Lištička

Přidal/a: Teri, dne: 6 Lis 2017 - 16:30 v kategorii: Light sex (16+) | Série

Co se stane, když se jednou stanete liškou a myslíte si, že už se nikdy nestanete člověkem? Najdete někdy lásku? 

Fantasy, Nadpřirozené, Romance
láska na první pohled, první láska, neko

Živá legenda

Přidal/a: Moon, dne: 10 Dub 2017 - 00:21 v kategorii: Romantika (16+)

Sníval som o tichom mieste kam by som mohol zaliezť. I tvor ako ja má právo na sny. Nenávidený, obávaný a lovený to bol môj druh už celé storočia. To nemám právo žiť v pokoji a mieri? Celý môj život bol bojom o prežitie.

Fantasy, Romance, Tragédie
neko, nadpřirozené bytosti, legendy

Dravec

Přidal/a: Shemain, dne: 5 Črv 2016 - 14:27 v kategorii: Klasika (18+)

Nenápadně se blížil chodbou. Občas se zastavil a poslouchal, zda se někdo někde neblíží. Bylo to v pořádku. Byl všední den, krátce po půlnoci, takže mnoho nájemníků se po chodbách nepohybovalo. Vyšel z domu, rovnou k autobusové zastávce, na které seděli dva bezdomovci.

Fantasy, Romance
neko

Kocourek Haiiro

Přidal/a: Dahaka, dne: 19 Kvě 2016 - 17:06 v kategorii: Light sex (16+) | Dokončené série

Kocourek Haiiro real slash s velkou dávkou tajemna a nadpřirozena. Je to pět let, co Samuel našel zraněného, mourovatého kocoura za zvláštních okolností, a nakonec si ho i nechal. Zdálo by se, že je Samuel poměrně nudný hrdina, žijící jen láskou ke svému kocourovi a svou monotónní prací v archivu knihovny. Ale jeho život se brzy změní,
když pozná, že jeho mourovatý kocour Haiiro není jen obyčejná kočka a celých pět let vedl druhý, utajovaný život. Jak se s touto záhadou
vyrovná?

Věnováno: Všem milovníkům koček.

Drama, Mysteriózní, Nadpřirozené, Romance, Ze života
neko

S kotětem na gynekologii

Přidal/a: kogane-chin, dne: 9 Bře 2016 - 17:57 v kategorii: Klasika (18+)

Po stmívající se ulici, která vede z místní fakultní nemocnice, jde muž ve věku asi třicet let. Je to černoch skvělé postavy s pleší a bradkou. Podle obleku lze poznat, že má vysoké postavení. Tiše prochází parkem, který se nachází před nemocnicí, kolem hřiště.

Ze života
neko, soutěž březen 2016, lékařské prostředí

Polibky vlků

Přidal/a: Haar, dne: 14 Led 2016 - 14:35 v kategorii: Klasika (18+)

„Ne, vy zůstaňte tady!“ zahřímal. Freki jen tiše zakňučel a přikrčil se zpět, Geri vycenil zuby a zůstal stát. Věděl, že neuposlechnutí se trestá, ale nechat svého pána bez dozoru, bylo pro něj mnohem horší. Větrný bič olízl jeho světlešedou kožešinu a přinutil ho znovu lehnout. Lehnout, ale nikoliv zakňučet bolestí. Sledoval rozložitá Odinova záda s nechutí a ponížením. Nevnímal krev na hřbetu ani upřený pohled dvou korálkových očí, které ho s napětím sledovaly. Muninův krákoravý smích však slyšel dobře. Zuřil. Když však rozpoznal dusot kopyt osminohého Slejpnira, zapomněl na svůj vztek i chuť oškubat toho drzého opeřence až na prdel a vyrazil.

Fantasy, Nadpřirozené
z přátelství láska, neko, severská mytologie, vlci, havrani