Hlavní záložky

Trest?

Mladý muž seděl nabručeně v pohodlné sedačce, naproti němu, s rovněž naštvaným výrazem, seděla jeho současná redaktorka a vše doplňoval ředitel oddělení literatury s patřičně otráveným výrazem.

znásilnění, BDSM

Období páření

Mat tohle období nesnášel. Nesnášel období páření, které nastávalo dvakrát do roka. Všichni se v ten čas měnili na nadržené bestie, které nejdou za ničím jiným, než orgasmem.

vlkodlaci

Poison Kiss

Ren byl druhým synem ředitele a vlastníka filmové společnosti. Jako druhý syn měl sice více volnosti než jeho starší bratr Saša, ale nikdo se mu nevěnoval. Renova matka, Elisabeth, se věnovala pouze své kariéře a své dva syny brala pouze jako nutnost pro jejího manžela, Erika.

incest

Will a Ray

Will se pohodlně usadil na otáčivé židličce. Nově ukořistěnou misku s brambůrky položil na stolek vedle svého notebooku a hned si nabral plnou pěst. Zamračeně při pojídání brambůrek sledoval dveře a myslel, že mu pukne hlava.

masturbace

Plány na večer

Henry byl nespokojený. Byl tak nespokojený, že jeho jindy pohledná tvář se pokryla odpudivou maskou zloby plné vrásek, prohlubní a výstupků. Největší prohlubeň se vyskytovala přímo mezi jeho pečlivě vytrhaným světlým obočím. Oči plné spalujícího vzteku upíral na svázané stvoření u jeho nohou.

bondage, mafie, znásilnění

Rukojeť meče

Darek byl unavený po celém dni cestování na koňském hřbetě. Bolely ho nohy, záda, zadek… I když ten ho bolel možná i z jiného důvodu, než jen z jízdy. Když si na to vzpomenul, zachvěl se vzrušením a s potměšilým úsměvem se otočil na svého dlouholetého přítele a milence.

násilí, drzý seme