Minidatabáze yaoi anime. Má víceméně informační charakter a jejím účelem je doplňovat informace z oblasti yaoi. Skupina Armiger NEMÁ v plánu anime překládat ani v budoucnu. V případě zájmu jiných skupin jsme ochotni uveřejnit linky na jejich překlady.

Nově v minidatabázi

Nově přidaná anime v naší pidi yaoi databázi. Anime na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.

Recenze

Dahaka u Heaven Academy

Gakuen Heaven je anime, které si vystačí jen se zástupem bishíků a naprosto infantilním, někdy až ubohým dějem, jenž nedává smysl. Ale není to tak zlé anime. Původně hra a simulátor rande, to už něco vypovídá. Ale narozdíl od ostatních podobných shounen-ai kousků podle herní předlohy má GH výhodu. Sympatického hlavního hrdinu a něco co se snaží vypadat jako příběh, také celkem příjemný humor a dost akce. Animace je opravdu detailně moc hezká, chlapci jsou jeden hezčí než druhý a každá fanynka si vybere toho svého favorita. Všichni jsou tak dokonalý a nadaní a všichni jsou kamarádi co se mají rádi. Od toho se také odvíjí fakt že je to anime spíše pro dívky.
Hudební podkres je vcelku příjemný, jak OP v rychlejším duchu tak zajímavě podaný ED. Dabéři byly všichni dobře poslouc hatelní,  což o to, boužel mi tam chybělo něco výjimečného, co by mě vytrhlo.
Příběh o chlapci jenž nastoupí na novou školu tu byl už tisíckrát, ale přesto mu GH dokázalo dodat lehkost. Chlapec musí bojovat o to aby mohl zůstat a jeho přátelé mu velmi rádi pomohou. Co tomuhle anime škodí je příliš mnoho postav, některé jsou pro děj a příběh naprosto zbytečné a jsou tam jen na koukání. Další chyba anime je že na konci nesmyslně děj zhoustne (poslední tři díly) a začne se snažit o nějakou tragickou zápletku. Což se mi zdálo zbytečné (když už tak se to mohlo trousit postupně v anime). Sladký konec potěší každou romantickou duši.