Pá, 11/09/2020 - 18:19
1

2.

Asi jsem měl v tom taxíku zůstat.

Jenže když zastavil, Eli vystoupil, já jsem zaplatil a vystoupil jsem taky. Vlastně ani nevím proč.

Podíval se na mě takovým nevinným andělským pohledem, který absolutně pasoval k těm jeho modrým očím. Takovej nevinnej kukuč. Andílek s ďáblem v těle, jak se později ukázalo.

„Chceš jít nahoru,“ zeptal se mě tiše a nesměle, mrkl na mě těma dlouhýma řasama, já jsem bůhvíproč kývl a naprosto zmámeně jsem tu jeho drobnou postavičku následoval po schodech do jeho bytu.

Bydlel v takovým obyčejným baráku, jeho byt, i když tý díře takhle říkal, byl v prvním patře a člověk musel projít takovou divnou zatuchlou ušmudlanou chodbou. Otevřel stejně umolousané dveře a já se najednou ocitl u něho doma. Tady už to vypadalo krapet líp, ale pořád nic moc. I moje koupelna je větší než ten jeho bejvák. Jedna skříň, jedna skříňka, jedna postel, sporák s něčím, co snad měla být kuchyňská linka a něco, co by asi měla být koupelna. Mělo to rozměry výtahu pro tři osoby, otřískaný dlaždičky a umyvadlu se viklal kohoutek. Běs.

Viděl můj znechucený pohled a pokrčil rameny. „Stačí mi to,“ řekl skromně, a pak se tak na mě zvláště podíval a najednou stál přede mnou a upřeně se na mě díval. Byl menší než já, což ten jeho roztomilý vzhled ještě umocňovalo, a zcela nečekaně si stoupl na špičky a dal mi pusu na tvář.

Oněměl jsem, protože jsem to nečekal. Ale šel jsem s ním, co jsem si myslel? Proč jsem, hergot, vlastně tady, může mi to někdo vysvětlit?

Jenže něco mě k němu táhlo, neskutečně a naprosto nadpřirozenou silou mě to k němu přitahovalo. Jako magnet, nebo tak něco, chápete? Neumím to popsat. Nadpozemská a mimozemská přitažlivost. Ne, byla to Eliho smyslnost a přitažlivost, která naprosto ovládla moji totálně bezradnou mysl.

Zatímco jsem se vzpamatovával z toho prvního šoku, Eli zmizel v koupelně a nechal mě tam stát a přemýšlet. Chvilku tam něco štrachalo, pak se zase objevil a na sobě měl jen bílý tričko a trenky. Stál tam, koukal na mě a pak se mě opatrně a nejistě zeptal.

„Chceš to?“

Došlo mi hned, že se rozhodně neptá, jestli chci kafe, a asi jsem musel kývnout nebo já nevím, protože si najednou svlékl tričko. Myslím, že se mi v tu chvíli začalo trošku hůř dýchat, ale musel jsem asi pořád vypadat obstojně a při smyslech, protože Eli vytáhl z té malé skříňky lahvičku a dal mi ji do ruky. Lubrikační gel, vůně jahod. Zíral jsem na tu lahvičku, z písmen se staly hieroglyfy a můj mozek nedokázal rozluštit, co je tam napsáno. Ale tu jahodu si pamatuju…

„Víš, já tohle normálně nedělám, špitl, „ale to jsi prostě ty a já si nemůžu pomoct.“ A zničehonic si svlékl i ty trenky a najednou stál přede mnou úplně nahý.

Jo, nahý. A mě se zastavil dech a moje srdce na pár vteřin vykazovalo značnou arytmii, protože jsem začal mírně potit…..

 

***

Stál tam nahý, díval se na mě, pak šel k posteli a klekl si na ni.

A já tam stál, s tím lubrikačním gelem v ruce, zíral jsem na něj jako tele na vrata, a skoro jsem nedýchal. V podbřišku jsem cítil zvláštní šimrání, takový ty motýlky vzrušení, co se vám pak rozlítnou po celém těle a přinesou vám rozkoš a potěšení. To jsem dlouho nezažil, ani nepocítil.

Cítil jsem se nejistý, ale zároveň vzrušený, až bolestivě vzrušený, tak moc, že mi málem prasknul zip od kalhot.

A můj modrooký zázrak klečel na té posteli, mírně roztáhl nohy, vyšpulil na mě svůj krásný zadeček a mě se zatmělo před očima. Konečně jsem byl schopný něco udělat. Svlékl jsem si kabát a rozepnul si zip od kalhot. Eli jen trošku stočil hlavu a malinko vzdychnul, když jsem si stáhl kalhoty. Ano, moje mužství rozhodně nepatřilo mezi ty malý kašpárky, a byl jsem si toho zcela vědom.

Znejistěl jsem, nechtěl jsem mu ublížit, ale slyšel jsem Eliho hlas, který mi říkal, co mám dělat. Trochu jsem se zastyděl, že mě musí navigovat jako slepýho v minovým poli. Ale Elimu to nevadilo, a já jsem byl najednou tak strašně nadržený, že jsem myslel, že zešílím. Vzpomínám si na to úplně přesně.

Držel jsem se těch jeho instrukcí, opatrně jsem ho do něj začal zasunoval, kousek po kousíčku, a Eli zavrněl a prohnul záda jako kočka. Roztouženě vzdychl a mě to ještě víc rozhicovalo. Kousek po kousku, až jsem v něm zmizel úplně celý a Eli zasténal, tentokrát nahlas. Začal jsem pomalu přirážet, vycházel mi vstříc a já jsem si zničehonic užíval pohled na jeho tělíčko. Sténal a já byl najednou ve stavu totální blaženosti.

Přidal jsem, nemohl jsem to vydržet, musel jsem přidat a Eli si zajel rukou mezi nohy, což mě naprosto a úplně vystřelilo do nebeských výšin. A ve chvíli, kdy se kdesi ve vesmíru srazily s ohromnou gravitační silou dvě galaxie, poznamenán tímto velkým třeskem, jsem se do něj udělal, tak rychle, a tak brzy, že mě to samotného překvapilo.

Eli zakňoural, tak jsem ještě chvíli pokračoval a pak se znovu s výkřikem prohnul a plačtivě zasténal. Viděl jsem tu bílou spršku na prostěradle, očividně si to užil stejně jako já. Vyklouzl jsem z něj a on padl na postel a přerývavě dýchal.

Musel jsem se z toho vzpamatovat, takovou rychlovku jsem nečekal. Odpotácel jsem se do té mrňavé koupelny, umyl jsem se a vevnitř mě se začal odehrávat krutý boj nejrůznějších pocitů. Nevěděl jsem najednou, co se sebou a s touhle situací. Nevěděl jsem, co mu mám říct a co mám vůbec dělat. Ježiši, já jsem se vyspal s chlapem. Mátožně jsem si zapnul kalhoty a vrátil jsem se zpět.

Eli ležel na posteli, jen se trošku nadzvedl a podíval se na mě.

Popadl jsem sako a prostě jsem utekl pryč....

 

 

Dodatek autora: 

Tak, další kapitola pro vás heart

5
Vaše hodnocení: Žádné Průměrné hodnocení: 5 (hlasů: 2)
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
4.8/5
- Komentářů: 4
(v ten deň, ale večer...byt Erika Emlyho a Idy Živej – Idyho Živého...
Hodnocení:
5/5
- Komentářů: 5
Po tomhle zážitku jsem netušil, zda se ještě dokážu Ryovi podívat do očí....
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 17
---- Takano pokojně stál před mapou a prohlížel si jednotlivé body zaznačené...
Hodnocení:
4.5/5
- Komentářů: 8
            S Iz jsme...