Obecná pravidla

Nikdy bych nevěřil, že tohle bude někdy nutné sepsat, ale bohužel je tomu tak. Neznalost těchto pravidel nikoho neomlouvá (jenom mě).

 1. Náš web obsahuje některé povídky, RP, obrázky či jiné materiály vhodné pouze pro dospělé. Registrací či přihlášením na náš web souhlasíte s tím, že je vám 18 let a více. Pokud tomu tak není, prosím, odejděte z tohoto webu.
 2. Jak již bylo řečeno výše, nacházíte se na webu jehož obsah tvoří z větší části erotické povídky. Nebudeme si nalhávat, že se vždycky jedná o lehkou romantiku. Proto Vám dovolím i silnější výrazy, pokud je potřebujete k vyjádření svého nadšení či jimi chcete podtrhnout silné sexuální vzrušení. Nebudeme je ale tolerovat pokud budou mít útočný charakter.
 3. Nezakládejte si dva a více účtů. Jestli to zjistím, smažu Vám všechny. Pokud starý účet z nějakého důvodu nechcete, napište mi, já ho smažu a vy si můžete založit nový.
 4. Tento web je financován z mých soukromých zdrojů, mimo Váš profil nebudu tolerovat žádné linky na Vaše osobní blogy apod. Pokud si chcete zveřejnit "reklamu" kontaktujte admina nebo správce povídek a domluvte se. Všeobecně žádný reklamní kidy nehodlám tolerovat. Sdílíme a partneříme se s těmi, se kterými chceme. Jsme otevření normální spolupráci (oboustranné) a férovému jednání. Lidem, kteří našemu webu něco dávají (navštěvují nás, zajímají se o naše projekty, čtou u nás, atd...) jsme ochotni vypomoct, ale vychcánky, pijavice a jiné přírodní zjevy budeme tvrdě potírat. Nejsme charita.
 5. Admini si vyhrazují právo Váš komentář kdykoliv smazat a to i bez udání důvodu. Věřte mi, že to uděláme jen pokud k tomu ten důvod mít budeme.
 6. Jestliže píšete nějakému autorovi kritiku, prosím, abyste tak činili v mezích slušnosti. Pokud snad hodláte hodnotit autorovu osobnost, nikoliv dílo, máte k dispozici PM.
 7. Vzhledem k tomu, že tyhle pravidla pojednávají o slušném chování musím se zmínit i o maličkosti zvané "díky". Máte tu k dispozici povídky a krásné obrázky... Když už nechcete psát komentář, aspoň tomu dejte hlas (pokud se Vám to líbí). Protože někdo se snažil, psal, kreslil... a když to nemá ohlas, nejspíš v tom nebude pokračovat. Jak říká jedno staré přísloví "zadarmo ani kuře nehrabe" a buďme k sobě upřímní, ani vy byste to bez žádné odezvy nedělali.
 8. Snažte se, aby byla Vaše kritika konstruktivní, objektivní a měla pevný základ. Pakliže přijdete jen prudit, v tom lepším případě budete ignorováni a v tom horším mě naserete. Debilové, filozofové, homofobové a přemoudřelí jedinci mohou vstoupit jen na vlastní nebezpečí.
 9. Vyhněte se urážkám mých spolupracovníků a čtenářů, nikdo není na Vaše kecy zvědavej. Buď se přidáte a budete se chovat slušně, nebo vypadněte.
 10. Používejte fórum a chat. Ptejte se, diskutujte, dohadujte se... ale neurážejte a NEPLEŤTE SI to s reklamním bilboardem!
 11. Používejte své osobní blogy, které u nás mohou hostovat členové s titulem autor a artist.
 12. NESPAMUJTE! Chápeme Vaši snahu získat rychle nějaké kredity, ale tolerovat to nebudeme. Pokud nebudete reagovat na naše upozornění, zbavíme Vás veškerých kreditů, a když to nepomůže, dostanete IP ban.
  Spamem se myslí nicneříkající komentáře jako wow! apod. či snad hůře, několik takových komentářů pod sebou. Též není přípustné tzv. „tapetování“ přehledu nových komentářů na titulní stránce. Pokud zjistíme, že jste během pár minut nasázeli 10 komentářů za sebou, smažeme všechny.
  Jednoslovné komentáře okamžitě mažeme.
 13. Hodnotíte-li povídky a dáte jim dvě hvězdičky a méně, uveďte proč tak činíte. Pokud zjistíme, že někdo shazuje hodnocení bez toho, aby uvedl důvod či připojil radu, budeme toto postihovat. Zvláště u autorů/přispěvatelů bude toto bráno jako velmi nefér a nekolegiální jednání.
 14. Admini si vyhrazují právo mazat účty s vulgárními nicky a s nicky, které tvoří nicneříkající směs znaků. Uživatelské jméno může mít  minimálně 4 a maximálně 15 znaků, bez mezer. Lze použí pouze velká a malá písmena a číslice.
 15. Návody k chatu jsou zde. Neznalost neomlouvá a pokud je prezentována podrážděnými dotazy na vypnutí, bude i náležitě „odměněna“.
 16. Uvědomte si, že jste tu na návštěvě. Chovejte se podle toho.
 17. Role na webu

 • Neregistrovaný uživatel - takový uživatel nevidí a ani nemůže psát komentáře či zprávy v shoutboxu, má omezené možnosti hlasování.
 • Registrovaný uživatel/Spamer - Uživatel, který se dostane všude tam, kam mu jeho pozice běžného uživatele dovolí, není omezen v hlasování ani v přístupu. Je omezen počtem komentářů na jeden za tři minuty.
 • Člen - Práva jsou jako u přihlášeného uživatele, komentáře nejsou omezeny.
 • Novic - Začínající spisovatel.
 • Pro radost - Post u autorů, kteří píšou "jen tak".
 • Pro příběh - Pokročilejší autorský post.
 • Moderátor - Člověk, který má právo zasáhnout do diskuze, smazat ji či poupravit. Udržuje pořádek na webu a v jednotlivých sekcích.
 • Šéfredaktor - Správce sekce povídek, který má podobné práva jako moderátor + nějaké další týkající se interních povinností.
 • Admin - Hlavní šéf. Řeší většinou závažné technické problémy. Může kamkoliv a cokoliv, tzn. i do sekcí, které jsou soukromé apod. Na webu neexistuje místo, kam by neměl přístup.
 • 26. Armiger legion - speciální hodnost, udělovaná Haar za statečnost v boji, podporu či pomoc. Jsou to lidé, kteří mají jistý význam pro náš web. Výhody připravujeme.

Bodový systém

 1. Bodový systém na našem webu funguje na principu aktivity členů. Čím více jste aktivní, komentujete, logujete se, hlasujete atd., tím více bodů získáváte (tabulka příjmů a výdajů viz níže).

 

Akce Počet A-Kreditů Podmínka
Za přihlášení na web 4 Jednou za 24 hodin. Pokud jste permanentně přihlášení, pak body nedostanete.
Za přidání nového obsahu 10 Platí pro obrázek nebo článek.
Za přidání nového obsahu - povídky 4 Platí pro povídky a jednorázovky.
Za přidání nového obsahu - forum 4 Platí pro témata ve fóru.
Za komentář 3/5 Komentáře ke všem typům obsahu. Pokud je delší a smysluplný může být až za pět bodů.
Za hodnocení 2 Hodnocení povídek (srdíčka), obrázků (hvězdičky). Max 3x denně.
Za hlasování v anketě 5 Při zrušení hlasu se Vám kredity odečtou.
Zpráva v Shoutboxu 3  
Za nahlášení bugu 10 Pouze bugy a chyby, které chybami jsou. Rozhodnutí závisí na adminech.
Drabble na naše zadání 30 V případě zveřejnění
Drabble na vlastní zadání 10 V případě zveřejnění
Vyplnění formulářů 5 Jedná se o zaslání žádosti o povídku a obrázek (pokud nemáte oprávnění vydávat si sami). Při zbytečném spamování však budou naopak body odebrány.
Vyplnění kvízů 1 Za každou správnou odpověď
     

                                                                                                                                          

Poslední úprava: 27. 9. 2017