• Ne všechny mangy, které najdete v naší minidatabázi překládáme, ale snažíme se vytvořit alespoň základní seznam se základními údaji. Přidat ji do tohoto seznamu může každý registrovaný uživatel.
  • U každé mangy najdete seznam přeložených kapitol (pokud ji překládáme) a základní údaje. Nahoře v záložkách také najdete položku recenze, kde můžete knihu ohodnotit, pokud jste ji již četli.

SPOLEHLIVÉ PŘEKLADATELE A ČISTIČE PRO TRVALOU SPOLUPRÁCI.

Recenze

Jackie Decker u Sex Therapist

Sexuální terapeut je manga sestávající z několika různých příběhů, které spojuje jedno místo a jediný muž. I přesto, že se nejedná o jeden ucelený příběh, ale o několik různých střípků, si dokázala získat moji přízeň. Kain - provozovatel baru, který tvoří centrum mangy - je děsně sexy a obestírá ho tajemná až skoro fantastická atmosféra. Příběhy, až na vyjímky nejsou protkané trapným vtipem a i když jsou krátké dokáží vzít za srdce. Kresba je velice příjemná a myslím, že pro různorodost krátkých "povídek" si tam každý dokáže přijít na své. Autorka umí jak pobavit, tak vzrušit i rozplakat. Kdybych měla jeden příběh vypíchnout, byl by to Ledový princ, který se mi líbil ze všech nejvíc.

Nově v minidatabázi - manga

Nově přidaná manga v naší pidi yaoi databázi. Mangu na náš web může přidat každý registrovaný uživatel.