Hlavní záložky

300 aneb když to na Tonyho dolehne

Otřel se nosem v hustých vlasech spícího Deriena. Jen lehce, jakoby se snažil rozehnat zlé sny a zatoužil po jakémkoliv doteku na své tváři. Nenápadně, aniž by musel použít ruce, dostat se mu na horkou kůži na krku. Nasát jeho vůni, aniž by byl slyšet jeho dech.

detektiv

Na růžových plátcích

Růžový květ orchideje, která si ještě před pár dny šťastně rostla v rovníkovém pásmu, se zachvěla. Dvě stvoření, malého růstu, se snažila překonat rekord v rychlosti dosažení orgasmu.

hmyz

Večírek

Miluju vánoční večírky. Člověk se tu zadarmo nažere a zdrátuje.  Taky si užít nezávazný románek. Vyškrtl jsem při cpaní se jednohubkami s lososem všechny, kdo papouškovali každý slovo velkého šéfa a lezli mu do prdele, nebo spíš naopak, on lezl do té jejich. A to nemyslím obrazně.


Před šichtou

Den začal jako den blbec. Ráno mě probudil ječivý domovní zvonek a za dveřmi stála paní Líba, stará čarodějnice a mávala mi jistinou před nosem. Několikrát mi připomněla, že aby úvěr fungoval, musí se splácet.

masturbace

Lov na myšáka

„Tak co, lenoši, je čas vstávat. Přece se nebojíte sluníčka! Nejlépe je vychodit z postele pravou packou!“

„Ale strýčku, já mám hlad,“ zamručel Tip a zakoulel zklamaně černýma očkama.

„Já také, strýčku,“ přidal se Tap a zpečetil své tvrzení hlasitým kručením bříška.

pohádka

Čarodějnice

 „Je to čarodějnice! Na hranici s ní!“ volal dav, vybavený holemi, motykami a pochodněmi. Nemělo cenu zapírat. Ani se obhajovat. Nebyl nikdo, kdo by se jí zastal. Poradit si musela sama. Dlouhou sukni si při útěku přidržovala u pasu a těžce dýchala.

čarodějové