Minidatabáze yaoi anime. Má víceméně informační charakter a jejím účelem je doplňovat informace z oblasti yaoi. Skupina Armiger NEMÁ v plánu anime překládat ani v budoucnu. V případě zájmu jiných skupin jsme ochotni uveřejnit linky na jejich překlady.

Nově v minidatabázi

Nově přidaná anime v naší pidi yaoi databázi. Anime na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.

Recenze

Dahaka u My Pico

Je to yaoi, které nesnese každý. U yaoistek je Pico brán jako velký strašák a noční můra, nebo spíše odstrašující příklad? A pro hatery je to jako mantra, kterou odpovídají na všechno.
Pokud přežijete Pica, už přežijete snad vše (popravdě, něco na tom asi bude, ale já potkala v yaoi už i horší zvěrstva). Jelikož je toto anime označováno i nálepkou pedofilní - přeci jen hlavnímu hrdinovi patnáct nebylo ani náhodou, a ani jeho kamarádům ne, všem bych ho nedoporučila. Já sama shota opravdu nemusím a raději se mu vyhnu. Nepřipadá mi na tom nic sexy, ani nic žhavého. Spíš mě to odrazuje, a nebaví.
A Pico je přesně tenhle druh anime, ve kterém ani kostičkovaná hentai cenzura nezabírá a ve kterém vlastně nenajdeme nic jiného, než sexuální akty spojené nějakým hloupým, infantilním dějem obohaceným hlasy hlavních hrdinů, které mi lezly opravdu silně krkem. Příběh nikde, nečekejte ho.
Ovšem... nebudeme Picovi zase tolik křivdit. Překvapivě to má příjemnou animaci prostředí. Kresba postav také není špatná, o tom žádná a celkově je to dalo by se říci vcelku milé anime.