Hlavní záložky

Kluk odvedle

Matěj Král je normální kluk z malého města jménem Nová Koruna. Má spoustu věcí, které by se mu daly závidět. Je docela hezký, má i něco v hlavě, mezi atlety je jednoznačně nadprůměrný, v kolektivu patří mezi oblíbené a v životě nemusel řešit nedostatek financí. Ale jako každý má i své problémy a skrývaná homosexualita překvapivě není ten nejhorší. Matěj se pere se životem, jak nejlépe umí, dokud se mu do cesty nepřiplete nový soused. Michal Marek je přímočarý a sebevědomý mladík, který nikdy neváhá projevit svůj názor. Matěje čekají změny, otázkou ale zůstává: Budou to změny k lepšímu?

Série | Psychologické, Romance, Školní život, Ze života | Počet dílů: 4

Panovníci z rodu Velsignetů

V dávných dobách udělal jeden muž chybu a draze ze to zaplatil. Jeho potomci, panovníci z rodu Velsignetů, jsou prokletí, ale nemají o tom ani tušení. V zemi jménem Malbenita se rodí i umírají po celé generace. Krátké příběhy mapují jejich životní osudy stižené neznámým prokletím. To se však má brzy změnit.

Série | Dobrodružné, Fantasy, Historické, Romance, Tragédie | Počet dílů: 27

Pod kůží

Novinář Nikko Michihara už půl roku pracuje ve stavební firmě svého nejlepšího přítele Tetsuyi Akatsuka. Několik zaměstnanců se předávkovalo pervitinem a vše nasvědčuje tomu, že distributorem je někdo zevnitř. Jak to dopadne, když se do záležitosti začne plést Nikkův nový milenec Kenzo Kagami, který sleduje jen své vlastní cíle a Akira Nakazawa, zaměstnanec firmy, který se až příliš často motá kolem šéfa Tetsuyi? Co se stane, když se amatérskému detektivovi a jeho příteli dostanou podezřelí příliš hluboko pod kůži?

Série | Akce, Detektivní, Drama, Psychologické, Ze života | Počet dílů: 12

Úmluva s lady Chatterleyovou

Záhadná lady Chatterleyová navrhla lordu Stantonovi obchod, který se neodmítá. Deset tisíc liber, aby mohl splatit všechny své dluhy. A jeho jediným úkolem je držet jejího bratra Eliase dál od jejího manžela. Lord Stanton okamžitě pochopí proč, Elias je totiž svérázný obr, který se chová naprosto nesnesitelně. Dominik Stanton je však připraven vydržet vše, jen aby dostal své peníze a mohl pobývat ve společnosti dámy, která mu učarovala.

Série | Historické, Romance | Počet dílů: 11