Hlavní záložky

Základní info

Obrázek uživatele Anaidé
Nástup do služby:
Pá, 18/09/2015 - 22:06
Naposled k vidění:
Út, 23/06/2020 - 00:55

Osobní info

Mám duši: 
sekeho
Jsem narozen/a ve znamení: 
Štíra
Pohlaví: 
Žena

Kontakty

Sociální sítě a další kontakty.

Karma

Pozitivní body pro Vašeho oblíbeného uživatele:

O mně

Ono se řekne, napište něco o sobě, ale není to tak lehké, jak se to zdá. Přesto, když bych se měla popsat, jsem jednoznačně hodně náladová osoba, která si jde především za svým vlastním cílem. Ano, občas není jednání se mnou příjemné, protože mívám svá jedovatá období (většinou svůj ostrý jazyk ale mířím proti těm, kteří si to zaslouží, takže se nemusíte bát). Ovšem snažím se to kompezovat těmi několika dobrými dny v měsíci, kdy jsem naopak laskavá a ochotná (pro přátele funguje tahle naláda 24 hodin denně). Jinak jsem obvykle hodně upovídaná a pokud ne, je něco hodně špatně. Mou životní filozofií je: Můj život, moje pravidla.

Zájmy

Moje záliba, jedna z těch největších, která mě naplňuje a bez které nemohu žít, je psaní. V současné době působím tady na webu jako autorka, takže moji tvorbu můžete posoudit sami (jenom nebuďte příliš tvrdí, jsem křehká osoba a kritiku špatně snáším). Ovšem nepíšu pouze yaoi povídky, i když mě to teď hodně chytlo. Píšu hlavně romance (ve kterých se vyskytují i ženy), nejčastěji zasazené v dobách dávno minulých nebo ve fantasy světech.

A co jinak dělám? Hodně čtu, jsem vášnivý čtenář, i když mi na to teď bohužel nezbývá tolik času, co dřív. Dále pak hodně ráda plavu, navštěvuji památky, sem tam hraji počítačové hry a nakonec žiju hudbou. U ní se odreagovávám, odpočívám nebo u ní přemýšlím a někdy taky tvořím další díly některé ze svých sérií. Když jsem dlouho bez svého MP3 přehrávače, mám abstinenční příznaky. :D

Všichni, kteří to dočetli až nakonec, mají u mě malé bezvýznamné plus. Nevím, co bych už víc o sobě řekla, snad jen, že ráda mluvím a poznávám nové lidi. Kdokoli by se se mnou chtěl seznámit, pokecat si, na cokoli se zeptat (ohledně povídek jinak nevím, na co by se mě tak někdo mohl chtít ptát), má dveře otevřené. Já budu jenom ráda.

Poslouchám

Vše, co se mi zalíbí.

Odznaky

Pro příběh