Minidatabáze yaoi anime. Má víceméně informační charakter a jejím účelem je doplňovat informace z oblasti yaoi. Skupina Armiger NEMÁ v plánu anime překládat ani v budoucnu. V případě zájmu jiných skupin jsme ochotni uveřejnit linky na jejich překlady.

Nově v minidatabázi

Nově přidaná anime v naší pidi yaoi databázi. Anime na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.

Recenze

Dahaka u Hey! Class President

Tohle yaoi jsem viděla několikrát. Vždy se mi povedlo na něj narazit nějakou náhodou a řekla jsem si, proč ne. Je to příjemně trochu trhle vtipné. Nenáročné a má to pár povedených erotických scén, které byly překvapivě delší, než je obvyklé.
Hrdinové mě tak nějak baví,zvlášť to idiotství předsedy který by se nechal znásilnit kdekým. Má to slabý nádech romantiky a Chiga je roztomilej, když se snaží odolávat pokušení. Anime se snaží nebýt přeslazené, ne vždy se to ale daří. A to je ten zásadní problém.
Trochu jednoduší kresba superdeformací mě přeci jen bavila, i kresba prostředí byla příjemná. Hudebně mě to neiritovalo, ale popravdě dabéry jsem si tentokrát moc neužila.
V anime mi chyběl především silnější seme charakter. Chiga se sice snažil, ale rudnul kdykoliv se přiblížil k hloupému předsedovi. O to více tak anime tlačilo na roztomilost a vtipnost. Možná kdyby více autoři přitlačili v té svádivé části, bylo ba to zajímavé anime. Takhle mi vadilo to neustálé červenání a opravdu hloupé dialogy. Celé anime vyústilo dost podivně, ale nemějme mu to za zlé, přeci jen je to taková malá reklama na mangu.
I tak mám tohle anime ráda, taková veselá oddechovka, která vždy pobaví a zvedne …náladu.