Hlavní záložky

Základní info

Obrázek uživatele KioshiTakagawa
Nástup do služby:
Út, 14/02/2017 - 19:00
Naposled k vidění:
Út, 29/10/2019 - 23:27

Osobní info

Mám duši: 
ukeho
Jsem narozen/a ve znamení: 
Panny
Pohlaví: 
Žena

Kontakty

Sociální sítě a další kontakty.

Karma

Pozitivní body pro Vašeho oblíbeného uživatele:

O mně

Ahoj - pozdrav, to bychom tedy měli. Pochybuju, že by někoho něco o mě zajímalo, ALE... mám ráda jídlo. (Taky podle toho vypadám.) Jsem politický nadšenec a komunista. Možná jsem si něco zažila, ale je to naprosto zbytečný oproti tomu, co mě ještě v životě čeká. Troufám si se nazvat optimistou. Mám moc ráda filmy, seriály a anime. Nejoblíbenější je asi Narnie, Pán Prstenů, Pár Pařmenů, Castle, Harry Potter a další.

Asi zní otřepaně, když řeknu, že mám ráda západy slunce, ale je to tak. Ovšem východy jsou snad ještě lepší. 

Miluju mojí rodinu, úplně nade vše. Sice mají svoje mouchy, ale jsou to zlatí lidé... ovšem moje máma je tak trochu záhada vesmíru a přidružených galaxií... Můj táta je můj velký vzor a do rodiny celkem zapadl i můj papoušek. (Dělám si srandu, papoušek Perla je snad to nejlepší v mém životě, je to můj malý milášek.)

Chodím na gymnázium... A TO JE PODSTATA VEŠKERÉHO BYTÍ, BITÍ I PITÍ!!!

A jen tak mimochodem... nemám ráda K-POP, a když říkám, že ho nemám ráda, tak tím myslím doopravdy hodně :)

Zájmy

Hraju na flétnu a housle, ale chtěla bych se víc věnovat sportu. Ovšem ve zbylém čase koukám na něco, nebo se věnuju politice. Ráda čtu. V poslední době obzvlášť. Narnie, Evžen Oněgin, Osud člověka, Pán prstenů, Hobit, Jáma a Kyvadlo, 3 díly Vojny a míru, několik sci-fi a hodně detektivek. Bavily mě skoro všechny.

(Jasně, často nedělám vůbec nic...) Někdy mě baví psát povídky, ale z toho mám většinou špatnou náladu, když nevím o čem psát. Psala jsem dost fan-fikce (hlavně Kuroshitsuji), ale když byl nápad i na něco jiného, bylo to skvělé. Teď už moc nepíšu. Jen příležitostně.

Poslouchám

Nightcore, Ant-nightcore, Skillet, Anime OST, Nirvana, Budovatelský písničky, sovětský písničky, Foo Fighters, soundtracky (Narnie, LOTR, Amelie,...), Alexander Rybak, Jarek Nohavica, klasika, Red Hot Chili Peppers, ...

Odznaky

Člen
Chat: 
Zapnuto