Minidatabáze yaoi anime. Má víceméně informační charakter a jejím účelem je doplňovat informace z oblasti yaoi. Skupina Armiger NEMÁ v plánu anime překládat ani v budoucnu. V případě zájmu jiných skupin jsme ochotni uveřejnit linky na jejich překlady.

Nově v minidatabázi

Nově přidaná anime v naší pidi yaoi databázi. Anime na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.

Recenze

Dahaka u Mirage of Blaze

Tohle yaoi patří k těm s propracovaným dějem. Mám ráda Japonskou historii, i když v ní nejsem nijak zběhlá, proto se mi ten námět reinkarnací hodně líbil. Hlavní hrdinové mají ten poctivý charakter a velmi pěkná animace, která mě nadchla byla tahounem celého anime, tak jako ty akční pasáže s duchy a vymítáním.
Nečekala jsem od toho ze začátku nic, ale tohle yaoi mě hodně překvapilo komplikovaností vztahů hrdinů, zvláště pak tím podivným vztahem hlavních protagonistů, který hraničil chvilku s nenávistí, majetnickou láskou, sobectvím... ale přesto se k sobě nebyly schopni přiblížit, i když snaha tam byla na obou stranách a pocity také. Miluju tu scénu s Takayou a cigaretami, myslím že lepší náznaky už být nemůžou.
Konec anime byl sice ne uplně podle mého gusta, ale byl dobře zpracovaný a já jsem za něj nakonec byla ráda. Proto se Mirage řadí k mým velkým oblbencům, byť se ničeho pořádného mezi hlavními hrdiny nedočkáme.