Voice or Noise

Voice or Noise 戀人絮語
Přidal/a: Lota, dne: 18 Srp 2016 - 18:03 v kategorii: Klasika (18+)

Shinichiroa rozhodí jeho milovaný pes Flappy, který ho nechce poslechnout a začne zlobit. Zajdou za jejich veterinářem, který Shinichiroa pošle za svým kamarádem univerzitním profesorem Narusawaou se zvláštním doporučením.

Drama, Komedie, Nadpřirozené, Ze života
věkový rozdíl, zvířata, veterinář, profesor, studenti, speciální schopnosti, osamělost

The One Beyond Midnight

Mayonaka no acchimono
Přidal/a: Haar, dne: 25 Dub 2015 - 09:38 v kategorii: Klasika (18+)

Loi je kozí démon, který je zachráněn bohem ohně, Xiuem. Loi, znamý jako  Leutschekta, ochraňuje lidi před vlastním druhem a léči jejich nemoci. Lidé jsou ale lidé, a když uzří jeho pravou podobu, reagují přesně tak jak se dá očekávat. Věří, že pokud něco vypadá zle, tak to takové i musí být. Všechno zlé sebou nese i neštěstí, a proto je nutné to zničit. Avšak poté co jej Xiu zachrání, získá Loi schopnost měnit se do mnohem méně děsivé formy.

Komedie, Mysteriózní, Nadpřirozené
démoni, zvířata, žárlivost, starší uke, mladší seme, vymítání, vztah pán a sluha

Ninth Life Love

Neko no Yomeiri
Přidal/a: Haar, dne: 19 Úno 2014 - 23:06 v kategorii: Light sex (16+)

Jako dítě, měl Yukiharu nádhernou kočku, Dorasuke. Bylo to přátelství na život a na smrt, ale jednoho dne Dorasuke vběhl do silnice a srazilo ho auto. I o mnoho let později, Yukiharu stále nosí svého ztraceného přítele v srdci... a možná právě proto Dorasuke vstává z mrtvých jako roztomilý chlapec s kočičím ocasem a oušky! Oba se do sebe zamilují, ale je tu jeden háček, pokud se vztah stane až příliš intimní, Dorasuke bude muset odejít tam odkud přišel! Ztratí Yukiharu svého nejlepšího přítele a novou lásku podruhé?

Drama, Nadpřirozené, Ze života
kočky, zvířata, neko, přání, reinkarnace, druhá šance

Honey Darling

Hachimitsu Darling
Přidal/a: Haar, dne: 24 Lis 2013 - 15:15 v kategorii: Light sex (16+)

Chihiro je mladý muž, kterému se v životě příliš nedaří. Prochází bezcílně životem a chodí jenom do práce a z práce. Až jednoho dne najde cestou domů v krabici kotě. Pojmenuje ji Shiro a po pár dnech je mu jasné, že si život bez ní už nedovede představit. Shiro však náhle onemocní a Chihiro v zoufalé snaze najít pomoc narazí venku na pohledného veterináře Kumazawu. Ten se jich ujme a malou kočičku zachrání. Na Chihira to velmi zapůsobí a žádá Kumazawu o práci na klinice. Ten souhlasí, ale přijimá mladíka, kvůli nedostatečné kvalifikaci, pouze jako "hospodyni." Najde Chihiro konečně smysl života, nebo bude na něj život s pohledným veterinářem příliš?

Komedie, Romance, Ze života
zvířata, hospodyňka, kočky, veterinář, ubrečený uke

Love pistols

Love Pistols
Přidal/a: Haar, dne: 21 Říj 2013 - 20:38 v kategorii: Klasika (18+)

Noiro je průměrný, normální kluk. Ale poslední dobou se lidé kolem něj začínají chovat velmi zvláštně. Dostává se mu najednou až příliš mnoho nechtěného zájmu a on nemůže přijít na to proč! Pád ze schodů a zlomená noha ho dostane do náruče pohledného cizince. Setkání s ním mu pomáhá mnohé vysvětlit, ale skutečnost předčila veškeré jeho představy. Brzy se Noirovi otevírá nový svět, ve kterém postupně odhaluje společnost zvláštních lidí, kteří se nevyvinuli z opic jako většina. Jeho členové jsou seřazeni podle vzácnosti a vhodnosti, a ukázalo se, že Norio je považován za velmi vzácný exemplář a jeho DNA je jedním z nejžádanějších. Jak má přežít v této moderní džungli, kde se najednou stal kořistí?

Drama, Komedie, Nadpřirozené, Romance, Ze života
zvířata, agresivní milenec, přeměna na zvíře, žárlivost, posedlost, brýle

Loveless

Raburesu
Přidal/a: Haar, dne: 21 Říj 2013 - 20:10 v kategorii: Light sex (16+)

Aoyagi Ritsuka před dvěma lety záhadně ztratil paměť a od té doby se zdá lehce schizofrenní. Jeho matka mu neustále nadává (a občas ho i tluče) a ptá se co se stalo se "skutečným" Ritsukou. A aby toho nebylo málo jeho jediný ochránce a přítel, starší bratr Seimei byl nedávno zabit. Poté se z ničeho nic objeví záhadný muž, údajný bratrův přítel Soubi, který tvrdí Ritsukovo pravé jméno je Loveless a že byl Seimeiem pověřen, aby Ritsuku chránil a postaral se o něj...

Akce, Drama, Fantasy, Josei, Mysteriózní, Nadpřirozené, Psychologické, Romance
zvířata, ztráta paměti, neko, tajné organizace, brýle, vztah pán a sluha, bratrský komplex

The President's Romance

Kachou no Koi
Přidal/a: Haar, dne: 21 Říj 2013 - 18:32 v kategorii: Klasika (18+)

33-ti letý Odakara Kazuhiko je úspěšný manažer, který však celý svůj život strávil bez přítelkyně. I když si o tom šušká už celá firma a jeho kancelář je narvaná k prasknutí obrázky a různými předměty s motivem nahého muže, nechce si přiznat, že by mohl být gay. Jednoho dne však přichází do firmy nový zaměstnanec Harada, který převrátí Odakarovi jeho život naruby. Náhle si uvědomuje, že se do mladého chlapce zamiloval a jeho sexuální orientace začíná být konečně jasná i jemu.

Komedie, Romance
boss, parodie, zvířata, zaměstnaný muž, gagy