Hlavní záložky

Anděl smrti

Když zemře voják, nezašpiní se jen uniforma. Když zemře voják, nezemře jen číslo.

Alespoň ne pro Takeshiho Uzukiho a pro mnoho dalších lidí, rodin, které musí ještě tentýž den obeznámit se smrtí jejich příbuzného. Jednoho dne se mu do rukou dostane spis mladého vojáka Dannyho Kaye. U příbuzných má napsané však jen jedno jméno. Mužské jméno. Je na Takeshim, aby tentokrát informoval dalšího rodiče zesnulého vojáka, a půjde zase o dům dál. Nebo ne?

Dokončené série | Drama, Psychologické, Ze života | Počet dílů: 10

Bombardér

Každý z nás má na tváři masku, kterou nasazuje dle potřeby. Ten, kdo se zdá být tichým, milým mužem, může být krutý a nelítostný, když má soudit jiné. Ten, kdo se zdá být elegantní ve všech ohledech, může mít život roztříštěný na malé kousíčky. Zlověstný odpočet však tiká pro všechny stejně. Pro každého je určený den, kdy mu Bombardér určí smrt místo Boha. Ale co když jednoho hříšníka nedokáže potrestat?

Série | Horor, Psychologické, Ze života | Počet dílů: 4

Brýle jsou sexy

Psal se rok 2067. Svět, na který si pamatujete, neexistuje. Malé státy zanikly, chudé země byly vyhlazeny. Svět ovládají lidé s brýlemi. Ti inteligentní a silní, ti krásní a čistí. Mezi ně patří i Mirek, student. Obyčejný kluk, který je jednoho večera napaden Viktorem, odpadlíkem – osobou, která odmítla nosit brýle a ignoruje řád, který zde byl nastolen. Mladíkem bez brýlí, jehož prokletí dokazují světlé vlasy. Na krku mu svítí jakési číslo. Číslo, které zobrazuje počet lidí, kteří jsou před ním, než on sám zemře. Co je ten mladík zač? A proč na něj Mirek nemůže přestat myslet? Je to přece odpadlík – nakazil snad jeho mozek, nebo bylo snad jeho srdce zasaženo něčím horším, než je nákaza? Citem, který vymizel před desítkami lety – láskou? V dystopické budoucnosti, mezi troskami civilizace, vzniká křehké pouto mezi dvěma osamělými mladíky…

Dokončené série | Dobrodružné, Drama, Mysteriózní, Psychologické, Romance, Sci-fi | Počet dílů: 29

Čaj pro zamilované

Samuel má v životě nejeden problém - trpí nespavostí, pracuje jako zástupce ředitele, který je věčně na dovolené, doma má žárlivou kočku a kdybyste se ho zeptali, proč tolik navštěvuje obchůdek na konci své ulice, nikdy by Vám nepřiznal, že je to kvůli sympatickému mladému muži, který tam vypomáhá.

Dokončené série | Romance, Ze života | Počet dílů: 2

City skryté v kouři

Jiří býval zapřisáhlým nekuřákem. O deset let později však zjistí, že tomu tak už není. A to, že kdysi nenáviděl Milana, svého dávného rivala, za to, že kouřil, je taky už dávno minulostí. Po deseti letech najde školní fotku z jejich posledního ročníku. Deset let ho neviděl. Ruka osudu zasáhne, když mu Milana přihraje jako jeho nového podřízeného. Jak moc se Milan změnil? Jak bude reagovat, když uvidí úplně jinou verzi Jiřího, než kterou si pamatuje? Přes počáteční nenávist se mezi dvěma muži začne rýsovat nebezpečný cit, který nemá budoucnost. Nebo má?

Dokončené série | Komedie, Romance, Ze života | Počet dílů: 17

Démon v těle

V království Agrevia zavládne chaos. Proč jen někteří lidé mají v sobě démony a používají jejich magii dle vlastního uvážení? Proč onu magii nemá i král? Z vlastní sleposti a nenávisti král nechá tyto odlišné lidi stíhat a zabíjet. Donutí je stáhnout se do jednoho místa ve své zemi, do svatyně v lesích. K tomuto místu dopluje i košík s dítětem, které mistři svatyně pojmenují Ryuu a vychovají ho. Králův následovník se však jenom s tímhle nespokojí. Pošle tajemného muže, aby je všechny zabil. Ryuu sleduje tragédii, která ho poznamená po zbytek života. Nevěří nikomu. A v mysli má jen jednu věc – pomstu na tajemném muži s vlčím démonem v sobě, který má onu tragédii na svědomí.

Dokončené série | Akce, Drama, Fantasy, Historické, Nadpřirozené, Psychologické | Počet dílů: 45

Démon v těle: Život Melaforův

Ne každý démon byl už od narození démonem. Dokonce i Melafor míval kdysi srdce a osoby, které miloval. Osud tomu chtěl, aby jeho život nebyl poklidný. Měl se z něj stát nenáviděný tyran, kterého si historie bude pamatovat kvůli jeho krutovládě. Lidé se nebudou ptát, proč se rozhodl tak či onak. Nebudou se zajímat, co předcházelo jeho pádu do temnoty. Budou si jen pamatovat činy, které provedl…

Vyslechněte si příběh nenáviděného Melafora od samotného počátku. Každá příšera nemusí být předurčena ke zkáze. Nebo ano?

Příběh je částečným prequelem k povídce Démon v těle a zaměřuje se na život Melafora před a po událostech, které popisuje příběh Ryua. Je to podstatný zdroj informací pro vás, jakožto čtenáře, kteří neznáte veškeré detaily tohoto světa. Dáte Melaforovi šanci a zkusíte ho nevidět jen jako tyrana a vraha? Vždyť se přece říká: Nesuď knihu podle obalu.

Série | Akce, Dobrodružné, Drama, Fantasy, Historické, Nadpřirozené, Psychologické | Počet dílů: 3

Hořkost dospívání

Být mladým dospívajícím umělcem je těžké. Své o tom ví Matěj. Chtěl by toho tolik vyprávět skrz své skladby, ale slova nepřichází. Zná jen melodii. Jeho život se však změní, když se setká se svým starším spolužákem.

Série | Hudba, Komedie, Ze života | Počet dílů: 24

Kolik času zbývá?

Jeremy vystřídal ve svém životě už mnoho prací. Jeho hlavní práce však zůstává stejná - je vrah. Zabíjí nepohodlné postavy a mění tak historii. Jak? Jednoho dne se stal obětí experimentu. Od té doby proskakuje skrz čas a prostor a snaží se sám najít způsob, jak žít normální život. Objevil plno světů, zastavil mnoho revolucí a zabil více krutých diktátorů, když byli ještě dětmi. Změnil tak historii daného světa a vytvořil jinou časovou linku. Vrátí se někdy do té své originální? Nebo ani netouží po návratu?

Dokončené série | Akce, Drama, Fantasy, Mysteriózní | Počet dílů: 38

Krví podmíněné pouto

Kdo může za násilné vraždy, při kterých každá oběť přijde o tvář? Jediným vodítkem pro policii jsou pokaždé dva vpichy na krku. Jedná o upíra? Nebo jenom o šíleného vraha se zájmem o jehly? Jak to vyřeší Rita, která sama není člověkem, a její kolegové?

Série | Detektivní, Fantasy, Horor | Počet dílů: 9