Hlavní záložky

Výchova

Strhl ze sebe zástěru a vztekle s ní mrsknul na zem. Celou dobu sledoval Marka, který se krčil v křesle. Pomalu k němu přistoupil.

„Kamaráde, ještě jednou něco takového provedeš, a vlastnoručně ti naplácám. To, že tě někdo soustavně uráží neznamená, že se budeš chovat jako dobytek.“


Den jako každý jiný

Jsem slepý. Jsem knihovník. V knihovně pro slepé. Jak příhodné.

Den končí.
Snažím se sesbírat knihy v čítárně, návštěvníci je často nevrátí na místo. Vracet je kam patří je má práce. Aspoň se nekrčím dole v archívu.

knihovna

Prostě drabble

„Tohle je msta za tu podpálenou zástěru?“

„Ne tohle je za to, že ses choval jako dobytek,“ usmál jsem se na svého, díky bohu už ne bývalého, přítele. „Přestaň se tak přichcíple krčit. Tvůj telefonát náhodou pobavil skoro celou univerzitní čítárnu.“


Sexy překvapení

Nebudete věřit, co se mi včera stalo. Viděl jsem v bedně reklamu, kde ženská překvapila chlapa doma a neměla na sobě nic než zástěru s volánky.

 A tak jsem se nechal inspirovat. Sundal jsem si hadry, navlékl zástěru a čekal na Martina. Konečně zarachotily klíče v zámku.


Výroční večeře

Msta může být sladká a já jí hodlám vychutnávat.

Mé jídlo prý chutná jako šlichta pro výkrm dobytka. Fajn.

Uvážu si zástěru v bojovém duchu, natěsno a nízko.

Dnes se předvedu, něco tak odporného ještě nejedl, dřívější vaření mu bude chybět.


Na lovu

Do mojí čítárny zrovna vešel další hulvát z nedalekého gymnázia. Rozepnutá košile se mu krčila a odhalovala mužný hrudník. Vlasy měl rozcuchané, obarvené na blonďato, oči zelenější než je zdrávo a úsměv darebáka.


Mám rád zadky

Mám rád zadky. A když říkám zadky, myslím zadky. Miluju ty nejzadkovatější zadky, které lze na ulici, obálce knížky, časopisu, zástěře, v pornu… zkrátka kdekoli a v jakékoli podobě na zemi, potkat. Nejraději, je ale mám na jejich majitelích.


Zástěra

Mike vzdychl, když ho Joe políbil na krk a zesílil své obětí.

fujoshi

Hamlet a poslíček

Když jsem ho poznal, byl jsem tehdy poslíčkem; rozvážel jsem všechno možné – od dopisů a poštovních známek až po krupici. Pamatuji si na jednu speciální donášku sladkostí do místního divadla. Vždycky jsem se chodíval dívat na zkoušející herce.

herectví

Na dně je vždy pravda

Jsou to přesně dva týdny, co ho viděl naposledy…dva týdny absolutní prázdnoty. Teď před ním stojí jako samotná Boží ruka. Slovíčko ~stojí~ je dosti nepřesné...Kymácí se ze strany na stranu jako vzrostlý jasan v poryvech menšího hurikánu se vztyčeným ukazováčkem, absolutně na krupici.