• V naší minidatabázi se snažíme vytvořit alespoň základní seznam mangy se základními údaji. Přidat ji do tohoto seznamu může každý registrovaný uživatel.
  • Nahoře v záložkách také najdete položku recenze, kde můžete knihu ohodnotit, pokud jste ji již četli.

Recenze

Dahaka u Tenacious Love

Minase je chrlič yaoi mang. Pozor ale, většina z nich vypadá velmi podobně, či totožně, ať už v pohledu na hrdiny, či jejich charaktery. Proto jsem vždy myslela, že mě tahle autorka nemá čím zaujmout. Přečtu si od ní ráda mangu, ale většinou nějaký dlouhodobější dojem nezanechá (i když má Minase pár výjimek). Kresba opět typická, líbivá, přehledná, ovšem dost zženštilá, ale to je klasický styl Minase, se kterým neustále slaví u čtenářek úspěch. 
Charakterově to nebylo vůbec špatné. Hlavní hrdina byl uvěřitelný, jeho story také, trochu jsem měla problém s Aragakim, který nejednal zrovna uvěřitelně, ale je to seme…takže co naplat, jinak by nezasunul. Seme prostě neumí vyjadřovat city jinak, než vydíráním a nucením….Ale kolem a kolem tam přímo akt vidět nebyl, což byla docela škoda. Manga nebyla tak sexy, jak jsem očekávala, ale milostné drama umí tato mangaka opravdu solidně a tak to trochu vyvážilo prakticky nulové erotické party. Bohužel mě Aragaki celou mangu lezl strašně na nervy, byť jsem doufala, že se to zlepší….bohužel moc ne. Takové charaktery opravdu nesnáším a měla jsem neustále chuť ho kopnout…do citlivých partií, aby se mu rozsvítilo. Hold jsem asi moc velký romantik. Konec mě hodně zklamal, byl příliš hloupý a tak nějak mi nesedl. Rozhodně to nemuselo tak tlačit na pilu Přesto…
…přesto mám mangy od Minase opravdu ráda, užiju si na chvíli příběh i hrdiny, nenutí mě to nijak zvlášť přemýšlet nebo používat emoce, nezdrží mě to dlouho. Pěkně to odsýpá a příjemně se to čte. Oddechová četba, která mě většinou naladí na další yaoi. Bohužel sama nezanechá zrovna velký dojem či cokoliv, kvůli čemu bych si mangu pamatovala a to je škoda. A proto mi většina jejích mang připadá stejná.

Nově v minidatabázi - manga

Nově přidaná manga v naší pidi yaoi databázi. Mangu na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.