Hlavní záložky

Burn

I wish that I could wake up with amnesia
And forget about the stupid little things
Like the way it felt to fall asleep next to you
And the memories I never can escape..

Vidíte ji, tu tvář, co jste tolik milovali, v každém, kdo kolem vás projde v naději, že to bude on. Každý den přemýšlíte, jaké by to bylo, kdybyste uměli vrátit čas. Máte pocit, že to, co se stalo, tak prostě mělo být. Tak proč se cítíte pod psa? Proč chcete vrátit to rozhodnutí, co všechno změnilo?

Chcete to vzít zpátky, zalepit ty rány.. Proč není vše tak stejně perfektní jako bývalo? Proč ale není ta správná otázka. Nemůžete milovat, pokud máte tajemství. Nemůžete chtít odpuštění, pokud neříkáte pravdu. Je na čase začít čelit realitě.

Vidíte se v tom? Tak začněte číst, ať ani pro vás není příliš pozdě.

Série | Drama, Psychologické, Romance, Ze života | Počet dílů: 12

NHL - Nauč hvězdu lásce

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Letošní ročník NHL nabídl již přes 110 zápasů, dnes v noci pak bude nejlepší hokejová soutěž na světě pokračovat dalšími dvanácti. Zde budete moci sledovat souboj mezi světovými esy, mezi kterými to velmi očividně jiskří! Kapitán Hawks Isaak Navarra má podle sázkařů vyšší šanci na úspěch, avšak s nováčkem soutěže Ryanem Bakerem to nebude mít vůbec jednoduché; Kanaďan má skvělou formu, která momentálně odráží 1. místo v tabulce střelců nejvyšší soutěže. Láska, minulost, nečekané zvraty, váhání, jistota, životní cíle i ztráty,.. to vše a mnohem víc v dnešním zápasu NHL!

Úvodní vhazování bude v United Center vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem tohoto utkání Vás provedou Pilika a Yo!  

Dokončené série | Akce, Romance, Sportovní, Ze života | Počet dílů: 16