Papa datte, Shitai

Papa datte, Shitai
Přidal/a: Lota, dne: 27 Úno 2019 - 19:41 v kategorii: Klasika (18+)

Asumi Koya je vysokoškolský student, který vzal práci na částečný úvazek jako hospodyně u rodiny Naruse. Asumiho zaujme Keiichi, hlava rodiny Naruse. Nemůže od něho odtrhnout oči, i přestože není gay, Keiichi ho velmi přitahuje. Jednou ho načape jak kouká na porno a Asumi se chopí šance.

Romance
svobodný otec, univerzitní student

Sorry My Kidd's Bothering You

Uchi no Ko ga Gomeiwaku Karimasu.
Přidal/a: Netheocy, dne: 31 Srp 2017 - 21:38 v kategorii: Klasika (18+)

Svobodný rodič Hiroki má tak trochu problémy se svým sousedem. Svou práci obchodníka bere velice vážně a se svým mladším výstředním sousedem Shoheiem nemá absolutně nic společného...Až na svého syna, Hidekiho, který začne chodit do bytu Shoheie, kde způsobuje problémy.

Komedie, Romance, Ze života
svobodný otec, rodič samoživitel

That Was Good

Gochisou-sama
Přidal/a: Haar, dne: 25 Úno 2016 - 18:30 v kategorii: Klasika (18+)

1 - 3) Hiroto má práci na částečný úvazek, jednou v parku dává své jídlo rozkošnému dítěti a jeho otec ho převapí nabídkou práce. Mamoru je velmi vybíravý jedlík a jeho otec Suguru potřebuje spolehlivou hospodyni, pracuje jako pilot a tak není často delší dobu doma.

Drama, Komedie, Romance, Školní život
pilot, láska na první pohled, dvojčata, sex bez lásky, svobodný otec, hospodyňka

Daddy, Please Fall in Love

Koishite Daddy
Přidal/a: Dahaka, dne: 12 Pro 2015 - 12:35 v kategorii: Klasika (18+)

Jirou je rozvedený a tedy nyní svobodný otec malého Rina, a je už nějakou dobu zakoukán do svého souseda Natsua, který mu pomáhá se synem. Problém ale je, že Natsu je gay. Jak si s tím oba poradí? Začne Jirou k Natsuovi cítit nějakou náklonnost?

Drama, Komedie, Romance, Ze života
žárlivost, studenti, svobodný otec, hetero seme

It's Only Love

Takaga Koidaro
Přidal/a: Haar, dne: 13 Čer 2014 - 23:55 v kategorii: Klasika (18+)

Izumi je zodpovědný otec, pronásledovaný vlastní minulostí, zatímco se usilovně snaží zajistit budoucnost sobě i svému synovi. Nejprve ztrácí, naprosto zbytečně, svého nejbližšího přítele ze střední, poté mu umírá jeho mladá žena, kvůli komplikacím při porodu. Naštěstí, mu jeho švagr (člen yakuzy), Sawaragi, podává pomocnou ruku právě ve chvíli, kdy to nejvíce potřebuje. Život jde konečně zase trochu normálně, dokud se neobjeví onen starý přítel z dětství. Izumi je zmatený. Co vůbec chce? Vážně si myslí, že si po tom všem budou zase tak blízcí jako kdysi? Izumi je odhodlaný zjistit, co se to děje dřív, než jeho srdce utrží další krutou ránu.

Detektivní, Drama, Ze života
policie, detektiv, přátelé z dětství, drogy, mafie, milostný trojúhelník, svobodný otec

Hide and Seek

Himegoto Asobi
Přidal/a: Haar, dne: 13 Čer 2014 - 18:44 v kategorii: Klasika (18+)

Shuji, rozvedený táta vlastnící malý krámek s pitomostma, má, řekněme... velmi vláčný přístup k životu a chytá se každé příležitosti, která by mu mohla pomoci narušit všednost jeho dnů. Takže když Saji, vážný, rezervovaný pediatr (a příšerný suchar), se kterým se setkává ve svém obchodě, náhle prohlásí, že je gay a zve Shujiho k sobě domů, neváhá a ze zvědavosti nabídku přijímá. Jednoduše čeká, že to bude fantastická zábava a pořádné vzrůšo, což se mu plní. Ale mimoto dostává ještě něco navíc... v tomto příběhu plném protikladů a lásky!

Drama, Komedie, Romance, Ze života
doktoři, brýle, hetero uke, nečekané city, svobodný otec, upjatý seme

Kirepapa

Kirepapa
Přidal/a: Haar, dne: 21 Říj 2013 - 19:07 v kategorii: Klasika (18+)

Chisato je neobvykle krásný 35 let starý spisovatel (který vypadá tak na 18) a otec Riju, roztomilého 15-ti letého chlapce. Chisatovým koníčkem je odhánět všechny Rijuovi potencionální přátele, protože si myslí, že chtějí jeho drahocenné dítě jenom zkazit. Takže se předvádí jako dokonalý otec, zatímco jim sype "jedy" do dortu, který jim s úsměvem servíruje. Nicméně, je tam jeden kluk, Shunsuke, který mu jen tak lehce na jeho triky neskočí. Ale usiluje Shunsuke skutečně o Rijua? A kdo je ten tajemný spisovatel, kterého Chisato tolik miluje?

Drama, Komedie, Romance
spisovatel, starší uke, mladší seme, znásilnění, tsundere, svobodný otec