Hlavní záložky

Anděl smrti

Když zemře voják, nezašpiní se jen uniforma. Když zemře voják, nezemře jen číslo.

Alespoň ne pro Takeshiho Uzukiho a pro mnoho dalších lidí, rodin, které musí ještě tentýž den obeznámit se smrtí jejich příbuzného. Jednoho dne se mu do rukou dostane spis mladého vojáka Dannyho Kaye. U příbuzných má napsané však jen jedno jméno. Mužské jméno. Je na Takeshim, aby tentokrát informoval dalšího rodiče zesnulého vojáka, a půjde zase o dům dál. Nebo ne?

Dokončené série | Drama, Psychologické, Ze života | Počet dílů: 10

Brýle jsou sexy

Psal se rok 2067. Svět, na který si pamatujete, neexistuje. Malé státy zanikly, chudé země byly vyhlazeny. Svět ovládají lidé s brýlemi. Ti inteligentní a silní, ti krásní a čistí. Mezi ně patří i Mirek, student. Obyčejný kluk, který je jednoho večera napaden Viktorem, odpadlíkem – osobou, která odmítla nosit brýle a ignoruje řád, který zde byl nastolen. Mladíkem bez brýlí, jehož prokletí dokazují světlé vlasy. Na krku mu svítí jakési číslo. Číslo, které zobrazuje počet lidí, kteří jsou před ním, než on sám zemře. Co je ten mladík zač? A proč na něj Mirek nemůže přestat myslet? Je to přece odpadlík – nakazil snad jeho mozek, nebo bylo snad jeho srdce zasaženo něčím horším, než je nákaza? Citem, který vymizel před desítkami lety – láskou? V dystopické budoucnosti, mezi troskami civilizace, vzniká křehké pouto mezi dvěma osamělými mladíky…

Dokončené série | Dobrodružné, Drama, Mysteriózní, Psychologické, Romance, Sci-fi | Počet dílů: 29

Čaj pro zamilované

Samuel má v životě nejeden problém - trpí nespavostí, pracuje jako zástupce ředitele, který je věčně na dovolené, doma má žárlivou kočku a kdybyste se ho zeptali, proč tolik navštěvuje obchůdek na konci své ulice, nikdy by Vám nepřiznal, že je to kvůli sympatickému mladému muži, který tam vypomáhá.

Dokončené série | Romance, Ze života | Počet dílů: 2

City skryté v kouři

Jiří je zapřisáhlý nekuřák. O deset let později však zjistí, že až takový nekuřák vlastně ani není. A to, že kdysi nenáviděl Milana, svého dávného rivala, za to, že kouřil, je taky už dávno minulostí. Po deseti letech najde školní fotku z jejich posledního ročníku. Deset let ho neviděl. Ruka osudu zasáhne, když mu Milana přihraje jako jeho nového podřízeného. Jak moc se Milan změnil? Jak bude reagovat, když uvidí úplně jinou verzi Jiřího, než kterou si pamatuje? Přes počáteční nenávist se mezi dvěma muži začne rýsovat nebezpečný cit.

Série | Komedie, Romance, Ze života | Počet dílů: 10

Démon v těle

V království Agrevia zavládne chaos. Proč jen někteří lidé mají v sobě démony a požívají jejich magii dle vlastního uvážení? Proč onu magii nemá i král? Z vlastní sleposti a nenávisti král nechá tyto odlišné lidi stíhat a zabíjet. Donutí je stáhnout se do jednoho místa ve své zemi, do svatyně v lesích. K tomuto místu dopluje i košík s dítětem, které mistři svatyně pojmenují Ryuu a vychovají ho. Králův následovník se však jenom s tímhle nespokojí. Pošle tajemného muže, aby je všechny zabil. Ryuu sleduje tragédii, která ho poznamená po zbytek života. Nevěří nikomu. A v mysli má jen jednu věc – pomstu na tajemném muži s vlčím démonem v sobě, který má onu tragédii na svědomí.

Série | Drama, Fantasy, Historické, Nadpřirozené, Psychologické | Počet dílů: 34

Hořkost dospívání

Být mladým dospívajícím umělcem je těžké. Své o tom ví Matěj. Chtěl by toho tolik vyprávět skrz hudbu, ale slova nepřichází. Zná jen melodii. Jeho život se však změní, když se setká se svým starším spolužákem.

Série | Drama, Hudba, Komedie, Ze života | Počet dílů: 4

Kolik času zbývá?

Jeremy vystřídal ve svém životě už mnoho prací. Jeho hlavní práce však zůstává stejná - je vrah. Zabíjí nepohodlné postavy a mění tak historii. Jak? Jednoho dne se stal obětí experimentu. Od té doby proskakuje skrz čas a prostor a snaží se sám najít způsob, jak žít normální život. Objevil plno světů, zastavil mnoho revolucí a zabil více krutých diktátorů, když byli ještě dětmi. Změnil tak historii daného světa a vytvořil jinou časovou linku. Vrátí se někdy do té své originální? Nebo ani netouží po návratu?

Série | Akce, Drama, Fantasy, Mysteriózní | Počet dílů: 27

Milenka

Londýn 1666. Osudný rok pro toto honosné město. Co všechno dokáže jedna promarněná noc se ženou, kterou jste potkala poprvé v životě? Jaký to bude mít dopad na vaši sociální pozici, když se nacházíte v Londýně v 17. století? Pochopí to váš manžel? Udržíte se jako dokonalá operní pěvkyně, nebo si na vás došlápne ředitel, kterého jste předtím odmítla? Angelina Brownová to ví. Ví, co se stalo. Toto je její příběh. Poslechnete si ho?

Série | Historické, Psychologické, Romance | Počet dílů: 19

Nadechnout se nad hladinou

Dokážeme utéct před stíny své minulosti? Jsme schopni milovat, přestože víme, že se můžeme kdykoliv spálit? A jsme opravdu ochotni riskovat vše, když se dobrovolně potápíme do řeky zvaná Láska?

Dokončené série | Drama, Komedie, Romance, Ze života | Počet dílů: 9

Nejtemnější část

Max York přijíždí do Chicaga, aby pomohl místnímu (dle všeho naprosto neschopnému) policejnímu sboru s podivnými případy. Případy, kdy mladí lidé páchají svévolně sebevraždy stejným způsobem. Ale proč vždycky u sebe mají kousek článku vytrženého z novin? Proč se naprosto odlišní lidé rozhodli ukončit své životy? Proč nenechali vzkaz na rozloučenou? S případem mu pomáhají kolegové; ať už se jedná o milého Alexe, nebo o dlouhána Alfréda, který se nejspíš rozhodl ztrpčit mu život jen svou přítomností. Jak spolu vyjdou naprosto odlišní lidé? Kdo podlehne jako první? Jaká bude další oběť v tomto případě? A co když bude Max do případu zapletený víc, než si zpočátku myslí?

Dokončené série | Akce, Detektivní, Drama, Komedie, Psychologické, Romance | Počet dílů: 24