Minidatabáze yaoi anime. Má víceméně informační charakter a jejím účelem je doplňovat informace z oblasti yaoi. Skupina Armiger NEMÁ v plánu anime překládat ani v budoucnu. V případě zájmu jiných skupin jsme ochotni uveřejnit linky na jejich překlady.

Nově v minidatabázi

Nově přidaná anime v naší pidi yaoi databázi. Anime na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.

Recenze

Dahaka u World's Greatest First Love Movie: Yokozawa Takafumi case

Film o vedlejší postavě ze Sekaiichi Hatsukoi, Yokozawovy, byl dokonce si troufám říct mnohem lepší než obě řady anime. Bylo to velmi netypické, vidět tuhle postavu, která byla v TV sériích trochu nesympatická a zlá, v jiném, mnohem jemnějším a lidštějším světle. Bručoun, morous, ale přesto s velkým zraněným srdcem.
Celý koncept filmu se mi líbil. Ona pointa, když se dva muži starají o dítě nebývá moc častá a ne vždy se povede. Zde ale autorka netlačila nějak na pilu. Vztah obou hrdinů byl sice z počátku trochu...svérázný, ale Kirishima byl jediný...čistě seme charakter v celém anime Sekaiichi. Líbil se mi jeho charakter i jeho počínání, protože mi to připadlo sexy. A ta scéna s kouřením...kdo by si nevybavil slavné Ai no Kusabi. Celkově to právě chraktery táhnou kupředu, spolu s animací - ovšem překvapivě mi tu Yokozawa připadal mladší a jemnější než v anime.
Líbilo se mi zakončení filmu, celé to drželo po kupě, mělo to smysluplný děj i vyústění. Takže za mě plný počet.