• Ne všechny mangy, které najdete v naší minidatabázi překládáme, ale snažíme se vytvořit alespoň základní seznam se základními údaji. Přidat ji do tohoto seznamu může každý registrovaný uživatel.
  • U každé mangy najdete seznam přeložených kapitol (pokud ji překládáme) a základní údaje. Nahoře v záložkách také najdete položku recenze, kde můžete knihu ohodnotit, pokud jste ji již četli.

SPOLEHLIVÉ PŘEKLADATELE A ČISTIČE PRO TRVALOU SPOLUPRÁCI.

Recenze

Haar u Sweet Pool

Manga verze populární hororové BL hry, Sweet Pool. Jsem už od malička divná. A proto není divu, že mě láká všechno nadpřirozené i hororové. Obojího je v téhle manze dostatek a tak jsem si ji rozhodla pořídit. Sweet Pool je na motivy BL hry, která vyšla na PC, což je pro mě další důvod ke koupi. Příběh skutečně nezklamal. Manga je temná, krvavá, plná odporností, dostatečně nadpřirozená a i tak otrlému jedinci jako jsem já dokázala spolehlivě našeptat neurčitý pocit hrůzy, který se mě držel až do konce (doporučuju číst v noci za úplňku u blikající lampičky, nejlépe ve vaně plné vody do které si ale nezapomeňte kápnout trochu kečupu). Co mě ale totálně zklamalo, byla kresba. Nebýt příběhu bez mrknutí oka tohle dílo utopím ve své kečupové lázni. Kupovala jsem kromě hororu přece i yaoi a tak jsem přirozeně očekávala, že můj tep nebude hnát ke smrtelným hodnotám jenom strach. Bohužel bylo tomu tak. Mayu Kurumazaki má opravdu poněkud zvláštní způsob kresby. Ve hře funguje, tam jsou postavy skutečně sexy, ale v manze nikoliv. Možná v té černobílé nějak špatně vyniká a zdůrazňuje tak slabinu mangaky... kterou je nos. Holt když vám hlavní hrdina až nepříjemně připomíná Bolka Polívku zamlada, bere vás dvojnásobná hrůza. Já zkousnu lecos, ale tohle je vážně do očí bijící děs. Takže pokud máte rádi horor a nadpřirozeno, klidně do toho jděte, pokud máte ale rádi jenom yaoi, odkážu vás raději na hru. (Haar)

Nově v minidatabázi - manga

Nově přidaná manga v naší pidi yaoi databázi. Mangu na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.