• Ne všechny mangy, které najdete v naší minidatabázi překládáme, ale snažíme se vytvořit alespoň základní seznam se základními údaji. Přidat ji do tohoto seznamu může každý registrovaný uživatel.
  • U každé mangy najdete seznam přeložených kapitol (pokud ji překládáme) a základní údaje. Nahoře v záložkách také najdete položku recenze, kde můžete knihu ohodnotit, pokud jste ji již četli.

SPOLEHLIVÉ PŘEKLADATELE A ČISTIČE PRO TRVALOU SPOLUPRÁCI.

Recenze

Jackie Decker u Interval

U téhle mangy jsem měla dlouho smíšené pocity. Uke, který je zamilovaný do spolužáka a kamaráda od dětství, je vydírán semem, který neváhá z něj učinit svou hračku, jen aby s ním byl. Kde je hranice mezi láskou a nenávistí? Kdy je to ještě manipulace a co všechno lze obhájit dvěma slovy: "Miluji tě."? Na to že je to manga ze školního prostředí, mi přišla velmi hluboká. A hlavně rozporuplná. Do teď jsem se ohledně semeho pořád nedokázala rozhodnout, jestli ho lituji, nebo ho nenávidím. Ale byl sexy, to se mu musí nechat ;)

Příběh mi přišel naukončený, ale i tak se mi velmi líbil. V životě koneckonců taky něco končí a něco nového tím začíná. Je to jedna z těch, ke který mse vracím a myslím, že oprávněně.

Nově v minidatabázi - manga

Nově přidaná manga v naší pidi yaoi databázi. Mangu na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.