Minidatabáze yaoi anime. Má víceméně informační charakter a jejím účelem je doplňovat informace z oblasti yaoi. Skupina Armiger NEMÁ v plánu anime překládat ani v budoucnu. V případě zájmu jiných skupin jsme ochotni uveřejnit linky na jejich překlady.

Nově v minidatabázi

Nově přidaná anime v naší pidi yaoi databázi. Anime na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.

Recenze

Dahaka u Kizuna: Much Ado About Nothing

Třetí pokračování Kizuny, ke kterému se vrátili tvůrci až v roce 2001 je také tím nejlepším střípkem příběhu. Animace je o poznání jiná (lepší či ne nechám na každém divákovi). Anime má dokonce opening i ending a stopáž dvakrát tak velkou. Dokonce i příběh tohoto OVA už je více promyšlenější a řeší opravdové potíže vztahu Ranmara a Keie. Oba hrdinové nám dovolí nahlédnout do minulosti jejich vztahu, vidíme jak vlastně jejich láska vznikla a je to opravdu příjemné osvěžení. Tyro flasbacky mě nesmírně bavili. Oba hrdinové si musí ale vyjasnit nedorozumnění, které vzniklo díky Keiově práci hostitele a tak je tu i víc dramatu, který anime řeší ale po svém, takže to není otravné. Naopak dívák je zvědav, jak si oba situaci i svůj vztah objasní. 
Zakončení tohoto příběhu je opravdu povedené, přesně tomuto anime padlo a nenechalo diváky na pochybách. Za mě tedy skvělý zážitek, u kterého jsem se bavila.