Hlavní záložky

Anděl smrti

Když zemře voják, nezašpiní se jen uniforma. Když zemře voják, nezemře jen číslo.

Alespoň ne pro Takeshiho Uzukiho a pro mnoho dalších lidí, rodin, které musí ještě tentýž den obeznámit se smrtí jejich příbuzného. Jednoho dne se mu do rukou dostane spis mladého vojáka Dannyho Kaye. U příbuzných má napsané však jen jedno jméno. Mužské jméno. Je na Takeshim, aby tentokrát informoval dalšího rodiče zesnulého vojáka, a půjde zase o dům dál. Nebo ne?

Série | Drama, Psychologické, Ze života | Počet dílů: 9

Brýle jsou sexy

Psal se rok 2067. Svět, na který si pamatujete, neexistuje. Malé státy zanikly, chudé země byly vyhlazeny. Svět ovládají lidé s brýlemi. Ti inteligentní a silní, ti krásní a čistí. Mezi ně patří i Mirek, student. Obyčejný kluk, který je jednoho večera napaden Viktorem, odpadlíkem – osobou, která odmítla nosit brýle a ignoruje řád, který zde byl nastolen. Mladíkem bez brýlí, jehož prokletí dokazují světlé vlasy. Na krku mu svítí jakési číslo. Číslo, které zobrazuje počet lidí, kteří jsou před ním, než on sám zemře. Co je ten mladík zač? A proč na něj Mirek nemůže přestat myslet? Je to přece odpadlík – nakazil snad jeho mozek, nebo bylo snad jeho srdce zasaženo něčím horším, než je nákaza? Citem, který vymizel před desítkami lety – láskou? V dystopické budoucnosti, mezi troskami civilizace, vzniká křehké pouto mezi dvěma osamělými mladíky…

Dokončené série | Dobrodružné, Drama, Mysteriózní, Psychologické, Romance, Sci-fi | Počet dílů: 29

Čaj pro zamilované

Samuel má v životě nejeden problém - trpí nespavostí, pracuje jako zástupce ředitele, který je věčně na dovolené, doma má žárlivou kočku a kdybyste se ho zeptali, proč tolik navštěvuje obchůdek na konci své ulice, nikdy by Vám nepřiznal, že je to kvůli sympatickému mladému muži, který tam vypomáhá.

Dokončené série | Romance, Ze života | Počet dílů: 2

City skryté v kouři

Jiří je zapřisáhlý nekuřák. O deset let později však zjistí, že až takový nekuřák vlastně ani není. A to, že kdysi nenáviděl Milana, svého dávného rivala, za to, že kouřil, je taky už dávno minulostí. Po deseti letech najde školní fotku z jejich posledního ročníku. Deset let ho neviděl. Ruka osudu zasáhne, když mu Milana přihraje jako jeho nového podřízeného. Jak moc se Milan změnil? Jak bude reagovat, když uvidí úplně jinou verzi Jiřího, než kterou si pamatuje? Přes počáteční nenávist se mezi dvěma muži začne rýsovat nebezpečný cit.

Série | Komedie, Romance, Ze života | Počet dílů: 5

Démon v těle

V království Agrevia zavládne chaos. Proč jen někteří lidé mají v sobě démony a požívají jejich magii dle vlastního uvážení? Proč onu magii nemá i král? Z vlastní sleposti a nenávisti král nechá tyto odlišné lidi stíhat a zabíjet. Donutí je stáhnout se do jednoho místa ve své zemi, do svatyně v lesích. K tomuto místu dopluje i košík s dítětem, které mistři svatyně pojmenují Ryuu a vychovají ho. Králův následovník se však jenom s tímhle nespokojí. Pošle tajemného muže, aby je všechny zabil. Ryuu sleduje tragédii, která ho poznamená po zbytek života. Nevěří nikomu. A v mysli má jen jednu věc – pomstu na tajemném muži s vlčím démonem v sobě, který má onu tragédii na svědomí.

Série | Drama, Fantasy, Historické, Nadpřirozené, Psychologické | Počet dílů: 25

Milenka

Londýn 1666. Osudný rok pro toto honosné město. Co všechno dokáže jedna promarněná noc se ženou, kterou jste potkala poprvé v životě? Jaký to bude mít dopad na vaši sociální pozici, když se nacházíte v Londýně v 17. století? Pochopí to váš manžel? Udržíte se jako dokonalá operní pěvkyně, nebo si na vás došlápne ředitel, kterého jste předtím odmítla? Angelina Brownová to ví. Ví, co se stalo. Toto je její příběh. Poslechnete si ho?

Série | Historické, Psychologické, Romance | Počet dílů: 13

Nadechnout se nad hladinou

Dokážeme utéct před stíny své minulosti? Jsme schopni milovat, přestože víme, že se můžeme kdykoliv spálit? A jsme opravdu ochotni riskovat vše, když se dobrovolně potápíme do řeky zvaná Láska?

Dokončené série | Drama, Komedie, Romance, Ze života | Počet dílů: 9

Nejtemnější část

Max York přijíždí do Chicaga, aby pomohl místnímu (dle všeho naprosto neschopnému) policejnímu sboru s podivnými případy. Případy, kdy mladí lidé páchají svévolně sebevraždy stejným způsobem. Ale proč vždycky u sebe mají kousek článku vytrženého z novin? Proč se naprosto odlišní lidé rozhodli ukončit své životy? Proč nenechali vzkaz na rozloučenou? S případem mu pomáhají kolegové; ať už se jedná o milého Alexe, nebo o dlouhána Alfréda, který se nejspíš rozhodl ztrpčit mu život jen svou přítomností. Jak spolu vyjdou naprosto odlišní lidé? Kdo podlehne jako první? Jaká bude další oběť v tomto případě? A co když bude Max do případu zapletený víc, než si zpočátku myslí?

Dokončené série | Akce, Detektivní, Drama, Komedie, Psychologické, Romance | Počet dílů: 24

Přání císařovo

Takano Rokushi je obyčejný muž 21. století, žijící v Japonsku. Pracuje jako každý řádný občan této země. Jen má jeden velký problém - zdají se mu sny, které si jsou  všechny příliš podobné. Jeho sny za posledních pár měsíců se odehrávají na konci 19. století ve starém Japonsku, za vlády císaře Koumeie. O svých snech s psychology častokrát mluvil, ale žádný z nich mu nepomohl ani mu nevysvětlil, proč se mu zdají. Avšak - co se stane, když si Takano začne uvědomovat souvislosti mezi realitou a jeho sny? Kdykoliv se vrátí do doby starého Japonska, zjistí, že mu lehce připomínají jeho vlastní život. Dokáže Takano najít odpovědi na své otázky včas? Nebo nestihne zastavit to, co se blíží v jeho realitě, zatímco v jeho snech se řítí on sám přímo do jedné z japonských revolucí? A jak s tím vším souvisí tajemný cizinec, kterého nedávno potkal a od té doby ho z hlavy nemohl dostat?

Dokončené série | Drama, Historické, Psychologické, Válečné | Počet dílů: 34

Svíčka ve větru

Erik Murray býval kdysi úspěšným makléřem. Stačila jediná noc k tomu, aby se z něj stala troska. Simon Rockfield je skvělý doktor, který se však už tři roky nevěnuje ničemu jinému, než svojí práci. Nemá svůj vlastní život, partnera ani rodinu. Před třemi lety mu přímo v náručí zemřel jeho mladší bratr. Od té doby se nesměje, nežije, jen pracuje, aby se mu noční můra z minulosti nemohla opakovat.
Jedné noci, kdy se Erik opije do stavu, že sotva umí chodit, ho srazí auto. A dostane se do nemocnice, přímo Simonovi pod ruce. Simonovi se ho povede zachránit. Sám by si neodpustil, kdyby mu další člověk zemřel pod rukami. Ale… proč se mu Erik zdá tak moc povědomý? Aniž by si to jeden z počátku uvědomil, nebo aniž by to jeden z nich plánoval, vzplane mezi nimi láska, která nemá budoucnost – láska, která jim oběma dá velmi krutou lekci. Dokážou oba utéct před svou minulostí, která si je až příliš podobná? A co když to skutečně není poprvé, kdy se potkali?

Dokončené série | Drama, Psychologické, Romance, Ze života | Počet dílů: 14