Ach! Milostný trojúhelník.

Přidal/a: Kurara, dne: 24 Dub 2018 - 14:19 v kategorii: Light sex (16+)

Ležel strnule v posteli, bál se i otevřít oči. V jeho mysli bylo prázdno. Co se stalo? Tušil, že není ve své posteli, on ji měl mnohem tvrdší. Ale co se stalo? Nesnažil se vzpomenout si, jak se dostal do cizí postele. Spíš ho zajímalo, co se včera večer stalo.
Pil?
On, ale nikdy netrpěl na ztráty paměti!

Fantasy, Historické, Psychologické
milostný trojúhelník, vztah sluha a pán

Můj bílý princ

Přidal/a: HendyMerrid, dne: 1 Bře 2017 - 17:20 v kategorii: Romantika (16+) | Drabble 300

Vlk se tyčil před bílým králíčkem a výhružně vrčel. Pomalu se začal přibližovat k menšímu savci připraven kdykoli vyskočit. Kořist sklopila ouška, sevřela víčka k sobě a s třepotem se přitiskla k zemi. Čekal poslední ránu, smrtelné zakousnutí. Ale toho se nedočkal.

Fantasy
přeměna na zvíře, vztah sluha a pán

Můj králi... pirát

Přidal/a: Mono-hime, dne: 30 Lis 2016 - 00:21 v kategorii: Romantika (16+)

Král Karolli čeká už na koni s růží na klopě a pyšným pohledem v očích. Musím se pousmát při vzpomínce na toho osmnáctiletého krále s rudými tvářemi, který přede mnou ještě před chvílí stál a který se mi nechtěl studem ani podívat do očí.

Historické, Romance
vztah sluha a pán

Můj králi

Přidal/a: Mono-hime, dne: 23 Lis 2016 - 17:10 v kategorii: Romantika (16+)

 „Šach mat.“ Další jeho slova, co se mi zabodávají hluboko do kůže, jako trny té nejkrásnější růže. Můj král, Karolli, opět vyhrál. Často hrávám se svým mladým panovníkem šachy v Růžové zahradě. Mohl jsem vyhrát, ale nejsem si jist, zadali by to můj král unesl.

Historické, Romance
vztah sluha a pán