Minidatabáze yaoi anime. Má víceméně informační charakter a jejím účelem je doplňovat informace z oblasti yaoi. Skupina Armiger NEMÁ v plánu anime překládat ani v budoucnu. V případě zájmu jiných skupin jsme ochotni uveřejnit linky na jejich překlady.

Nově v minidatabázi

Nově přidaná anime v naší pidi yaoi databázi. Anime na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.

Recenze

Dahaka u Papa to Kiss in the Dark

Nejen že animace je velmi pěkná, místy sice trochu přeslazená a roztomilá, ale stále to není nejhorší. Anime má dokonce i příběh a děj, který se postupně rozvíjí docela solidně.
Erotické scény jsou úměrné, i když by někomu mohlo vadit že malej uke říká sememu tati a celkově ty výrazy mi dlouho zůstanou v paměti. Př: "Tatínkovo mlíčko". Byť to z prvu vypadá jako stoprocentní incest, anime trochu slevilo, i tak je to stále ale incest ale už pro mě více přijatelnější, než to dělat s otcem. Charaktery hrdinů se mi ale nelíbily, připadaly mi hloubé, neměli nic, díky čemu bych si je oblíbila.Uke mi připadal strašně shotovitý a zženštilý a ani Papa to moc nevychytal jako herec.
Ale i přes to všechno to považuju už za docela klasiku v yaoi žánru, v tom novějším tisíciletí. Není to sice to nejlepší, ale mělo to velmi příjemný ucelený konec a proto musím o hvězdičku hodnocení zvednout.
Pěkně vykresleno a zabaleno v zástěrce s růžovou mašlí