Hlavní záložky

Obětování

Prolétávám nad městem a kontroluji, zda je vše v pořádku. Všude klid, jen občas z nějakého domu cítím nemoc nebo blížící se smrt. Povzdechnu si. Je to smutné ale nemohu s tím nic dělat. Najednou ale z jednoho domu ucítím zlo, silné zlo. To je špatné.

andělé, démoni

Sladké tajemství

Stojím na balkóně a sleduji padací most. Dnes by se měli vrátit vojáci mého otce z válečného tažení. Rád bych jel taky ale podle otce i staršího bratra jsem příliš malý, příliš hubený a příliš křehký. Ani moje citlivá a soucitná povaha se podle nich na bojiště moc nehodí.

sourozenci, první láska

Kovář a čaroděj

Slastně vykřiknu a vyvrcholím, současně s tím v sobě ucítím semeno mého milence. ,,Yuki.'' vydechne Masao a odvalí se ze mě. Ihned si mě ale přitáhne do náruče. ,,Čímpak jsi mě to očaroval?'' zeptá mě jemně a políbí do vlasů. ,,Masao, na tebe jsem žádná kouzla nepoužil.

romantická láska, smrt

Indián a běloch

Stojím se svými lidmi na kopci a shlížíme na bělochy jedoucí na koni. Míří do své vesnice, která je nedaleko. Ovšem většína těchto bělochů zabila naše bratry a jejich duchové si žádají pomstu. Zvednu ruku a mávnu. Mí lidé, se mnou v čele, s křikem zaútočí na bělochy.

násilí, náhodné setkání

Záchrana malého démonka

Jdu lesem a rozhlížím se, co bych mohl dělat, šíleně se totiž nudím. Najednou uslyším zvuky zápasu. Přiblížím se k tomu místu a zůstanu schovaná za jedním keřem. Kousek ode mě leží mrtvé tělo ženy, lidské ženy. Co dělá lidská žena ve světě démonů? Jak se sem vůbec dostala?

démoni

Double penetration

Nesnáším ho! Nesnáším našeho fyzikáře! Povzdechnu si a zastrčím si do uší sluchátka. Měl bych být na hodině fyziky ale kašlu na to. Ten debil mě pokaždé vyvolá na vyzkoušení a vždycky mě zkouší z látky, kterou jsme neprobírali. Je na mě prostě zasedlý.

vztah učitel a žák, zneužívání

Velkorysý

Postavy: Andrej, Boris, Evžen, Felix

Andrej

Svalnatý, robustný a vysoký 1,80 m. Snědá pokožka, modré oči, blonďaté krátké vlasy. Je mu 28 let.

Boris

Svalnatý, štíhlý a vysoký 1,75 m. Černoch, tmavě hnědé oči, oholené vlasy. Je mu 33 let.

Evžen

Lehce vyrýsované svaly, štíhlý a vysoký 1,78 m. Do bronzova opálená pokožka, modré oči, hnědé krátké vlasy. Je mu 29 let.

Felix

Bez svalů, štíhlý, drobný a vysoký 1,39 m. Mléčně bílá pokožka, zelené oči, rudé po lopatky dlouhé vlasy, pihy na nose. Je mu 18 let.

znásilnění, ponížení

Výslech

„Takže Samuel Hendl, že ano? Jste si vědom toho, co jste spáchal?“ podívá se na něj.

„Ne, ani v nejmenším. Nic jsem nespáchal. Nemáte právo mě tu držet. Z čeho mě obviňujete?“ vypálí ze sebe Samuel.

starší seme, mladší uke