So, 05/11/2016 - 09:52
14

Věnování: 

Mojí kamarádce, která ty dva miluje (jsou z mé hlavy)

SURPRISE

Následující den jsem měl pro Willa překvapení. Protože jak jsme včera jeli z mojí práce, po cestě nás zastavili policisté. Když zjistili, že jsme nepřekročili rychlost ani nic podobného, poslal nás dál. Sledoval jsem Williama, jak se dívá za tím policistou. Viděl jsem mu v očích ten vášnivý žár.

            „Nemáš snad v plánu nechat mě kvůli policistovi, že ne?“ zeptal jsem se.

            Will se na mě trhnutím podíval. „Co? Ne! Jenom mi přijdou vzrušující uniformy, hlavně od policie,“ řekl a studem sklonil hlavu. To mi vniklo nápad.

            „Tak vzrušující, jo?“ Dělal jsem uraženého. A zdálo se, že mi to zbaštil. Začal se studem totiž červenat. To ale neví, co mám v plánu.

            Když mě dovezl domů, zabouchl jsem dveře dřív než mohl něco říct. Ale jakmile jsem došel do bytu, začal jsem se nahlas smát. Ty vole. Tak to neví, co ho čeká zítra, říkal jsem si. Rychle jsem z kapsy vylovil mobil a zavolal známému. Domluvil jsem se s ním, že si to zítra přijdu vyzvednout.

            Teď jsem čekal než Will přijde. Poslal jsem mu dopoledne zprávu na mobil. Stav se u mě k večeru. Mám pro tebe překvapení. Odpovědí mi bylo pouhé OK.

            Moje překvapení byla právě ta policejní uniforma, kterou jsem si půjčil od známého. Naštěstí mi padla. Přibalil mi k ní policejní čepici, obušek i želízka s klíčem. William bude asi hodně překvapen.

            Alex naštěstí dneska přespává u Nigela, díky bohu. Přešel jsem do svého pokoje, kde jsem měl výborný výhled jak na chodbu tak na obývák. Když jsem uslyšel rachocení zámku, schoval jsem se ještě víc do tmy pokoje.

            Viděl jsem, jak se Will vyvléká z bundy a tu věší na věšák. Zul si boty a přešel do obýváku. „Michaeli?“ ozval se a posadil se na pohovku zády ke mně.

            Zalovil jsem v pouzdře a vylovil pouta. Otevřel jsem dveře a vyšel ven. Will se na mě otočil a vykulil oči.

            Stál jsem tam opřený o rám v policejní uniformě a na prstě jsem točil želízky. Klíč jsem měl naštěstí dobře schovaný. „Byl nějaký prohřešek?“ zeptal jsem se trochu dominantním hlasem.

            Will vykulil ještě víc oči a rychle zavrtěl hlavou. „N-ne, pane,“ řekl, ale hlas mu krapet poskočil. Usmál jsem se ďábelským úsměvem a zavrtěl hlavou. Odrazil jsem se ode dveří a pomalým krokem přešel k sedačce, na které seděl.

            „Já myslím, že byl. A asi hodně velký, když spočteme, že se díváš na jiné muže,“ řekl jsem, když jsem k němu došel. Sklonil jsem se a trochu násilně si nárokoval jeho rty.

            Byl zaskočený, takže když jsem ho políbil, trhl sebou, ale jenom trochu. Po chvilce si zvykl na moje tempo a přidal se. Zavřel oči a otevřel ústa na malou škvírku. To byla příležitost pro můj jazyk, aby vtrhnul dovnitř.

            Začali jsme spolu bojovat jazyky, ale když už jsem si myslel, že to stačí, odtrhl jsem se od něho. Nechápavě se na mě podíval. Zvedl jsem koutky úst nahoru. To bude ještě zajímavé.

            Odtáhl jsem se od něho a dal ruce v bok. Pouta v ruce mi zachrastili. Dal jsem je zpátky do pouzdra. Budou se hodit později. „Nejdřív tě musíme potrestat.“

            Zase vykulil oči a otevřel pusu, jako by chtěl něco říct, ale nic z nich nevyšlo. Postavil jsem se před něho a svůj klín jsem mu dal skoro až před obličej. Snad to pochopí.

            Pochopil. Tvář se mu rozjasnila pochopením a malým erotickým pozdvižením. Kousl se do rtu, a to mi přišlo hrozně erotický, a pomalými pohyby rukou mi začal rozepínat pásek u kalhot. Když byl rozepnutý vrhl se na zip kalhot.

            Když i ten byl rozepnutý, dal ruku dovnitř, aby vytáhl ven moje přirození. Šlo to rychle, nebral jsem si totiž trenky. Jen by to zdržovalo. ¨

            Vytáhl ho ven a začal ho hladit. Nejdřív jednou a potom přidal i druhou. Hladil nejdřív pomalu oběma rukama, ale potom dal jednu pryč a místo ní přišla na řadu ústa. Sakra, jak je měl dobré.

            Začátek mého údu vtáhl mezi ty své božské rty. Dalo mi co proto, abych se udržel na nohou. Bylo to vynikající a to ještě nepokračoval níž. Pomalu si dával můj penis dál do úst. Měl ho v puse skoro celý, když jsem cítil, že je to pro něho moc. Vytáhl jsem ho, ale ne celý.

            Dal jsem mu ruce na hlavu a začal pohybovat bokami tam a zpět. Jezdil jsem s ním do jeho úst a zase zpět. Musel se přidržet mých stehen, aby ustál moje nárazy.

            Když už jsem byl na pokraji orgasmu, rychle jsem ho vytáhl. Stál vzpřímený a čekal na pokračování. To bude za okamžik. Popadl jsem Williama za ruku a vytáhl ho do stoje. Dal jsem si jeho ruku do své a táhl ho do svého pokoje. Tam jsem ho skoro hodil na postel.

            Vylezl jsem na postel a rychle mu sundával oblečení. Nejdřív triko. Sakra, miluju to jeho tělo. Je takové klučičí, ale zároveň svalnaté. Jako další byly kalhoty. Rychle jsem mu rozepnul pásek a zip a strhal kalhoty. Hm. Žádné trenky, to se mi líbí.

            Dal jsem mu ruce nad hlavu. Teď je příležitost pro ty pouta. Vylovil jsem je a začal jeho ruce přicvakávat k posteli. Když měl ruce nad hlavou spoutané podíval jsem se na něho. „Je to v pohodě?“ zeptal jsem se, protože jsem nechtěl, aby se mu něco stalo.

            Přikývl hlavou. „A pak že já jsem ten zvrhlý,“ usmál se. Obličej měl skoro červený jak rajče. Podíval jsem se na jeho tělo. Ruce spoutané a nohy roztáhnuté. Přemístil jsem se na posteli tak, abych byl mezi jeho nohama.

            Rukou jsem pohladil jeho přirození, které už bylo v plné tvrdosti. To jenom z toho, jak mě měl v puse nebo je to taky zásluha uniformy? Díval jsem se přitom do jeho obličeje. Měl zakloněnou hlavu, otevřené rty a tělo prohnuté do oblouku.

            Pomalu jsem k němu skláněl hlavu, až jsem se nakonec dotkl rty jeho špičky. Sykl a já uviděl, jak odtud tečou malé kapky. Už je blízko.

            Tentokrát jsem nešel pomalu, ale rovnou jsem si ho dal do úst. Moje oblíbené lízátko. S příchutí mého Willa. Není nic lepšího. Pohyboval jsem hlavou nahoru a dolů a sem tam použil jazyk.       

            Will sebou začal házet. Už jsem cítil, jak se mi v ústech chvěje, takže jsem dal jednu ruku na jeho koule a jemně stiskl. To mu stačilo, aby se udělal. Rychle jsem polykal, aby mi neunikla ani kapka. Je zatraceně dobrej.

            Podíval jsem se na něho. Byl zadýchaný a celý od potu. „Ještě jsem s tebou neskončil. Ale ty pouta už sundáme,“ řekl jsem. Vytáhl jsem z pouzdra klíč od pout a natáhl se nad něho. Odemykal jsem pouta a tím uvolňoval jeho ruce.

            Když byli venku, dal jsem pouta na stůl i s klíčem a vrátil se na své původní místo. Mezi jeho nohama.

            Posadil jsem se na paty a začal si svlékat košili. Udělám mu malé představení. Nejprve jsem rozepnul knoflíčky u rukávů a potom na hrudi. Rozepínal jsem je pomalu, aby z toho něco měl.

            Když byla rozepnutá, svlékl jsem si ji a odhodil na zem. Další na řadě byly kalhoty. Pásek i zip už byli rozepnuté, takže jsem se už jen z nich vyvlíknul. Nejprve přes zadek, potom po stehnech. Will sledoval každý můj pohyb.

            Kalhoty byly dole, takže mezi námi už nic nebylo. Znovu jsem se přemístil mezi jeho nohy, ale tentokrát jsem si kleknul na paty. Přitáhl jsem si ho k sobě a posadil na klín.

            Jemně jsem ho políbil. Nejprve na rty, potom na líce a na oční víčka. Vrátil jsem se zpátky k jeho ústům a zase ho políbil. Dal mi ruce do vlasů a jemně zatáhl. To je skvělí pocit.

            Svoje ruce jsem mu dal kolem pasu a trochu ho nadzvedl, abych se k němu mohl dostat. Přirození jsem nasměroval k jeho pozadí a pomalu ho spustil dolů.

            Pořád jsme se líbali. Nikdo z nás se nepohnul, jenom jsme chtěli toho druhého cítit. Což jsme cítili. Najednou, jako by Willovi něco chybělo, se začal pomalu pohybovat na mém klíně.

            Jezdil po mě nahoru a dolů a já ho jednou rukou přidržoval u sebe a druhou jsem mu dal do vlasů. Mírně jsem mu zaklonil hlavu a políbil ho více. Otevřel ústa v pobízení. Vniknul jsem svým jazykem dovnitř a jako by pomalým tempem jsem se s tím jeho mazlil.

            Začal zrychlovat na tempu, takže jsem pozval, že už bude. Stejně jako já. Jezdil nahoru a dolů, ale pořád zůstával u toho jemného pomalého tempa.

            Když jsem cítil, že se začíná chvět, přirazil jsem boky vzhůru, čím jsem ho skoro donutil, aby vykřikl. Ne bolestí, ale slastí.

            Přirazil jsem už jenom dvakrát, když vykřikl v orgasmu. Po chvilce jsem se udělal taky. Ale takový dlouhý orgasmus jsem ještě neměl. Nahlas jsem zasténal a položil mu čelo na rameno.

            Po chvilce oddychování jsem ho ze sebe opatrně sundal. Položil jsem ho na postel a natáhl jsem se pro košili, co byla na zemi. Otřel jsem si břicho od jeho orgasmu a svůj i jeho úd.

            Košili jsem zahodil bokem. Zítra ji dám do pračky. Podíval jsem se na Willa, ale ten už vyčerpáním usnul. Usmál jsem se. To je poprvé, co spí u mě v posteli. A tam taky patří.

            Posunul jsem ho kousek stranou, abych si mohl taky lehnout. Jakmile jsem si uvelebil, otočil se na bok a tělem se ke mně přitiskl.

            Objal jsem ho kolem ramen a přitáhl si ho ještě blíž. Takhle to bude doufám ještě hodně dlouho. Zítra se ho musím zeptat, jestli se mu překvapení líbilo. Ale soudím, že ano.

            Podíval jsem se na jeho klidnou tvář a políbil ho na čelo. „Dobrou noc, Willie,“ pošeptal jsem mu do ucha. Opřel jsem si hlavu o jeho a v klidu usnul.

Dodatek autora: 

Miluji ty dva a doufám, že vy budete taky

Hodnocení: 
4.444445
Průměrné hodnocení: 4.4 (hlasů: 27)
Žánr: 
Detailní hodnocení není k dispozici.
Hodnocení:
4.9/5
- Komentářů: 28
Ďalší deň som sa zobudil takmer až na poludnie. Zobral som do ruky mobil a...
Hodnocení:
4.8/5
- Komentářů: 3
Nemělo smysl se tu hroutit nad rozhodnutím, které už jsem udělal. Stejně nešlo...
Hodnocení:
3.8/5
- Komentářů: 3
„Připraven?“ zeptá se můj otec, který je zároveň velitelem našeho plavidla....
Hodnocení:
4.8/5
- Komentářů: 18
Gabriel La Croix Většinu noci strávím prací a několika telefonáty. Ani...