Hlavní záložky

Drahocenný nožík Jacka

Utíkal jsem. Neohlížel jsem se za sebe, když mi tucet robotů hlásilo, abych okamžitě zastavil a vrátil ukradené zboží. Nemohl jsem zastavit; ty léky potřebuji pro svou nemocnou sestru. V duchu jsem doufal v jakousi záchranu.

násilí, soutěž prosinec 2015

Na svatbě se nesmutní

Sám sebe jsem se ptal, co tady vůbec dělám. Má sestra se má zítra vdávat, je tedy samozřejmost, že když mě požádala, abych jí šel za svědka, tak neváhám a přijmu to. Sám se nikdy neožením, vím to. Protože má jediná láska… se zítra bude ženit.

svatba, soutěž leden 2016

Poslední svítání

Místo, kde se mísí morální hodnoty s naprosto nemorálním životem. Tam ho tehdy našel. Detektiv Matthew byl tehdy nováčkem, který měl však velmi pozorné oči, proto mu nikdy nic neuteklo. Ale některé informace si podsvětí Londýna nechalo pro sebe.

soutěž únor 2016

Smluvní podmínky

„Pravidlo číslo jedna: Žádný sex v práci!“ ozval se hromový hlas vedoucího makléřské firmy Yamamoto, který právě zaučoval nováčky. „Věty typu: Sveď mě a dostaneš slevu, nedonutí kupce, aby naletěl na čerstvé, mladé maso, jako jste Vy!

soutěž březen 2016, novináři

Ve stínu mandolíny

Dovolte mi vyprávět příběh starý už pár století, přesto pořád tak krásně pravdivý. Mé vyprávění Vás dostane do nezkrocené Afriky, kde všechna fauna i flóra zde žije v souladu s pravidlem: „Ten nejsilnější přežije.“

soutěž duben 2016

Zvony na věži zní...

Thomas Blake, velevážený šlechtic, se probudil v posteli s jemným povlečením, pod hlavou měl teplý polštář a kolem těla doslova obmotaného svého mladšího, tmavovlasého milence s knírkem.

policie, soutěž červen 2016

Umělec

Lidé jsou smutná stvoření. Pro svou existenci potřebují druhé. Mají neustálou tendenci mluvit, naříkat, brblat, kecat, štěbetat a nechtějte, abych začal o spikleneckém šeptání do ucha! Lidé jsou společenská stvoření.

posedlost, neopětovaná láska, smrt, vražda

R + M

Nikdy mu neřeknu, jak se cítím, protože jsem neskutečný srab. Strach z odmítnutí je větší než strach z navěky nevyřčené lásky, jak by řekli básníci, o kterých mi přednáší.

láska na první pohled, sebevražda, první láska