Punishment School

Oshioki Gakuen
Přidal/a: Lota, dne: 11 Kvě 2020 - 13:23 v kategorii: Hard sex (18+)

Je jedna škola ve které vyučují, perverzní učitelé a jejich sexuální choutky nikdo nekočíruje. Co se stane když problémový učitel napadne perverzního učitele? Kdo z této bitvy vyjde jako vítěz a kdo poražený?

Komedie, Školní život
učitelé, skupinový sex, plavání, číšník, BDSM, sexuální hračky

Hot Spring Tarzan

Onsen Tarzan
Přidal/a: Lota, dne: 10 Kvě 2020 - 17:55 v kategorii: Klasika (18+)

Kolekce krátkých příběhů.

1) Hot Spring Tarzan - Yoshio se vydal k horkým pramenům rozhodnut spáchat sebevraždu. Tento jeho úmysl mu překazil Tarzan, který ho vyslechl a poskytl mu útěchu nejen duševní

2) Welcome to public hair salon

Komedie, Školní život
bondage, sadismus, vztah student a učitel, učitelé, wrestling, sexuální hračky, brýle

Ginger Honey

Ginger Honey
Přidal/a: Haar, dne: 30 Lis 2015 - 17:01 v kategorii: Light sex (16+)

Jednoho dne, při cestě ze školy domů, nachytá Minoru svého bratra Yoshina při činu v náruči učitele tělocviku. A aby toho nebylo málo, krátce na to se mu připlete do cesty Yoshinův nejlepší přítel, Seto.

Komedie, Romance, Školní život
učitelé, z přátelství láska, studenti

Devil's Honey

Devil’s Honey
Přidal/a: Haar, dne: 20 Úno 2014 - 17:18 v kategorii: Klasika (18+)

Populární tělocvikář Toshimitsu Sugaya dostal za úkol pohlídat gang mladých vytržníků terorizující místní žáky, zejména pak jejich vůdce Tatsumia Yoshina, přezdívaného "Ďábel Namijské střední." Nicméně brzy zjistí, že Yoshino nedostal tuhle přezdívku úplně právem a že je jeho zbožňovaným idolem už déle, než rok! Sugaya se brání jak může, ale nakonec blonďatému ďáblíkovi stejně neodolá. Nebezpečný milostný poměr mezi žákem a učitelem je plný odříkání a těžce zkouší jejich sebeovládání... jak dlouho se jim podaří skrývat toto tajemství?

Komedie, Školní život
učitelé, vztah student a učitel, sex až později, silný uke, vlhké sny, studenti

After School In The Teacher's Lounge

Houkago no Shokuinshitsu
Přidal/a: Haar, dne: 14 Říj 2013 - 13:51 v kategorii: Light sex (16+)

Kawasemu se život obrátí úplně naruby, když se mu jeho kolega, Kazama, přizná, že jej miluje! Kawase je středoškolský učitel výtvarné výchovy, který na svoji velkou lásku teprve čeká. Takže když ho Kazama, který je věčně v dobré náladě a je také velmi pohledný, žádá o rande, souhlasí. Má to totiž za jeden z Kazamových obvyklých žertů, ale brzy si uvědomí, že vyznání jeho kolegy je možná všechno, jenom ne legrace. Prostřednictvím řady vzrušujících a někdy i bolestivých setkání se svými kolegy a studenty se Kawase učí, co to znamená milovat a být milován, a jak žít s láskou, která je pro společnost tak těžko přijatelná.

Romance, Školní život, Ze života
učitelé, vztah učitel a učitel