Upřímně jsem si nebyl jistý, za co mě bůh tak moc nenávidí. Možná jsem byl jen zbylé zboží, které předtím zapomněl využít na jiného člověka, a tak jsem vznilk z pozůstatků. Muselo to tak být, protože jinak bych zrovna neseděl v kavárně se svým nejlepšim kamárádem, s kterým se známe od střední školy, a s jeho holkou a nesledoval, jak se spolu nechutně cicmaj. Mimochodem, zmínil jsem, že toho kluka miluju už dobrý tři roky? Oh, nejspíš ne, za což se veleváženě omlouvám.

 

S timhle klukem se znám už dlouho. Teď jsme spolu ve čtvrťáku a bože div se, chodíme do stejný třídy. Nějakym zvláštnim způsem jsme se dokázali skámošit. Pamatuji si, jakoby to bylo dnes, jak si ke mně sednul, jelikož u mě bylo jediný volný místo, teda když nepočítám povný lavice, hlerý ho nejspíš nelákaly. Naše přátelství začalo jednoduchým slovem „Ahoj..“ a končilo méně obtížnějším „Víš, že máš nádherný oči, Miky?“. Teda alespoň tak to bylo u mě, protože v tu chvíli jsem se do něj zabouchnul, škoda jenom, že v tu chvíli byl totálně ožralej a nejspís by se vyznal i tý nejošklivější holce na škole.

 

Možná by pro mě bylo jednodužší přijmout korán a začít se věnovat pomáháním uprchlíkům, aby se dostaly přes naše hranice do Německa. Třeba by se nademnou alespon Alláh smiloval. Nakonec by bylo jednoduchý si kolem pasu uvázat nějaký nelegální výbušniny, které by mi sehnali mí „bratři ve zbrani“, vtrhnout na Pražské náměstí a v době, kdy by tam bylo nejvíc lidí zakřičet něco ve stylu: „Allah Akbar“ a konečně mít klid. Vlastně bych tím po sobě zanechal i nějakou památku na mě jméno, ikdyž ne zrovna hezkou, a nemusel bych sledovat Davida jak olizuje tu pizdu.

 

„Hele lidi, jak vás tu vidim, tak to tu plně zvládáte i beze mě. Stejně musim bejt za hodinu u zubaře.Tohle fakt nemám zapotřebí. Oblizovat se můžete i doma. Nemusíte to provádět i na veřejnosti. Nikdo na vás není zvědavej.“ Syknul jsem směrem k nim. Nebyl jsem si jistý, jestli vůbec zaregistrovali to, že jsem něco řikal. Znechuceně jsem si znovu povzdechl nad tim, jak si vyměňujou sliny a bez dalších zbytečných řečí jsem odešel z kavárny. Stejně to bylo spíš jako bych mluvil do zdi. Už jsem si na to zvykl. S tou holkou zase bude dva tejdny, maximálně měsíc a pak ho přestane bavit a pustí jí k vodě. To bylo samozřejmě plus pro mě, ale stejně mě štvalo, že ten, kdo by s nim měl ležet v posteli a praktikovat všechny nevyřčené věci mám být já.

 

Vytáhl jsem z kapsy mobil a podíval se na čas. Bylo pět minut po jedný hodině. Objednanej jsem byl na půl třetí, takže jsem se vydal rovnou tam. Chodil jsem k jednomu zubaři, kterej vlastnil soukromou ordinaci mimo jakýkoliv centrum. Líbilo se mi, jak útulná byla čekárna. Byl jsem si jistý, že ani dítě, které by tam vkročilo vystrašené z neznámého by ukonejšilo ono prostředí.

 

Stejně tak tam byly příjemné sestřičky a doktorovi mohlo bejt kolem třiceti. Byl to celkem pohlednej chlap a byla s nim zábava. Žádnej ten starej, načesanej týpek, kterej přijde a vám se už jen z pohledu na něj zvedá žaludek, natož abyste ho nechali hrabat se ve své puse. Další pozitivní věc byla, že člověk skoro vůbec nečekal. Všechno bylo tak perfektně zařírené, že člověka vzali hned. Jenže tentokrát to bylo jiné, jelikož jsem se tam dostal skoro o hodinu dřív.

 

Vešel jsem do čekárny. Upřímně, tohle bylo poprvý, co jsem vešel dovnitř a někdo tu doopravdy čekal. No, nepočítám časy, kdy jsem sem ještě chodil s mamkou, protože ta vždycky strašně pospíchala, abychom nepříšli pozdě. Stejně jsme nakonec ještě čekali, což se mému desetiletému já doopravdy nelíbilo. No, od osmý třídy sem chodim sám a rozhodně mi to tak vyhovuje.

 

Vytrhl jsem se ze svého zamyšlení a zvědavě se podíval na kluka, dobře, spíš muže, který seděl naproti mně. Bože, byl to fakt kus. Nikdy jsem neměl dobrý schopnosti na odhad čehokoli, ale jedno jsem věděl. Byl alespoň o hlavu a půl vyšší než já, přičemž jsem měřil hezkých 175 centimetrů a celkově jeho postava byla slušně vyrýsovaná, což se dalo poznat i přes tričko. Mohlo mu být tak 25. Možná o něco míň, ale pod 22 bych rozhodně nešel. Ano, myšlenka, že to byl kus, mě napadlo jako první, ale hned další byla, mě mi strašně moc připomínal vojáka.

 

Znáte tu realitu, když se vám zdá, že nejvíce sexy chlapy jsou ty v uniformě? Přesně takhle jsem si zrovna představil tohohle samečka. On byl pravý příklad toho sebevědomého dominantního chlapa, před kterým by kleknul na kolena snad i hetero. Dokonce i jeho vlasy byly vyholené stejně, jak je nosili vojáci, ale přesto mu začínali narůstat a tak bylo zpozoravelné, že mají ebenovou barvu. Měl mužné rysy v obličeji, přísné hnědé oči, které mě zrovna teď podrobně skenovali a semknuté rty, které přímo volaly, aby se jim někdo začal věnovat.

 

Musel jsem uznat, že bych si dal říct. Neni v tom nic víc, než touha po jeho těle. Samozřejmě, že jsem nebyl nějakej naivní zamilovanej puberťák, kterej by chtěl odevzdat panictví své první lásce. Ano, znělo to sice sladce, ale jak už jsem říkal, nejsem naivní. Mohl jsem po Davidovi tajně toužit, ale přesto jsem si u toho užíval. Moc dobře jsem věděl, že on by se nikdy s klukem nevyspal. Pokaždý, když jsem měl sex, tak jsem si představoval, že osoba, která do mě proniká je David. Prostě jsem tomu nemohl zabránit.

 

Cukl jsem sebou, když si osoba přede mnou odkašlala. Jo, jsem debil. Nejspíš jsem na něj zíral dost dlouho. Nedivil bych se, kdyby mi tekly sliny z pusy. Odtrhl jsem od něj pohled a došel k němu, abych si sednul. Jak už jsem říkal, je to tu útulné. V téhle situaci možná až moc, jelikož v čekárně byly jen tři sedačky a samozřejmě těsně u sebe. Posadil jsem se po jeho pravé straně a zarytě sledoval zeď předemnou. Měl jsem z něj strašně zvláštní pocit. Už jen to, že jsem vedle něho seděl mě znervózňovalo a zároveň dost vzrušovalo. Z jeho vzpřímeného těla jsem cítil chladnou dravost, která kompletně omamovala mé smysly. Nebylo pochyb, že jestli to ještě chvíli bude pokračovat, bude na mě poznat víc, než jen nervozita.

 

Pomalu jsem vyndal mobil z kapsy a zkontroloval čas. Opravdu bylo teprve půl druhý? Co tu mám ještě hodinu dělat? A jaktože tu byl takhle brzo on? Většinou tu lidi objednávaj tak, aby šli do ordinace po půl hodině, a jelikož tam tenhle sexouš ještě není, tak je nejspíš objednanej na druhou. Super. To tu s nim mám ještě půl hodiny čekat? Musel jsem si kapku poposednout, protože napětí v kalhotech bylo stále větší. Opravdu jsem tu nemohl zůstat. Tenhle chlap mě naprosto odrovnal. Ještě minutu či sekundu s ním a zaručuju, že to moje tělo nesnese.

 

Urychleně jsem se zvedl ze sedačky. Cítil jsem na svých zádech, nebo snad na zadku?, jeho upřený pohled. Bože, on měl nejspíš opravdu v plánu mě mučit. Svižným krokem, pod jeho skenovým pohledem, jsem za sebou zabouchl dveře od záchodu. Nikdy jsem zrovna neovládal sebekontrolu a tohle bylo rozhodně nad moje schopnosti. Přešel jsem přes malou předsíňku, ve které se nacházelo umyvadlo, až k záchodu, který byl ukrytý za dalšími dveřmi. Ani jsem se je neobtěžoval zamykat, hned dal prkýnko dolu a sedl si na něj. Kapku jsem se nadzvedl, abych si mohl lépe stáhnout kalhoty i s trenkama. Spokojeně jsem vydechl, když jsem svůj vztyčený penis uvolnil z těsných džínů.

 

Ano, chvíli jsem si nebyl jistý, jestli je zrovna nejlepší nápad si honit na záchodkách u čekárny, ale nakonec jsem neodolal. Bylo zatraceně těžký jen sedět a čekat, než se můj malej kamarád rozhodne, že stojí moc dlouho. Pomalu jsem ruku spustil až k penisu, načež jsem ho pevně uchopil u kořene a pomalu s ní začal pohybovat nahoru a dolu. Slastně jsem přivíral oči, jelikož horko mé dlaně mi způsobovalo neskutečnou rozkož.

 

Po dlouhé době jsem byl schopný onanovat nad představou jiného člověka, než byl David. Neřešil jsem, že jsem ho viděl poprvé ve svém životě a nejspíš s ním ani nikdy nepromluvím. Vybavoval jsem si jeho mužnou auru, představoval si, jak mi do ucha šeptá své perverzní touhy, které by chtěl provádět s mým tělem a jeho ruce mi putovali snad po celém těle. Najednou jsem měl povit, jako bych hořel. Teplo pohlcovalo mé tělo a pohyby ruky se stále zrychlovaly. Občas jsem penis kapku více stiskl, nebo naopak. Stejně tak jsem se palcem zastavoval na špičče a dráždil jí opakovaným přejíždením po ní. Hlasitě jsem dýchal, přivíral oči, slastně zakláněl hlavu a přitom si jemně skusoval spodní ret, aby jsem nevydal jediný sten. Uvědomoval jsem si, že by mě mohl kdykoli uslyšet.

 

Otevřel jsem oči, abych měl alespoň nějak situaci pod kontrolou, a v tu samou chvíli jsem se střetl s pohledem hnědých očí. Normálně bych řekl, že se mi zastavilo srdce, ale ono ne. Místo toho začalo divoce bít. Ani jsem nepostřehl, kdy vešel. Jak dlouho tu mohl být a sledovat mě? Olízl jsem si rty a nejradši bych pokračoval dál ve své prácičce. Čelil bych jeho vzrušujícímu pohledu, který mě ještě více rozpaloval a udělal se, aniž bych přerušil tento moment.

 

Jenže i přesto začala pracovat má racionální mysl. Jak by asi reagoval normálně smýšlící člověk, kdyby vešel na záchod a tam objevil kluka, který sedí na záchodovým prkýnku, kalhoty i s trenkama má stažený pod stehna a obscéně onanuje? Ano, tahle myšlenka nakopla i mé tělo. Řekl bych, že mi do tváří naběhl ruměnec, jenže ten se tam nacházel už z předchozí činnosti. Kapku jsem se nadzvedl, abych si mohl natáhnout oblečení, jenže v tom jsem na rameni ucítil jeho ruku, která mě zatlačila zpátky na prkýnko.

 

Nechápavě jsem se na něj podíval a stále hlasitě dýchal. Přecejen, nemůžu se jen tak zbavit vzrušení, kord když jsem před chvílí masturboval nad myšlenkou človeka, který se teď nade mnou naklání a kupodivu ještě neutekl.

„Ehm.. omlouvám se, že si tohle musel vidět.“ S nějakým vykáním jsem se neobtěžoval. Stále jsem čelil jeho pohledu a snažil se nesoustředit na to, že tu před ním sedím tak, jak mě pánbůh stvořil.

„Jak se jmenuješ?“ Dobře, tak tuhle otázku jsem nečekal.

„Miky..“

„Adrian.. takže Miky, máme ještě asi dvacet minut, takže myslim, že by jsem měl napravit to, co jsem ti způsobil.“

 

Viditelně byl hodně všímavej. Nebylo potřeba slov, aby poznal, že jsem gay. Bylo celkem smutný, že můj nejlepší „kámoš“ to za celou dobu nezjistil.

„A jak můžeš věděť, že jsi to způsobil ty?“ Neodpustil jsem si kapku provokace.

„Vím to.. “ Pronesl nekompromisně a bez dalších slov přitiskl své rty na mé. Bylo to dokonalý. Prvně jsme se jen třeli o rty toho druhého, než jsem pootevřel ty své. Jeho jazyk se probojoval do mých rtů a hned ho začal proplétat s tím mým. Jednou rukou mě chytl za vlasy a zatáhl tak, že jsem byl donucen zaklonit hlavu. Náš polibek se tím stal ještě vášnivější a Adrianova dominantnost se s kažkou sekundou drala na povrch.

 

Nebyl jsem na úlety. To vůbec ne, ale tenhle chlap mě prostě děsně přitahoval. A teď, když začal, už nebylo úniku. Měl v sobě něco zvláštního, co jsem nedokázal pojmenovat. Podlehl jsem teplu, které z něj sálalo. Ještě chvíli pokračoval v polibku a nakonec ho přerušil. Jenže tím to nekončilo. Rukou přejel až k mému penisu a lehce jí po něm přejel po celé délce. Bože, byl jsem šíleně vzrušenej. Neubránil jsem se stenu, když obmotal dlaň kolem penisu a začal s ní jezdit rychlými pohyby od špičky až po kořen. Nedbal na nějaký zbytečný hrátky. Přišel si jen vzít, co chtěl, a já mu to v tuhle chvíli rozhodně neplánoval odepřít.

 

Hlasitě jsem dýchal a ztěže zadržoval vzdychání. Přece jen jsme pořád byly v ordinaci. Už předtím jsem byl blízko k vrcholu a cítil jsem, že teď na tom nejsem jinak. Jenže v tu chvíli přestal. Zmateně jsem se na něj podíval svým zamlženým pohledem a snažil se zjistit, co se stalo. Popadl mě za paži,      vytáhl na nohy a zatlačil na nyní už zavřené dveře od kabinky tak, že jsem se o ně opíral rukama. Lehce mě políbil na krk. Rukama sjížděl po mých bocích stále níže, až se dostal k mým kalhotám s trenkama a stáhnul je k mým botám.

 

Pomalými pohyby přes má  stehna se zastavil na mém zadečku a jemně jej stiskl. Musel jsem napětím vydechnout, jelikož už ten akt sám o sobě byl neskutečný. Klekl si za mě a v tu chvíli jsem věděl, co nastane. Pokynul mi, abych kapku roztáhl nohy a tak jsem udělal. Položil teplé dlaně na moje půlky a lehce je od sebe roztáhl. Neubránil jsem se zakňučení nad představou, co mě teď čeká.

 

Na své dírce jsem ucítil horký dech. Bití mého srdce se stále stupňovalo a má nedočkavost rostla. Každá sekunda se mi zdála jako minuta. Každý jeho výdech mě stál sebekontrolu. Už jsem chtěl něco říct, pobídnout ho k činnosti, jenže v tom se ujal iniciativy. Zprvu mě na ní jen lehce políbil, což mě donutilo se trochu stáhnout a vydechnout. Nejspíš tím překročil i on svou kontrolu, protože pak se nekompromisně jazykem přesunul k mému vstupu a začal ho líbat. Sténal jsem blahem a v tu chvíli neřešil nic okolo. Jediné, na co jsem se sousředil byl jeho jazyk. Zkušeně kroužil kolem mé dírky, vlhčil jí svýma slinama a občas jím pronikl i do mě. Rozhodně věděl co dělá. Rukama stále roztahoval mé půlky, aby ke mně měl lehčí přístup a já ztrácel půdu pod nohama.

 

Zvládnul bych se udělat už jen z pocitu, že mi tak úžasně líže dírku. Ani bych se nemusel sám sebe dotýkat. A nic. Zase přestal. Tentokrát to ale nevadilo ani mě. Věděl jsem, že teď přijde to, na co jsem celou dobu čekal. Něco ještě lepšího, než jsem dosud dostal. S Adrianem. Nejradši bych si ho nějak označkoval a už nikdy nenechal jít.

 

Adrian si stoupl a stáhl si kalhoty i s boxerkama ke kolenům. Musel jsem se na něj podívat. Pootočil jsem se a upřeně zůstal zírat na ten vztyčený poklad, který celou tu dobu skrýval. Nejradši bych si kleknul a vzal ho do úst, ale věděl jsem, že stejně jako já potřebuje něco víc. Teď už nebyl čas na hraní. Víc jsem na něj vyšpulil zadek a pootevřenými rty jsem ho vyzíval k polibku. Neváhal. Během sekundy se vpil do mých rtů. Naše jazyky se znovu střetli, poznávali se a bojovali o nadvládu, kterou jsem nebyl schopen získat nikdy v životě.

 

V čas, kdy plně zaměstnával mé ústa si v ruce párkrát promnul svůj penis a aniž by si nandal kondom, přiložil špičku svého penisu k mému vstupu. Vzrušeně jsem se roztřásl a pohybem boků ho popohnal. Chtěl jsem ho cítit v sobě. Opatrně do mě začal zasouvat úd. Ucítil jsem v sobě jeho špičku a lehce se stáhl. Chvíli se nic nedělo. Čekal jsem další tlak, který bych musel zvládnout, ale ono nic. Zmateně jsem se na něj podíval. Adrian mě propaloval pohledem a já si nebyl jistý, co dělat. Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Žádný člověk nebyl tak opatrný. Vždycky se do mě prostě nějakým způsobem narvali s tim, že to musim vydržet.

 

Zmateně jsem na něj kývl a upřeně zíral do jeho očí. On mi pohled opětoval a poprvé za celou dobu se usmál. Byl to nádherný pohled, když se jeho tvář změnila během sekundy v úplně jiného člověka. Byl jsem tam zabraný do onoho momentu, že jsem si ani neuvědomil, že do mě pronikl plnou svou délkou. Překvapěně jsem zamrkal. Už mě začínal bolet krk z toho, jak jsem k němu byl nakloněný.

 

Najednou ze mě vystoupil, otočil si mě čelem k sobě a zvedl mě do náruče. Automaticky jsem mu své nohy obmotal kolem jeho pasu a ruce přehodil okolo jeho krku. Opřel mě zády o dveře a bez jakýhokoli upozornění do mě tvrdě přirazil. Hlasitě jsem zasténal a hlavu zahnul tak, až mi narazila do dveří. Vůbec to nebolelo. Cítil jsem jen slast z toho, jak se o stěny mého otvoru otíral jeho penis. Jak mě plnil a dopřával mi všechno, co jsem v danou chvíli potřeboval.

 

V rychlém tempu do mě přirážel tvrdýma pohybama. Zavadil o mou prostatu a já jsem myslel že umřu blahem. Změnil směr a nyní každý jeho příraz mířil přesně na ono místečko. Hlasitě jsem sténal a dělalo mi problém se nadechnout. Každou chvíli, kdy mě políbil, nebo se jen střetli naše pohledy, mi hlasitě začalo bít srdce a mé tělo se roztřáslo ještě víc, než dosud.

 

Rychlost jeho přírazů se ještě stupnila, ikdyž jsem měl pocit, že to snad už není možné. Zakňučel jsem a bylo mi naprosto jedno, kde se zrovna teď nacházíme a že nás mohou všichni slyšet. Každou sekundu jsem cítil, že se blížím k vrcholu. K tomu netrpělivě očekávanému konci. Přesto jsem chtěl pokračovat. Potřeboval jsem z Adriana víc, než si myslel. Tímhle vše skončí a já tomu nemohl zabránit. Potřeboval jsem vyvrcholit.

 

„Adriane... j-já.. “ řekl jsem chlaplavě a upřel na něj pohled. Podle toho, jak hlasitě dýchal a sledoval mě, jsem usoudil, že už mu taky nejspíš zbývá chvilka do vrcholu.

Uchopil můj penis a začal na ním rychle pohybovat rukou. Přesto nesnížil intenzitu přírazů. Hlasitě jsem zavzdychal a citil, jak se mé sperma dere ven. Zhluboka jsem dýchal a užíval si pocit uspokojení, když jsem konečně dosáhl vrcholu. V tu chvíli jsem ucítil i Adrianovo sperma uvnitř sebe. Bylo příjemný mit v sobě kousek z něj.

 

„Jsi můj... “ Pronesl po minutě ticha, kdy jsme se oba vzpamatovávali. Jeho penis byl stále uvnitř mě, čímž tam zůstávalo i sperma.

„J-já.. nemůžu být tvůj. Už jsem do někoho zamilovanej..“ Těžko se mi to řikalo, ale přece bych neopustil mého nejlepšího kamaráda jen kvůli jednomu sexu na záchodkách, že?

Čekal jsem, že nějak prudce zareaguje a seřve mě, nebo naopak, že ode mě chladně odstoupí a bude dělat, že se neznáme, ale ono se nic nedělo.

 

„Dlouho ho milovat nebudeš, to mi věř. Teď jsem tu já. A když řikám, že jsi můj, tak to tak bude.“ Oznámil mi jakoby nic a věnoval mi cudný polibek. Hned na to se ode mě odtáhl, načež ze mě začalo vytékat jeho sperma. Chtěl jsem mu něco říct, ale v tu chvíli byl pryč. Ani jsem nezaznamenal, že si z mobilu opsal mé číslo.

Jediné, co jsem ještě stačil uslyšet bylo: „Brzy budeš můj, Miky.“


Průměrné hodnocení: 4,84
Počet hodnocení: 77
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

okame.yansha
okame.yansha

Uživatel o sobě nezveřejnil žádné informace.

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.