Hlavní záložky

23

Lennart Becker je osmadvacetiletý doktor pracující na výzkumu mimosmyslových schopností u lidí, sexuálně i psychicky posedlý zkoumaným subjektem číslo 23. Osmnáctiletým emocionálně i psychicky nevyzrálých chlapcem, který od desíti let nepoznal nic jiného než laboratoře a jeho jediným světlým bodem v temném mučivém světě je právě sám sebou zmatený Len. Je to vztah bez naděje a bez budoucnosti. Bez čehokoliv hlubšího… Jak dlouho může něco takového beztrestně procházet? Opravdu to korporace ponechá bez povšimnutí? A co když se stane něco, po čem bude nutné projekt uzavřít? Jak do toho všeho spadá Lennartův ex-milenec Paull Derrick?

Série | Dobrodružné, Drama, Psychologické, Sci-fi | Počet dílů: 10

2x4

Caelestis Toscanella, uznávaný Velmistr Rady mágů, byl popraven. Jaké události vedly k takovému rozsudku? Jaké důvody vedly Velmistra k jeho činu? 
Na tyto otázky se snaží najít odpověď velká část magické veřejnosti. 

Jsou ovšem lidé, která otázka "Proč?" trápí víc než ostatní...

Roleplay | Detektivní, Fantasy, Komedie, Psychologické, Školní život | Počet dílů: 1

6 karet pro život

Když člověk hraje pořád dokola jednu a tu samou hru, přestane ho bavit. Ale pokud se dají pravidla přizpůsobit našim potřebám, nejeden člověk by zauvažoval. Ale co je samozřejmost, - naše pravidla, naše hra.

Série | Drama, Psychologické, Tragédie, Ze života | Počet dílů: 8

A když řeknu jo? Co uděláš?

Představte si, že se celý život kamarádíte s někým koho zároveň milujete ale tak nějak ve skrytu duše tušíte, že nikdy ale opravdu nikdy nedostanete šanci s ním být.

Jenomže je to tušení správné?

 

Dokončené série | Komedie, Romance, Ze života | Počet dílů: 5

Alchymista

Theodoros se vrací do míst, která mu kdysi bývala domovem a která před lety opustil, aby začal nový život. Ten se mu ale nevyvedl tak úplně dle představ a jediné místo, kam na celém širém světě může jít, nebo si to alespoň myslí, je sídlo rodu Stephanidis, kterému ovšem vládne jeho nevlastní bratr Loukas. Že vykoupení z životních trablů pro Thea nebude zrovna procházka růžovou zahradou, na to si můžete klidně vsadit. Ale ani Loukas není tak docela bez problémů a starostí. Začíná příběh bratrů proti své vůli...

Série | Drama, Fantasy, Psychologické, Romance | Počet dílů: 17

Amorův omyl

Hlavními hrdiny jsou Jonatan a Marián. Dva kluci, co se nesnášejí už od svých dětských let. Jenže, co když se k nenávisti připletou i jiné neočekávané city?

Lehký příběh o tom, co může způsobit jeden "nevinný" šíp lásky, když je vystřelen v nesprávnou chvíli.

Dokončené série | Komedie, Mysteriózní, Romance, Školní život | Počet dílů: 34

Anděl se zlámanými křídly

Leův život je bezstarostná  jízda,kamarádi,alkohol...dokud na školním dvoře nepotká JEHO. Svou životní lásku. Tichého kluka,který před ním prchá jako laň před lovcem. Kluka s tváří anděla,který skrývá ošlivé tajemství...

Dokončené série | Drama, Školní život, Tragédie, Ze života | Počet dílů: 4

Anděl smrti

Když zemře voják, nezašpiní se jen uniforma. Když zemře voják, nezemře jen číslo.

Alespoň ne pro Takeshiho Uzukiho a pro mnoho dalších lidí, rodin, které musí ještě tentýž den obeznámit se smrtí jejich příbuzného. Jednoho dne se mu do rukou dostane spis mladého vojáka Dannyho Kaye. U příbuzných má napsané však jen jedno jméno. Mužské jméno. Je na Takeshim, aby tentokrát informoval dalšího rodiče zesnulého vojáka, a půjde zase o dům dál. Nebo ne?

Dokončené série | Drama, Psychologické, Ze života | Počet dílů: 10

Andílek

Šestnáctiletý Yuuki je Američan žijící v New Yorku. Jeho otec je Američan a matka je dcera japonských přistěhovalců. Yuuki získal po matce černé vlasy, roztomilý a něžný obličej a malou drobnou postavu. Jediné co získal po svém otci je bílá pleť, tvar očí a jejich šedou barvu. Naneštěstí jeho eodiče peopadli hazardu, drogám a alkoholu. Díky tomu přišli o práci i o domov a nyní žijí v malém špinavém bytě v rozpadajícím se paneláku mezi spodinou (prostitutky a prostituti, drogově zavislí, apod.). Yuuki tento život nesnáší stejně jako začal nesnášet své rodiče. Přeje si, aby jednoho dne měl mpžmost žít lépe, ale bez stabilního zázemí a bez peněz jsou tyto šance mizivé. Až do jednoho dne, kdy ho na ulici osloví žena a nabídne mu možnost lepšího života. Yuuki souhlasí. Žena ho přenese na zvláštní místo, což jak později zjistí, je domov andělů. Je zde ale i hodně lidí. Sluhové, kuchaři a také žena, která má na starosti andílky. Andílci jsou určeni jako společníci pro anděly. Mají za úkol je bavit, posluhovat jim a také poskytovat sexuální služby. Všem těmto lidem byla dána nesmrtelnost. Andělé také mají možnost vzít si některého andílka do svého vlastnictví. Takový andílek pak patří jen tomu jednpmu andělovi a nikdo jiný nemá právo se ho dotknout nebo po něm cokoliv vyžadovat. Když to Yuuki zjistí, je zděšen a chce se vrátit domů, protože dělat děvku se mu z hloubi duše příčí. Návrat ovšem není možný. Navíc o něj začne projevovat zájem jeden z andělů, který má mezi andílky pověst neukojitelného sexuálního apetitu a ze všech andělů si privlastnil nejvíce andílků a udělal si z nich soukromý harém. Stane se Yuuki dalším z mnoha nebo bude zachráněn? A je možné najít v tomto světě lásku? 

Dokončené série | Fantasy, Nadpřirozené | Počet dílů: 16

Aquillský kodex

Mladý princ Lucius doprovází neochotně svého otce krále Milferisu před radu mágů do jejich sídla. Ke břehům jejich země dorazili cizinci a oni jedou žádat Moudré o radu. Jenže ani jeden z členů výpravy jetště nemá tušení, jak moc se jejich životy touto cestou změní...

Povídka je psána ze světa, na kterém s námi spolupracovala ještě Tiara. Jelikož není registrovaným uživatelem serveru Haar.cz, nemohly jsme ji uvést jako spoluautorku. Přesto jí děkujeme, že pomáhala při tvorbě reálií.

Série | Fantasy | Počet dílů: 5