Minidatabáze yaoi anime. Má víceméně informační charakter a jejím účelem je doplňovat informace z oblasti yaoi. Skupina Armiger NEMÁ v plánu anime překládat ani v budoucnu. V případě zájmu jiných skupin jsme ochotni uveřejnit linky na jejich překlady.

Nově v minidatabázi

Nově přidaná anime v naší pidi yaoi databázi. Anime na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.

Recenze

Dahaka u Love Pistols

Ono to i možná dává nějaký smysl…ovšem asi jen v manze. Tyto dvě OVA jsou tak trochu slátaninou bez nějaké podstatné hlavy a paty a reklamou na mangu, což je u yaoi, zpracované podle manga předlohy, co dostanou do vínku jen OVA běžné.
Postavy i jejich vztahy se mi ale líbily, zvláště hlavní pár, i když Norio byl děsivě zšenštilý a moc tomu nepomáhaly ani ty dívčí kostými a účesy. Fandila jsem však nejvíce tomu medvědímu párečku vedlejších postav, kteří mi přišli nejvíce uvěřitelní, nejvíce mužní a ne tak hloupí. Bohužel tahle linie příběhu nedostala příliš prostoru.
Co mi na anime vadilo: Těhotenství, mužské těhotenství…ne nemám to ráda, jak v povídkách, fanartech, fanfikcích…v ničem. Mpreg není prostě pro mě a to jediné mi na těchto dvou dílech vadilo dost silně, i když jsme toho v praktickém slova smyslu nebyly svědky, stačily mi jen ty zmínky.
I tak mě anime docela bavilo, byla to krátká oddechovka s příjemnou animací a solidními dabéry, což už je pro mě taky palec nahoru. Mangu jsem sice nečetla, ale ani jí nejspíš číst nechystám, i když mi to téma se zvířecími dušemi přišlo k chuti... příběh mě nezaujal.