Hlavní záložky

Základní info

Obrázek uživatele KioshiTakagawa
Nástup do služby:
Út, 14/02/2017 - 19:00
Naposled k vidění:
Pá, 13/04/2018 - 23:41

Osobní info

Mám duši: 
ukeho
Jsem narozen/a ve znamení: 
Panny
Pohlaví: 
Žena

Kontakty

Sociální sítě a další kontakty.

Karma

Pozitivní body pro Vašeho oblíbeného uživatele:

O mně

Ahoj - pozdrav, to bychom tedy měli. Pochybuju, že by někoho něco o mě zajímalo, ALE... mám ráda jídlo. (Taky podle toho vypadám.) Jsem politický nadšenec a komunista. Možná jsem si něco zažila, ale je to naprosto zbytečný oproti tomu, co mě ještě v životě čeká. Troufám si se nazvat optimistou. Mám moc ráda filmy, seriály a anime. Nejoblíbenější je asi Narnie, Bílý Tesák, Sherlock, Doctor Who, (a z anime je toho hodně víc.) 

Asi zní otřepaně, když řeknu, že mám ráda západy slunce, ale je to tak. Ovšem východy jsou snad ještě lepší. 

Chci vstoupit do armády... ale to je složitější než se to zdá... 

Mám podivný vztahy s rodinou... Ale mám ráda svýho tátu a sesstřenici. Takže vlstně lidi, co považuju za doopravdovou rodinu jsou můj táta, sestřenice, jedna kamarádka a můj papoušek. 

Zájmy

Hraju na flétnu a housle, ale chtěla bych se víc věnovat sportu. Ovšem ve zbylém čase koukám na něco, nebo se věnuju politice. Někdy si čtu. (Jasně, často nedělám vůbec nic...) Někdy mě baví psát povídky, ale z toho mám většinou špatnou náladu, když nevím o čem psát. Psala jsem dost fan-fikce (hlavně Kuroshitsuji), ale když byl nápad i na něco jiného, bylo to skvělé. Teď už moc nepíšu. Jen příležitostně. 

Protože se mi blíží přijímačky (a já chci být připravená), tak si procvičuju matematiku, (a kromě toho, že mi to jde) mně to i začalo bavit. 

Poslouchám

Nightcore, Ant-nightcore, Skillet, PSY, Anime OST, Nirvana, BASSHUNTER, Budovatelský písničky, sovětský písničky, ...

Odznaky

Člen
Chat: 
Zapnuto