The Way To Heaven

Tengoku e Ikebaii
Přidal/a: Lota, dne: 18 Srp 2016 - 17:43 v kategorii: Klasika (18+)

Moryia je bývalý boxer a Watase dříve pracoval pro yakuzu, nechal toho po zhlédnutí Moryiaových zápasu. Setkají se spolu při dopravní nehodě v tzv. bodu nula, na hranicí mezi životem a smrtí. Dostanou jistou nabídku a pokud ji splní vrátí se do světa živých.

Drama, Nadpřirozené
mafie, experiment, upíři, vlkodlaci, sex až později, cizinec, spiknutí

Even So, I Will Love You Tenderly

Soredemo, Yasashii Koi o Suru
Přidal/a: Danny, dne: 15 Lis 2015 - 10:32 v kategorii: Klasika (18+)

Ryo Onoda je čestný muž a je o tři roky mladší než Harumi Deguchi. Nemají nic společného, pojí je jen pouhé přátelství. Jenže Harumi zjiš´tuje, že mu tento vztah už nestačí. Přátelství přerůstá v lásku a roste pocit úzkosti a bolesti všechno tohle skrývat před milovanou osobou.

Drama, Romance, Ze života
zaměstnaný muž, z přátelství láska, starší uke, mladší seme, hetero seme, sex až později, neopětovaná láska, brýle

Yellow

Yellow
Přidal/a: Haar, dne: 22 Úno 2015 - 21:42 v kategorii: Klasika (18+)

Goh a Taki sdílejí mnoho, od jejich bytu až po způsob, jakým si vydělávají na živobytí. Něco téhle vzájemné sounáležitosti ale chybí. Goh by umřel za jedinou noc se svým sexi parťákem. Bohužel pro něj, je Taki heterosexuál a vůbec to nevypadá, že by se dal snadno přemluvit k zajisté velmi obohacující sexuální zkušenosti s mužem. Splní se Gohovo přání a dokáží spolu nakonec překročit "žlutou lajnu"?!

Akce, Detektivní, Mysteriózní, Romance
drogy, nájemní zabijáci, detektiv, tajemství v minulosti, silný uke, hetero uke, sex až později

Tough x Smart

TxS
Přidal/a: Haar, dne: 25 Říj 2014 - 22:49 v kategorii: Klasika (18+)

Koga Masataka a Terajima Ryuji jsou detektivové, kteří pracují pro stejné policejní oddělení. Za stoickou fasádou ukrývá Koga trápení skryté ve vlastní minulosti. Když se mu Terajima bezostyšně přizná a otevře mu své srdce, Koga pocítí zmatek. A tak se z nich stávají partneři i mimo jejich práci, avšak Koga se stále zdráhá uvěřit, že je skutečně tím, koho Terajima chce. Milostný příběh dvou mužů, kteří se snaží k sobě najít cestu, a během toho také dokončit svoji práci na vyšetřování vraždy.

Detektivní, Drama, Komedie
detektiv, policie, svalnatý seme, seme vs seme, láska na pracovišti, láska na první pohled, sex až později

Devil's Honey

Devil’s Honey
Přidal/a: Haar, dne: 20 Úno 2014 - 17:18 v kategorii: Klasika (18+)

Populární tělocvikář Toshimitsu Sugaya dostal za úkol pohlídat gang mladých vytržníků terorizující místní žáky, zejména pak jejich vůdce Tatsumia Yoshina, přezdívaného "Ďábel Namijské střední." Nicméně brzy zjistí, že Yoshino nedostal tuhle přezdívku úplně právem a že je jeho zbožňovaným idolem už déle, než rok! Sugaya se brání jak může, ale nakonec blonďatému ďáblíkovi stejně neodolá. Nebezpečný milostný poměr mezi žákem a učitelem je plný odříkání a těžce zkouší jejich sebeovládání... jak dlouho se jim podaří skrývat toto tajemství?

Komedie, Školní život
učitelé, vztah student a učitel, sex až později, silný uke, vlhké sny, studenti

Bond of Dreams, Bond of Love

Yume Musubi Koi Musubi
Přidal/a: Haar, dne: 22 Led 2014 - 22:01 v kategorii: Klasika (18+)

Student střední školy Ao se rozhodne vyznat Ryoumeiovi lásku (Ryo je knězem v místní Shinto svatyni a chlapcův přítel z dětství). V žádném případě se s tím ale nijak nepáře a na šokovaného Rya bez obalu vysype, co všechno by s ním rád dělal. Dostat ale mladého kněze do postele nebude vůbec jednoduché. Občas až přehnaně upřímný Ao se však nevzdává tak rychle a využije Ryovi slabé chvilky k získání polibku. Ten ho však neuspokojí nadlouho.

Komedie, Romance, Školní život, Ze života
kněz, neodbytný uke, přátelé z dětství, z přátelství láska, sex až později, posedlost, tsundere, dvojčata, vlhké sny

Fake!

Fake!
Přidal/a: Haar, dne: 21 Říj 2013 - 14:36 v kategorii: Romantika (16+)

Randy "Ryo" Maclean, policista s japonskými předky je novým parťákem Dee Laytnera, možná až přespříliš sebejistého amerického detektiva. Okrsek 27 je v NYC dost nebezpečné místo a proto oba mladí hrdinové nemají o práci nouzi. V sedmi svazcích s nimi prožíváme každodenní dobrodružství v ulicích New Yorku, poznáváme jejich minulost a v neposlední řadě také sledujeme jejich vyvíjející se romantický vztah.

Akce, Detektivní, Drama, Komedie, Mysteriózní
policie, new york, detektiv, neodbytný seme, sex až později, půljaponec