SPONZOR: APOLLYMI; RUFUS

Všichni mají nyní možnost si chat vypnout v profilu. Pokud položku chat v profilu nemáte, zapněte ho a znovu vypněte (dle potřeby).

Pravidla

 1. Chat není zadarmo (vyjde na 2500,-- Kč ročně), takže je zakázáno používat chat k jakékoliv reklamě (a to Vaše blogísky počítaje), pokud to zjistíme, přijmeme patřičná opatření. Z tohoto pravidla jsou vyloučeny informační linky, linky na web Haar a linky týkající se běžné komunikace. Pokud zjistíte, že někdo porušuje pravidla, pošlete nám screen (důkaz) a my Vás odměníme 200 A-kredity.
 2. Moderátoři mají právo Vaše zprávy mazat, měnit téma i banovat uživatele. Poznáte je podle hvězdičky u jejich avataru.
 3. Haar.cz je yaoi web, proto v rámci tohoto tématu nejsou zakázány peprnější diskuze. Je zakázáno propagovat pedofilii, guro a podobné sračky. Diskuze o nich v rámci slušnosti, zakázána není. Pokud někdo svoje nestandardní chutě nebude schopen udržet na uzdě, bude zabanován.
 4. Nespamujte! Pište své zprávy s ohledem na ostatní.  Snažte se své myšlenky formulovat pokud možno do jedné delší zprávy a ne do dvaceti pod sebou. Neustálé pípání a vyskakování upozornění obtěžuje!
 5. Pokud už máte nutkání veřejně se chlubit, že jste něco četli v angličtině, buďte tak hodní a nekažte ostatním příběh spoilerováním. Pokud narazíme na jakékoliv vyzrazení děje, odečítáme -30 bodů. Pokud se toto bude dít opakovaně, blokujeme účet.

Doporučení

 1. Uvědomte si, prosím, že ne všechny zajímá číslo Vašich bot (velikost rohlíků je ale něco jiného). Pokud máte potřebu si mezi sebou takové informace sdělovat, použijte soukromé zprávy chatu nebo webu.

Návod

 1. K chatu se automaticky připojíte přihlášením na webu, odhlásíte se odhlášením z webu. Pokud Vám cokoliv nefunguje, smaže cookie a relogněte web.
 2. Pokud Vás chat obtěžuje, odejděte z místnosti kliknutím na tři tečky vpravo nahoře a zvolte close.
 3. Pokud z webu odcházíte, odlogněte se z něj, nebo aspoň odejděte z mísnosti, ať v něm zbytečně netrčíte.

 

 1. Nastavení účtu - v naše případě jde pod touto volbou pouze vypnout zvuky, pokud Vás ruší.
 2. Chats - Vaše soukromé diskuze (pm).
 3. Community - všichni uživatelé, které chat při přihlášení zaznamenal (offline i online).
 4. Ikona šipky a čtverce - popup, otevře Vám chat v novém okně.
 5. Šipka - okno lze přepnout vlevo nebo vpravo, můžete si jej dát tam, kde Vám vyhovuje.
 6. Tři vertikální tečky - menu obsahující volby user list a close; user list - zapíná/vypíná seznam přítomných v dané místnosti; close - touto volbou lze odejít z aktuální místnosti, což znamená, že nebudete dostávat upozornění a diskuze v ní Vás nebude rušit!
 7. Seznam aktivních uživatelů v dané místnosti.
 8. Ikona kancelářské sponky - přiložit soubor; obrázek nebo jiný soubor v maximální velikosti 3MB.
 9. Smajlíci
 10. Jednotlivé veřejné místnosti, zatím máme dvě.
 11. Ikona křížku - minimalizuje chat, ale NEVYPÍNÁ. Aby Vás nerušil musíte postupovat podle bodu 6.
 12. Vnější roh chatu - chycením myši lze nastavit velikost okna.