho ruce z pout.

Když jsem mu stáhl šátek z očí, zamrkal a pak se na mě podíval. Jeho oči se zvláště leskly a pořád zrychleně dýchal. „Jsi v pořádku?“ zeptal jsem se ho a Eli se zničehonic zvedl a prostě mě pevně objal a já cítil, jak se ještě pořád celý chvěje.

„Miky, já…..já ti chci říct, že…..já…“ drmolil najednou slabým roztřeseným a plačtivým hláskem, a pak zničehonic přestal a pak smutně vzlykl. Podíval jsem se na něj, vzal jsem jeho hlavičku do svých dlaní, ale už nic neřekl. Jen se na mě nešťastně podíval.

„Co mi chceš říct?“ zeptal jsem se a Eli zavrtěl hlavou.

„To nic, Miky, to nic. Jen….že to bylo krásný, víš,“ šeptal, pořád se mu hlásek trochu třásl a já měl pocit, že zrovna tohle mi sdělit nechtěl.

Tohle určitě ne!

 

 

Dodatek autora: 

Tak odměna byla předána laugh tak snad jste si to užili jako pan milionář i Eli devil

5
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 5 (hlasů: 2)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 16
Sedel som v práci za kasou a prekonával živú kómu zízaním na plagát na...
Hodnocení:
4.3/5
- Komentářů: 2
„Vůbec nevím, co mám koupit,“ zabrblá Marián rozmrzele a vrátí do regálu knihu...
Hodnocení:
4.6/5
- Komentářů: 16
Utíkal jsem. Neohlížel jsem se za sebe, když mi tucet robotů hlásilo, abych...
Hodnocení:
4.5/5
- Komentářů: 2
„Takže nikto z vás nevie čo je to ekvivalentná úprava?? Ako ste sa dostali...