Napište si pohádku. Vánoční období je čas, který přeje pohádkám. Těm dobře známým i úplně novým. Co si ale napsat pohádku netradiční? Říkáte si, co by se stalo, kdyby se místo do princezny zamiloval hloupý Honza do prince nebo kdyby Sněhurka byl ten nejkrásnější muž v zemi? Máte příležitost se o své nápady podělit. Pošlete nám svou vlastní pohádku. Pohádky mohou být variací na známé náměty, neměly by však být zcela identickým převyprávěním existující předlohy se zcela identickými charaktery, kdy jeden z protagonistů má např. jen změněné pohlaví.

 

 

  1. Pohádka musí být originální povídkou typu jednorázovka. Lze přebírat pouze motiv, nemůže se tedy jednat o fanfikci. 
  2. Jména lze použít pouze obecná (čert, vodník, Honza, Maruška), speciálním se vyhněte (Zlatovláska, Sněhurka, Mrakoplaš, Harry Potter, atd.)
  3. Pohádka může být žánru sci-fi nebo fantasy a to v rámci gay, hetero nebo lesbické sekce.
  4. Zveřejnění pohádek proběhne 1. 1. 2018 uzávěrka je tedy 31. 12. 2017 ve 23:59:00 hodin a uživatelé budou moci hlasovat do 31. 1. 2018, 12:00:00 hodin.
  5. Vítěžná pohádka bude odměněna kuličkovým perem značky Parker. V případě výrazné kvality bude zařazena do sborníku.
  6. Autor prohlašuje, že je autorem odeslané povídky a pokud existují spoluautor/spoluautoři, má od nich svolení ke zveřejnění či případné publikaci v tištěné i elektronické verzi Armigerského sborníku č. 2.
  7. Autor bere na vědomí, že případné zveřejnění v tištěné i elektronické verzi Armigerského sborníku č. 2. je bez nároku na honorář.
  8. Soutěž se uskuteční pouze v případě, že dorazí minimálně 5 soutěžeschopných příspěvků.

ODESLÁNÍM TOHOTO FORMULÁŘE SOUHLASÍTE S VÝŠE UVEDENÝMI PRAVIDLY!