What do I like about you

Suki Toiu no ni Nazekashira
Přidal/a: Lota, dne: 30 Dub 2016 - 15:07 v kategorii: Klasika (18+)

Příběh je o Takehisaovi (šéf restaurace) a Yuuichim (kuchař). Yuuichi se nečekaně před restaurací potká se svým bývalým milencem Kiyohitem. Kiyohito se chce vrátit k Yuuichimu a Takehisa nato nic neříká. Jak z toho Yuuchi vybruslí?

Drama, Komedie, Romance
ex-přítel, agresivní milenec, vlastnický milenec, milující seme, nevyjádřené pocity, neodbytný uke

Tenacious Love

Aishuu
Přidal/a: Gina, dne: 18 Led 2016 - 19:57 v kategorii: Klasika (18+)

Student Haneji Kaoru je velice překvapený, když se v jeho práci objeví populární herec Aragaki Jin. Na střední bývali kamarádi a i něco víc, ale Kaoru zpřetrhal všechny vazby, které je poutaly, protože Jina miloval, ale ten měl kolem sebe vždy spoustu milenek.

Hentai, Psychologické, Romance, Tragédie, Ze života
dominance, herec, agresivní milenec, přátelé z dětství

Love pistols

Love Pistols
Přidal/a: Haar, dne: 21 Říj 2013 - 20:38 v kategorii: Klasika (18+)

Noiro je průměrný, normální kluk. Ale poslední dobou se lidé kolem něj začínají chovat velmi zvláštně. Dostává se mu najednou až příliš mnoho nechtěného zájmu a on nemůže přijít na to proč! Pád ze schodů a zlomená noha ho dostane do náruče pohledného cizince. Setkání s ním mu pomáhá mnohé vysvětlit, ale skutečnost předčila veškeré jeho představy. Brzy se Noirovi otevírá nový svět, ve kterém postupně odhaluje společnost zvláštních lidí, kteří se nevyvinuli z opic jako většina. Jeho členové jsou seřazeni podle vzácnosti a vhodnosti, a ukázalo se, že Norio je považován za velmi vzácný exemplář a jeho DNA je jedním z nejžádanějších. Jak má přežít v této moderní džungli, kde se najednou stal kořistí?

Drama, Komedie, Nadpřirozené, Romance, Ze života
zvířata, agresivní milenec, přeměna na zvíře, žárlivost, posedlost, brýle