Hlavní záložky

Základní info

Obrázek uživatele Shiw of the Shadows
Nástup do služby:
Po, 09/11/2015 - 16:35
Naposled k vidění:
Čt, 03/02/2022 - 18:50

Osobní info

Mám duši: 
sekeho
Jsem narozen/a ve znamení: 
Berana
Pohlaví: 
Žena
Pocházím z: 
pokrouceného světa

Kontakty

Sociální sítě a další kontakty.

Karma

Pozitivní body pro Vašeho oblíbeného uživatele:

O mně

Nic, co by se mělo zveřejnit... No dobrá... jsem hodně šílený člověk. Když se pro něco nadchnu, ujíždím na tom dlouhou dobu. Taky varuji, že jsem někdy dost tvrdohlavá - ale jen někdy! Jinak jsem tichý, milý človíček s hodně bujnou fantazií. Jsem něco jako sopka, která všechno sbírá do sebe a potom znenadání vybouchne. A bohužel pro některé – mám svůj vlastní humor, kterému většinou rozumím jen já, a zaměřuji se na detaily, které ostatní berou nejspíš za normální. To je zřejmě vše potřebné. :D Přeci jenom tady nebudu psát svůj životopis, to by bylo na dlouho a některé by to v půlce přestalo bavit!

Aktualizace 03.08.2016 = bylo mi řečeno, že jsem trhlý stalker se šílenými myšlenkami, který by se měl jít léčit nebo zavřít do malé místnosti s mnoha papíry po boku a tužkou, která se nikdy nezlomí pod návalem mé tvořivosti.

Nenávidím úplněk ... díky tak úžasně zářící věci na obloze se nikdy nevyspím ani jednu noc po celý týden poté :P asi jsem zakrnělý vlkodlak :D

Zájmy

YAOI, jedině YAOI, YAOI na všechny způsoby.. a pak možná i nějaké ty detektivky a dramata. ;) Sem tam manga, anime, doramy.. A rozhodně psaní~. Co se týče mé tvorby, někdy se v ní objevuje moje tvrdohlavost, většinou mé povídky jsou pesimistické (stěžujte si u učitelky literatury na období realismus, naturalismus a prokleté básníky - jo, hoši mě ovlivnili hodně :D) a plné černého humoru. To však neznamená, že nejsem schopna změnit příběh během jedné minuty, když se rozhodnu, že se mi nelíbí, kam by děj směřoval. Časem možná budu schopna napsat tak vtipnou povídku, že se tomu všichni zasmějí (dokonce i já). Psaní je mým koníčkem, u kterého hodlám vydržet až do konce. Nikdo mi ho nevezme. Budu za něj tvrdě bojovat. A vězte, že silná jsem dost i přes svou tichou povahu.

PS: Největší moje úchylka? KOŠILE A UNIFORMY! Ne, opravdu... sotva někdo zmíní alespoň jednu z těchto věcí, jdu do kolen a slintám :D

Poslouchám

své druhé šílené Já.. a když mě přestane bavit, tak J-rock.. instrumental, soundtracky.. a prý taky psycho hudbu OwO

Odznaky

Pro příběhVánoční želvičky 2016