Danteho život sexuální hračky

Budu vám vyprávět, jak se stalo, že sem skončil jako sexuální hračka jedno z nejbohatších mužů našeho města.

(Nevěděl jsem, jak začít, ale začnu tím, jak se 15 letý kluk stal sexuální hračkou syna bohatého muže.)

Bylo to asi den po mých 15 narozeninách, když mi rodiče řekli, že musí jet na služební cestu, jen na pár dní, tak sem se jich zeptal, kdo mně bude hlídat, no a otec mi odpověděl že sem už velký tak nepotřebuji paní na hlídaní a hlavně mám prázdniny, takže mohu zůstat doma sám, prý umím už docela dobře vařit a o dům se taky dokážu postarat, tak se nebojí, že by se něco stalo, kdybych zůstal sám a nikdo mne nehlídal.

Než budu pokračovat, tak se vám představím a popíši, jak vypadám,

Mám fialové vlasy, zelené oči a všichni říkají, že zezadu vypadám jako holka, mám totiž jen 165 centimetrů, takže jsem na kluka dost malý a mám i dívči postavu, tím nemyslím, že mám prsa nebo tak, ale mám útlý pas, dlouhé štíhle nohy bez jediného chloupku, a nejvíc co mi je záhadou u nás v rodině to nikdo neměl jen já a muj mladší bráška, mám černé uši a taky ocásek s bílou špičkou. Je tu ještě pár důležitých věcí a to že jsem panic, nikdy sem nikoho ani nepolíbil a víte proč, jsem totiž gay a nemám odvahu někoho oslovit, tak sem si myslel, že budu panic do konce života, ale to jsem se pěkně spletl.

Teďka když sem se vám popsal,  tak vám řeknu o událostech, které mně zavedly ač nedobrovolně až sem.

Jak sem již prve říkal, stalo se to pár dní po mých 15tých narozeninách, kdy museli mí rodiče odjet, aby dojednali smlouvu s jedním klientem, mne nechali doma samotného, ale mého 9 letého bratříčka vzaly s sebou, což bylo jediné štěstí, protože vím s určitostí, že by skončil v rukou nějakého pedofila, neboť vypadá podobně jako já, jen má jinou barvu oušek a ocásku a má fialové oči a zelené vlásky.

O únosech dětí jsem slyšel z televize a četl na netu, ale nikdy by mne ani ve snu nenapadlo, že by se to mohlo stát i mně a taky by mne nenapadlo, že se to stane tam, kde bych měl být v relativním bezpečí díky dobrému zajištění našeho domova, ale to jsem se spletl.

V našem městě operovala skupina mužů, kteří se specializovali na únosy dětí, převážně mladých chlapců pro černý trh se sexuálními otroky.

Můj unos se stal hned první noc, co rodiče odjeli (na služební cestu), tehdy jsem v tom nehledal žádnou spojitost, ale teďka už vím, že tam byla, tahle skupinka únosců si mne vyhlídla a čekala jen na správný okamžik a ten nastal právě v tu noc, jako vždy jsem se šel v 10 vykoupat, ráno mám rád sprchu, večer vanu, aby mi uvolnila tělo a krásně uspala a spáchal večerní hygienu, pak sem si zalezl do postele s tabletem, abych mohl číst stažené yaoi povídky , během hodinky se mi začali klížit oči, tak jsem tablet odložil a šel spát, za necelých 20 minut jsem už byl v náručí orfeově a to byl signál pro ty lumpy, překonali skvělé zabezpečení našeho domu a už jim nestálo nic v cestě zajít si pro hlavní cenu, což jsem byl já.

Vešli do mého pokoje, zavázali mi oči i ústa, svázaly nohy a ruce a abych se nemohl vůbec hýbat, tak mi ještě navrch píchli nějakou paralizující a uspavácí látku, takže jsem při převozu o sobě nevěděl.

Probudil jsem se na tvrdé zemi pod tenkou dekou, i přesto že bylo léto mi byla zima. Po chvíli jsem zjistil proč, byl jsem úplně nahý. Během pár minut jsem začal panikařit a cukat sebou, snažil jsem se přetrhnout provazy co mne poutaly a vyplivnout roubík abych mohl křičet, což se mi nepovedlo, jen jsem si rozedřel zápěstí a navíc mi spadla deka, takže mi byla ještě větší zima.

Ale má cela byla monitorována, aby věděli, kdy se který prodejní materiál probudí, tím pádem jsem nemrzl dlouho, protože do mé cely přišli tři muži, v tu chvílí jsem se bál, že mě znásilní a pak zabijí, ale z omylu mne vyvedl jeden z nich, když začal mluvit, pověděl mi, že se večer koná velká aukce a já tam mám být jako překvapení večera.

Po tom, co mi to řekl, přikázal svým mužům ať mne vezmou vykoupat a připravit na večer, ale před tím jim řekl, ať mi píchnou látku, abych se jim nevzpouzel a pěkně spolupracoval. Jak jim vše nakázal, chtěl odejít, ale na něco si vzpomněl, ještě jim řekl, ať mne vezmou k doktorovi, který má zjistit, jestli jsem nedotčený a zároveň mi má nasadit škrtící kroužek na penis. Když jsem to uslyšel, začal jsem se bát. Jakmile ten muž co hovořil odešel, ti dva hned začali jednat. Převrátili mne na bříško, při tom mne neopomněli osahávat a hovořit o mne, jako kdybych tam nebyl, jako že je škoda, že si se mnou nemůžou užít a tak, ale aspoň si na mne mohou sáhnout. Poté, co se jim bez námahy povedlo přetočit mne na bříško, ucítil jsem vpich v pravé půlce, během pár minut jsem byl naprosto paralyzován, ale jen tělo, vše jsem i nadále vnímal, ale nemohl se pohnout, což bylo strašné a ponižující. Ti muži mne rozvázali, sundali mi i roubík , chtěl jsem vykřiknout, ale nic ze mne nevyšlo. Jeden z nich mne vzal do náruče jako kdybych byl žena a vyšel z cely, ve které jsem se probudil, za svým parťákem, který mu otvíral dveře, až jsme došli do velké místnosti, které dominovala velká vana, kam by se vešlo nejméně 10 lidí. Ten co mne nesl počkal, až se jeho kolega vysvleče, pak mne mu podal a začal se vysvlékat taky, když uviděl můj vytřeštěný pohled, tak mi řekl, ať nemám strach, že mne neznásilní, jen umyjí, ale rádi by si se mnou užili, ale kdyby to jejich šéf zjistil, tak je vykastruje a to ani jeden nechtěl. I přes to, co mi řekl, měl jsem strach z toho, jak se na mně dívali, měli něco v plánu a já se budu muset podrobit ať chci či nechci. Jim záleželo jen na nich a na tom, jak si se mnou užít, ale tak, aby to nikdo nezjistil. Jeden z nich si sedl na vrchní schod vany a mne si posadil před sebe. Druhý se na mne podíval a pak mi řekl, že ochutná, jak chutnám. Já nepochopil, jak to myslí, dokud se neolízl jako mlsný kocour a nepodíval se na můj penis. Klekl si přede mne a pověděl, že tak roztomilého ptáčka ještě neviděl a že by byla moc velká škoda, kdyby ho nepolaskal. Druhý mu na to odpověděl, ať si dělá s mým předkem co chce, ale nesmí zanechat stopy.

Ten co klečel přede mnou mu odpověděl, že ví a pak se ho zeptal, co má on za lubem. Ten mu na to odpověděl, že se mu líbí můj krček, záda, ocásek, ouška, růžové rozkošné bradavky, ale hlavně chce ochutnat svým jazykem jak chutná moje dírka slasti, ale jen na povrchu, dovnitř pronikne až nový majitel. Klečící řekl, že má nápad, jak to půjde udělat. Najednou si lehl. Druhý, co mne držel, mne na něj položil tak, abych se penisem dotýkal jeho úst. Jinak řečeno, byl sem na všech čtyřech, jeden měl super přístup k mému pohlaví a druhý k mé dírce. Ten co ležel mi jemně foukl na penis až sem se zachvěl. Moc sem se bál, co chtějí dělat. Muž za mnou mi roztáhl půlky mého zadečku a jemně mě políbil na dírku, v tu chvíli jsem věděl, co chtějí dělat a věděl jsem, že mne donutí takhle se udělat a ne jen jednou. Takhle jsem nechtěl prožít svůj první orgasmus. Muž pode mnou mi jemně olizoval celý penis od kořene k žaludu, dokud se mi nepostavil. Pak si mne zasunul hluboko do úst a jemně sál (můj penis). Pomalu přidával na intenzitě sání. Když mně v něm začalo škubat, tak přestal, vysunul mne z úst a jemně mi okusoval žalud a lízal dírku na vrchu (žaludu). Při tom mi jemně podebral varlata a začal je hníst. Po chvilce mne opět začal sát, dokud jsem nevykřikl a neudělal se mu do úst. Vše spolykal a očistil mne svým jazykem do čista. Druhý mne mezitím laskal jazykem na dírce. Bylo to moc příjemné, i když to bylo s muži, co mne unesli a pracovali pro člověka, co mne chtěl prodat.

Ve chvíli, kdy se chtěli vystřídat, někdo zaklepal na dveře a pověděl, že jeden z mužů má jít za šéfem aby s ním dohodl detaily noční aukce. Ten, co byl za mnou odešel. Před odchodem mi ale řekl, že mně ještě jednou někdy ochutná a pak to nebude jen jazykem. Dal mi polibek na obě půlky mého zadečku i na dírku, vstal, oblékl se a odešel. Ten, co se mnou zůstal, mne vzal do náruče a vešel do vany aby mne omyl a při tom se se mnou jemně mazlil. Po okoupání mne jen zabalil do osušky a v náručí mne nesl dlouhou chodbou do jedněch dveří, byla to velká místnost, trochu to tam páchlo desinfekcí, asi tak jako v nemocnici. V tu chvíli jsem se bál, co tu budeme dělat, orosil sem se sem se, ale muž mi řekl, že se nemusím bát, že mne doktor vyšetří a udělá přípravy na večer. Pak mne dají jídlo a nechají odpočinout asi do 9 hodin, kdy mne začnou připravovat na samotnou aukci. Po krátké  chvíli co jsme vešly do místnosti, přišel vysoký svalnatý muž, tak kolem 30 let, v bílém plášti. Řekl muži, co mne držel, ať ze mne sundá ručník a položí na lehátko, aby mne mohl vyšetřit a navléknout mi škrtící kroužek.

Odmala mám strach z doktorů a tenhle byl ještě strašidelnější, koukal na mne jako na biftek.

Za ramena mne položil na záda na lehátko, nohy mi roztáhl a skrčil až skoro k uším. Muž, co mne donesl, mi je chytl a zároveň s nohama mi držel i ruce. Doktor se přesunul k mému zadečku a začal mne zkoumat a přitom vše komentoval, jako že mám pevnej zadeček, hezkej ocásek a sladkou dírku, kterou olízl a jemně na ni prstem zatlačil. Když se mu tam nepovedlo proniknout, tak se zasmál. Muž co mne držel chtěl vědět, proč se směje. Doktor mu na to odpověděl, že najít kocourka s tak sladkým tělem a ksichtíkem, aby byl panic, je velká vzácnost. Po tom co domluvil, začal zkoumat můj penis a varlata. Jemně je hladil a přitom se olizoval. Podíval se na muže a zeptal se ho, jestli už ochutnal tohle roztomilé kotě a jak chutná. Muž mu odpověděl, že velice sladce, a ať to zkusí sám. Doktor se na něj usmál a mlsně se olízl jako kočka, co se těší na smetanu, jemně mi rty přejel žalud a jemně ho olízl, pak mi vsál celý ocásek do úst a začal mne dlouhými tahy kouřit. Pomalu zrychloval, až jsem se mu udělal do úst. Vše spolykal, odtáhl se, olízl a pověděl, že jsem opravdu sladký a že se prodám za velkou cenu a že můj páníček bude velmi šťasnej chlap. Nakonec vzal ze stolu zvláštní kroužek a jemně a pomalu mi ho začal navlékat na penis. Bylo to nepříjemné, já se trochu kroutil, jak drogy začínaly z mého těla vyprchávat. Nakonec se mu to povedlo. Ještě jednou jazykem polaskal dírku a bradavky a řekl muži, co mne donesl, ať mne odnese do pokoje a dá mi jídlo a vodu pak ať mne uspí. Muž mne opět zabalil do osušky a odnesl do jiné místnosti, než kde jsem se probudil po únosu. Byl to malý, ale pěkně zařízený pokojík s koupelnou. Muž mne posadil ke stolu a chvíli nato přišel ten druhý a nesl tác s jídlem a pitím, položil ho přede mne a mne zamrazilo v zádech. Jak můžou vědět, že zrovna tohle jídlo je moje nejoblíbenější? Bylo sushi, to mám ze všech jídel nejraději, k pití byl mangový džus, ten mám taky rád, ale měl sem hlad, tak jsem se tím moc nezaobíral. Muž co mne donesl do pokoje se posadil vedle mne a začal mne krmit. Já si tu péči trochu vychutnával, ale stále jsem měl strach, co se mnou bude, kdo si mne koupí a hlavně, jestli mne rodiče budou hledat až zjistí, že jsem zmizel a nebo jim to bude jedno. Po jídle mi dal napít džusu, měl jsem velkou žízeň, tak jsem vypil celou sklenici. Zjistil jsem, že už můžu mluvit, tak jsem je poprosil, jestli můžu na záchod. Muži se na sebe podívali a pak jeden přikývl a odvedl mne. Myslel sem si, že s tím kroužkem na penisu se mi bude špatně močit, ale bylo to v pohodě. Po vykonání potřeby mi ten muž omyl žínkou penis, aby byl stále čistý, a taky udělal jednu věc, při které jsem byl dost ztuhlý, posadil mne na vanu, vzal pěnu na holení a žiletku, roztáhl mi nohy od sebe, ale já je dal k sobě, muž se trochu naštval a zavolal kolegu, ať mu jde pomoct. Ten hned došel, položil mne na zem před vanu, roztáhl mi nohy a tak jak byly roztažené, tak mi je zafixoval pod koleny, abych je nemohl dát zpátky, druhý mi trochu pohonil penis, prý když je postavený, líp se holí. Pak mi okolí kořene penisu, kde jsem měl jediné chloupky a to ještě hodně světlé, natřel pěnou na holení a pomocí žiletky mi je odstranil. Po skončení holení mne postavil do vany a oholené místo opláchl vodou. Zatím, co muž co mne držel ukládal věci na holení zpět do skřínky, jeho partner mne osušil a odnesl do postele. Přikryl mne peřinou a dal mi opět napít džusu, ale to jsem neměl dělat, teďka už to vím, v tom nápoji byl uspávací prostředek, který mne uspal po dobu kdy se čekalo do večera než začnou přípravy na aukci,. Poprvé jsem ve spánku neměl sny a když jsem se probudil, tak jsem se lekl, byl jsem na cizím místě, než je můj pokoj doma, ale po chvíli se mi vše vybavilo. Únos,a taky to, co se mnou prováděli ti muži, pak ten doktor, holení a hlavně to, co mne čeká večer. Citil jsem beznaděj, po dlouhé době jsem se rozbrečel, naposledy se tak stalo ve školce, když mi spolužák nechtěně přiskřípl ocásek do dveří.

Po pár minutách jsem uslyšel kroky na chodbě a když jsem uslyšel odemykání a otvírání dveří do mého pokoje, zjistil jsem, že je čas mne připravit na aukci. První věc co udělali bylo, že se mne zeptali, jestli nemám hlad nebo žízeň. Já jsem zamítavě zakroutil hlavou. Další otázka byla, jestli nepotřebuji na záchod, to jsem taky odmítl. Když viděli, že nic z toho nepotřebuji, mne vzaly do koupelny, tam mne vykoupali ve vonném mýdle. Po koupeli mi tělo namazali kokosovým mlékem, abych hezky voněl a moje kůže byla vláčná, vysušili a vykartáčovali mi vlasy, vyčistili zuby a učesali chloupky jak na ouškách, tak na ocásku, na ocásek mi přivázali mašličku s rolničkou a to samé na krk, zabalili mne do lehkého župánku a posadili mne na židli. Na někoho čekali. Za moment došel ten muž, co mne nechal unést a bude mne prodávat a za ním do místnosti vešel doktor s nějakou injekcí, nemám je moc rád, ale tady jsem nemohl nic namítat. Muž co mne nechal unést mi pověděl, že jsem ho potěšil, protože jsem stále panic a vypadám jako roztomilé malé kotě, takže mne prodá za velkou sumu (peněz). Pak udělal místo doktorovi a ten mi píchl do ruky látku. S němou otázkou jsem se na něj obrátil, chtěl jsem vědět, co mi píchl, doktor mi pověděl, že je to směs pomalu pusobíciho afrodiziaka a látky, která mne znehybní, takže mne budou moci dobře předvést, nebudu se jim aspoň vzpírat, když mne budou ukazovat zákazníkům.

Když se začala přibližovat doba, kdy měla začít aukce, pověděl mi muž, co mne prodával, že budu dražen jako poslední, jako hřeb večera.

Měl jsem z toho hroznej strach, kdo si mne koupí, jaký bude. Bude mne mučit nebo dál prodávat? Bude mladej či starej? Nebo si mne koupí žena? Nebo (si mne koupí) cizinec a odveze mne do své země? To a další myšlenky podobného typu se my honily hlavou. Než sem přišel na řadu já, trvalo to asi chvilku ale mne to připadalo jako hodiny. Odnesli mne na pódium a posadili do křesla, jako bych byl nějaká vzácnost. Měl jsem vše zakryté, nebylo ze mne nic vidět. Dražitel o mne začal mluvit, že mi je 15, jsem panic a pak začal popisovat jak vypadám a zároveň s tím mně muž, co mne donesl, pomalu svlékal, dokud se nedostal k mému pohlaví a zadečku. Když ukazoval přítomným jak vypadá můj penis, posadil mě na zem, klekl si za mne a roztáhl mi nohy, aby zákazníci dobře viděli. Z té látky co jsem měl v sobě jsem byl nadržený, takže mi stál hezky v pozoru a každý si ho mohl prohlédnout, díval jsem se na zákazníky, jak se při koukání na mé obnažené tělo tváří a některé pohledy a reakce se mi nelíbily. Ke konci ukázky mého těla mne muž, co mě svlékal, naaranžoval do takové pozice, kdy jsem na zákazníky vystrčil zadeček a muž co mne aranžoval mi od sebe roztáhl půlky, aby bylo dobře vidět moji dírku. To trvalo tak 30 minut, než si ji každý zákazník zblízka prohlédl. Po ukončení prohlídky mého obnaženého těla řekl dražitel, že samotná dražba muže začít. Začalo se na 90 tisících dolarů, zákazníci se překřikovali do té doby, dokud jeden muž nezakřičel 30 mililonů dolarů, na to ostatní už nepřihodili, takže tento muž vyhrál a mohl si mne odvést. Muž co mne donesl mne opět zahalil a odnesl do pokoje, kde jsem spal. Tam už na mne čekal onen muž, co mne koupil. Seděl za stolem a čekal, než mne oblečou do věcí, které dal na postel. Bylo to krásné a taky drahé oblečení. Při oblékání jsem si muže dobře prohlédl, mohlo mu být tak 55, měl jemně prošedivělé vlasy, ale jeho původní barva byla velmi zajímavá, byla totiž modrozelená, takový měl i knír, ale věc, která mne na něm nejvíce zaujala, byly jeho oči. Byly černé a vyzařovala z nich temnota, ale i pochopení a inteligence. Když mne muž, co se o mne celou dobu staral oblékal, musel mi sundat župánek, který na mne navlékl po tom, co jsem byl prodán a odnesen z pódia. Můj nový pán mne celou dobu sledoval, ale když jsem stál v pokoji úplně nahý, řekl, ať chvíli počká, než mne obleče, stoupl si a došel ke mně. Předtím sem si toho nevšiml, ale měl kožené rukavice, když došel až ke mně, sundal si je a začal jezdit rukama po mém těle. Začal u oušek, přejel přes obličej, prstem mi objel rty a jel pomalu dolů přes krk na hrudník a na chvíli se zastavil u bradavek, jemně si s nimi hrál, vzal je mezi palec a ukazováček a jemně je hnětl, dokud neztvrdly. Když se tak stalo, řekl onen muž jen: „Velmi pěkné,” a pokračoval dál směrem dolů. Měl sem strach, tak sem se trochu klepal. On se ke mně naklonil a pošeptal mi, že se jen podívá, že se nemusím ničeho bát. Když mi to řekl, trochu jsem se uklidnil. Jak tak sjížděl přes moje bříško rukou, zastavil se u pupíku, ten jemně obkroužil a pokračoval dál směrem k mému klínu a hlavně k penisu, u něj se zastavil a usmál se na mne. Vzal ho do ruky a jemně mi ho hnětl. Po chvíli jsem ucítil něco divného, ale když sem se podíval dolů byl sem mu vděčný. Zbavil mne toho škrtícího kroužku. Dal ho muži, co mne oblékal, přitom mu řekl, že má pokračovat v oblékání jeho majetku , že budeme pokračovat až v autě, že mne chce ochutnat a hlavně si chce hrát s mým rostomilým penisem a taky mi řekne, co se ode mě bude žádat. Když mne dooblékal, muž si navlékl zpátky rukavice a poručil muži, co mne opět držel v náručí, neboť droga ještě trochu působila a tak nechtěl, aby se mi po cestě něco stalo, aby mne donesl do auta a posadil mne tam. Když jsme vyšli před budovu, kde jsem byl prodán, čekala tam na nás velká limuzína černé barvy. Nikdy jsem nic tak krásného neviděl, i když rodiče byli bohatí, limuzínou jsme nikdy nejeli. Řidič nám otevřel dveře a muž, co mne nesl, mně posadil dovnitř. Když jsem seděl, tak sem jen slyšel konec rozhovoru, ve kterém se můj pán ptal toho muže, jak chutnám a on řekl, že velmi dobře. Pak se zeptal, jestli je pravda, že jsem stále panic a on mu odpověděl že ano a že ta nevinnost je rozkošná a sexy a díky ní má každej chuť mne přivázat k posteli a pěkně tvrdě my vyšukat  mozek z hlavy. Tomu sem se sám trochu zasmál, protože jsem věděl, že až dorazíme na místo, tak si pár dní nesednu, jak mne bude bolet zadeček, protože z toho co jsem uviděl, když sem se pánovi podíval mezi nohy, mne trochu zamrazilo a věděl jsem, že i když si mne dobře připraví, bude to bolet.

 Jakmile spolu domluvili, pán si ke mě přisedl a mohli jsme vyrazit do nového domova. Měl jsem z toho smíšené pocity, tak jsem chvíli mlčel a koukal se z okna, když sem najednou zaznamenal pohyb a podíval se, co se děje. Všiml sem si, že se pán přesunul blíž ke mně a jemně mně pohladil po tváři a pak promluvil: „Víš, mne se bát nemusíš, protože sem si tě nekoupil pro sebe, ale jako dárek pro mého syna, k promoci. U nás v rodině je už dlouho zvykem, že všichni mužští potomci mají své mazlíčky, myslím tím své otroky na sex, já jsem taky dostal jednoho, když jsem byl v synově věku a mám ho dodnes. Totiž naše rodina má jedno takové tajemství, všichni v rodině jsou gayové. Asi se divíš, jak můžeme mít děti. Je to uděláno tak, že když někdo z nás chce mít dítě, tak najde vhodnou ženu, dobře jí zaplatí a nechá ji uměle oplodnit a pak nám donosí dítě. Pokud je to kluk, tak ho vychovává jeho otec. Pokud se narodí holčička, je dána matce a dál jsou jí posílané finance, aby se dítě mělo dobře, ale kontakt s ním neudržujeme. Je to tak nastaveno už pár set let a nikdo to zatím nechtěl změnit a ani není důvod, proč to dělat. Nám to tak vyhovuje. Ale dost bylo řečí. Teď tě ochutnám, ať vím, že ten muž mluvil pravdu. Neboj, jen si s tebou pohraju jazykem.” Po tom, co tohle řekl, mne jemně políbil na rty a něžně mi je objel jazykem a čekal, jak zareaguji. Já jsem je pod jeho laskáním trochu pootevřel. Na to čekal a vjel mi jazykem do úst, jemně mne ochutnával dokud měl dost kyslíku, pak se ode mne od trhl a vydechl: „Tak sladké,” a nakonec dodal, „Kdybych už neměl Jacka, tak si tě nechám pro sebe, ale nemáme dovoleno mít dva mazlíčky, takže tě bude mít syn. Ale můžeme si je někdy vyměnit, takže tě jednou budu mít se vším všudy. Tvá hlavní povinnost je udělat vše, co ti pán řekne a i kdyby ti dal příkaz(=přikázal) vyspat se s jiným mužem, aby získal smlouvu nebo obchodního partnera, tak to musíš udělat. Pokud rozumíš tak přikývni.” Udělal jsem co po mne chtěl a čekal, co bude dál. On se na mne podíval a pak mi přikázal ať si vysvléku svetr i tričko a pak i boty, ponožky a kalhoty a zůstanu jen ve spodním prádle, když sem se začal svlékat, on si sundal rukavice a čekal, dokud nebudu nahý a při tom, co jsem se vysvlékal mi řekl, že pojdeme pěkně dlouho, takže si můžeme hrát a pak se mám prospat, protože jak dorazíme, budeme oslavovat promoci mého pána, který nedostane jen mne, ale i nový dům i se služebnictvem, krásné nové auto spolu s řidičem a taky jednu pobočku firmy, kterou vlastní jeho otec.

Když sem byl nahý tak mi poručil, ať si sednu na jeho klín, ale zády k němu. Chvíli jsem váhal, ale pohled do jeho očí mi řekl, že odpor je nejenom marný, ale taky se přísně trestá, tak jsem udělal co chtěl. Když sem si sedl, začal mi jemně líbat a lízat krk a rukama sjížděl na mé bradavky, které jemně laskal prsty, až jsem začal slabě vzdychat jak to bylo příjemné. On se jen usmál a řekl, „Tak je hodný chlapec,” a pokračoval v laskání mého těla. Rukou pomalu sjížděl k lemu mých boxerek, tam se zastavil a prstem přejel přes látku na mém penisu, až jsem zaklonil hlavu a vydal hlasitý zvuk z úst. Když byl spokojený s mou reakcí, tak mi přikázal, ať si lehnu na sedadlo a roztáhnu nohy. Udělal jsem, jak nakázal, ale bál jsem se, co chce dělat. On uviděl strach v mých očích a prstem mne pohladil po tváři a řekl, že si se mnou bude hrát jen jazykem, že mé zaučení do sexu nechá na svém synovy, kterému budu patřit. Když to řekl, tak jsem se trochu uklidnil On se mezitím přesunul mezi mé nohy a lehl si tak, že měl hlavu u mého rozkroku. Než se začal věnovat mému penisu, oblízl místo těsně nad lemem prádla a jak to udělal, sjel jazykem níž a přes prádlo začal pomalu dorážet na můj penis, i když sem měl strach, to co mi dělal bylo skvělé. Už jsem dvakrát zažil, že mne někdo vykouřil, ale tohle bylo jiné, tak intenzivní, asi to bylo tím, že jsem v sobě neměl už žádné prášky, co mne omámily. Po chvíli ho přestalo bavit hraní s mým penisem přes prádlo, tak se nad zvedl a přikázal mi, ať nadzvednu zadeček a přitom mi sundal i poslední kus prádla, co mne halil, tak sem zůstal ležet úplně nahý. On se na mne podíval a řekl, že vybral moc dobře a že za ty peníze stojím, že jsem moc sladký a vypadám rozkošně s těma ouškama a ocáskem. Pak se znovu sklonil k mému klínu a jemně mne políbil na vrchol žaludu, to sem nečekal a hodně nahlas sem vydal vzdech, bylo to velmi příjemné a to, co dělal po tom, bylo ještě lepší. Nejdřív mi celý penis olízl od kořene až po žalud, pak jazykem obkroužil celý žalud a jemně mi s ním poklepal na dírku na vrcholu (žaludu), to už sem nevydržel a začal vzdychat opravdu stále co si se mnou takto hrál. On se na chvíli odtáhl a jen vydechl a při tom řekl: „Tak sladký, jak asi bude chutnat tvoje šťávička?” Potom si zavedl celý můj penis do úst a začal mně sát a jezdit hlavou nahoru a dolu, pomalu se intenzita sání a pohyb jeho hlavy zrychloval, až sem vykřikl a udělal se mu do úst. Celou dobu sem měl zavřené oči, ale ve chvíli vrcholu se mi za víčky rozprsklo milion hvězd a já se jen s námahou vracel zpátky, měl sem problém s dechem a chvíli mi trvalo, než jsem se uklidnil. Pak sem se podíval na něj a on se usmál a olízl se jako mlsný kocour, co právě snědl smetanu. Muž mi pověděl, že chutnám dobře a že se mám obléct a jít si lehnout, ale před tím, než sem si lehl a usnul mi ještě řekl, že jemu i synovi mám říkat „pane”, ale že on se jmenuje Nobu a syn Fort. Zeptal jsem se, proč nemá taky japonské jméno a on mi odpověděl, že ho vybíral dědeček a tohle se mu moc líbilo, tak mu ho dal. Po chvíli, co jsem nad tím uvažoval, jsem se ho zeptal, jaký je jeho syn a jak vypadá. Na to mi Nobu odpověděl, že má skvělou povahu, že je chytrý a ke všem hrozně vstřícný a milý a to jak vypadá zjistím, až dorazíme do mého nového domova. Pak mne políbil na tvář a řekl, ať spím, že musím z toho všeho být vyčerpaný. Jemně si moji hlavu přitáhl na svůj klín a než si ji tam položil, tak od někud vytáhl malý polštářek a deku jemně mně položil na ten polštář a přikryl dekou. Zavřel jsem oči a cítil, jak mne konejšivě hladí ve vlasech, moc se mi chtělo spát, ale v hlavě mi běželo spoustu otázek, ale jeho hlazení a jízda autem mně po chvíli uspala a já propadl do bezesné temnoty.

Zdálo se mi to jako chvilka, co jsem (právě) usnul, ale když mne Nobu vzbudil, byli jsme skoro v mém novém domově, které bylo vzdálené asi 5 hodin od starého domova. Měl jsem hrozný strach, co na mne v novém domově čeká, ale Nobu mne uklidnil a pověděl mi, že pojedeme ještě 15 minut a budeme u domu Forda, podle Nobua to byla malá vilka, která je velice vkusná a je zasazená do krásné zahrady, kde je bazén plus ještě jeden který  je vevnitř plus v zahradě jsou soukromé lázně, taky mi řekl, že budu mít vlastní pokoj a pracovnu a jestly budu chtít tak i atelier na umnělecké vyžití plus mi najmou učitele, abych si z domu dodělal školu. Za to sem byl velice vděčný.

Pak mi popsal, jak dnešek bude probíhat. Pověděl mi, že Ford není ještě doma, takže ho poznám až dojde, ale musím se připravit. Mám se vykoupat, umýt hlavu, prostě se očistit, on mne pak namaže krémem, aby má pokožka nebyla vyschlá, pak mi dá obleček, který podtrhne můj vzhled kocourka a upraví mne tak, abych hezky ležel na posteli a tak přivítám svého nového pána, který vstoupí do místnosti se zavázanýma očima. Že já budu překvapení a vrchol večera, ale nemusím se bát, že by mne nechali umřít hlady, protože než Fort dojde, dají mi najíst a napít, takže budu mít dost času na vše, i na prohlédnutí domu a seznámení se služebnictvem. Podle popisu Nobua jsem čekal něco takového jako dům, kde jsem žil před tím, než sem byl prodán jako dárek pro Forda, ale to, co se objevilo, když jsme vjížděli na místo mého nového života, byl malý zámeček. Bylo to prostě jedním slovem nádherné. Krásná zahrada okolo domu, o kterou se určitě staral nejeden zahradník, dům skloubený z několika stylů byl za plotem s velkou železnou bránou. Když jsme dojeli před dům, bylo tam okolo cesty do domu nastoupeno služebnictvo, aby mne pozdravilo. Nobu mi řekl, že jako mazlíček Forda mám velké postavení a sloužící mi musejí prokazovat úctu a taky mi nesmí říkat jen jménem, ale oslovovat mne pane Dante a taky mi nesmí dát nikdy najevo, že jsem něco míň než oni, a hlavně se mne nikdy nesmí dotknout nebo pokusit znásilnit, že každé porušení těchto pravidel se trestá. Když mi Nobu vše vysvětlil, řekl mi, ať se narovnám a jdu se vztyčenou hlavou a že nemám krčit ouška a stahovat ocásek mezi nohy, nesmím jím dát najevo, že mám strach. Když mi řekl poslední větu, vzápětí se otevřely dveře od auta a Nobu vystoupil, pak se otočil na mne a podal mi ruku, abych mohl také vystoupit. Byl jsem za to gesto velice rád, bál jsem se, že se mi nohy roztřepou a já spadnu, ale tím gestem mi dodal odvahu. A ukázal mi, že sem doopravdy patřím. Když jsme procházeil okolo služebnictva, všiml sem si, že zde nepracuje ani jedna žena, jen samí muži. Říkal sem si, že se na to Nobua zeptám, až budeme sami. Nobu mne dovedl až ke dveřím do domu, byla to krásná dřevěná vrata s klepadly ve tvaru dračích hlav. Nobu dveře otevřel a vešel do prostorné haly, kde bylo velké schodiště, které se stáčelo na dvě strany. Neměl sem moc čas si to tam prohlížet, protože Nobu už byl u schodiště, takže jsem musel přidat do kroku, abych se mu neztratil. První pokoj co mi ukázal byl můj, byl větší než ten, který jsem měl u rodičů, byl velmi vkusně zařízen. Krásná dřevěná postel s nebesy, knihovna po celé stěně, psací stůl a na něm nový počítač. Pak zde byly dvoje dveře, jedny vedly do prostorné koupelny, kde byla jak velká vana aspoň pro 3 lidi, tak prostorný sprchový kout.

Když jsme vyšli z mého pokoje, Nobu zamířil k jiným dveřím, za kterými se nalézala hlavní ložnice s opravdu velkou postelí, kde by se v klidu vyspalo aspoň 6 lidí, jinak to tu vypadalo stejně jako v mém pokoji, ale když sem se podíval na postel, uvědomil jsem si, co mne dneska večer čeká a znatelně jsem pobledl a začal se klepat strachy. Nobu se na mne obrátil a když uviděl, jak vypadám, tak ke mne došel a objal mně a začal konejšivě hladit po zádech. Pak mně nasměroval k posteli, na kterou si sedl a mne si posadil na klín a zeptal se mně, co se stalo, že sem tak náhle zbledl, já mu na to odpověděl, že mám strach z prvního sexu, protože muj spolužák a taky kamarád, který je o třídu výš a má přítele, mi pověděl, že poprvé to bolí a to má jeho přítel normální velikost penisu, „Ale pokud je penis pana Forda tak velký jako váš, pane, tak mám strach, že mne trochu natrhne a já se nebudu moc chvilku posadit.” Nobu se na mne vlídně usmál a řekl mi, že opravdu jeho syn je dobře vybavenýy ale že se nemám čeho báty že už měl pár sexuálních partnerů, takže ví, jak si mne připravit, aby mi nic neudělal. Pak se mne ještě zeptal, jestli chci ukázat, jak si mne bude připravovat, ale nemusím se ničeho bát, nebude mi nic strkat do zadečku, tohle právo náleží jen Fordovi, on mi bude dírku laskat jazykem jen na povrch. Sklonil jsem hlavu a zčervenal, ale řekl jsem: „Ano, pane,” protože jsem si vybavil, že nesmím nic odmítnout. Nobu mi řekl ať vstanu a sundám si veškeré oblečení, pak ať si kleknu na všechny 4 a vyšpulím na něj zadeček. Udělal jsem, jak chtěl a čekal, co se bude dít. Nobu si za mne klek, jemně mi dlaněmi přejel po obou půlkách zadečku a na každou polokouli mne políbil. Bylo to velmi příjemné, tak sem se jemně zachvěl. On mi mezitím rukama roztáhl půlky od sebe, aby měl lepší přístup k mé dírce. Nejdřív ji jemně políbil, pak na ní trochu foukl, ale než ji začal laskat jazykem, přesunul se na moje koule, které jemně olízl a pak je vsál do úst, až sem zavzdychal a prohl se v zádech jako kočka, jak to bylo příjemné. Chvilku si s nimi hrál, až do doby, než uviděl, že se mi postavil mé malé já, pak jazykem zamířil přes hráz mezi penisem a zadečkem k mé dírce, kterou nejdřív jemně jazykem obkroužil a pak špičkou (jazyka) poklepal přímo na střed dírky. Chvíli mne jemně lízal, ale v jednu chvíli přidal na intenzitě a v tu chvíli se na okamžik oddálil a řekl mi, ať si roztáhnu půlky od sebe sám, že si chce rukama hrát i s mým penisem, aby mi udělal dobře. Udělal jsem jak mi řekl a ucítil jsem znovu jeho jazyk na své dírce a vzápětí i jeho ruce na svém penisu a varlatech, palcem mi jemně setřel z vrcholu žaludu první kapky vášně, které hned rozetřel po celém žaludu, chvíli si tak hrál, ale asi ho to přestalo bavit, tak mne začal pomalými tahy honit, což se mi moc líbilo a já vzdychal na celý pokoj. Ve chvíli, kdy už sem cítil, že to na mne jde, někdo zaklepal na dveře. Nobu se zvedl od mého zadečku, ale rukou mne nepřestával honit ve stále stejném rytmu.

Když se zvedl, řekl: „Dále!” a do pokoje vešel jeden sluha, asi byl na to co viděl zvyklý, protože se ani nezarazil a hned spustil, že volal pan Ford aby řekl, že přijede za hodinu a půl a že si přiveze dva spolužáky, kteří jako on odpromovali s vyznamenáním, aby to oslavili společně. Nobu mu řekl, že děkuje za zprávu a sluha odešel. V tu chvíli, kdy zavíral dveře ložnice, už sem byl skoro na vrcholu a najednou se všechno to nahromaděné potěšení jakoby utrhlo já pevně zavřel oči a dost hlasitě zasténal a už sem vypouštěl své sperma Nobuovi do dlaně. On mne ještě chvíli honil, ale když shledal, že ze mne už nic nevyjde, přestal. Všiml si, že sluha úplně ještě neodešel, tak mu řekl, ať mi nachystá vanu a něco k jídlu, převleče postel a ať mi připraví ten nově koupený obleček, který pro mne vystavyl v prázdné šatně, kam si postupem času nakoupím oblečení. Sluha se uklonil a šel dělat, co mu Nobu nakázal. Za chvíli se vrátil a řekl, že koupel je připravená. Než to udělal, Nobu slízal ze své ruky mé sperma, pak mne vzal do náruče a odnesl do koupelny kde mne položil do velké vany a začal mne jemně umývat příjemně vonícím gelem na koupaní, byla to má oblíbená vůně tmavé čokolády a pomerančů. Zeptal jsem se Nobua, proč mne umývá on a né některý ze sluhů, a on mi na to odpověděl, že se mne žádný ze sluhů nesmí ani dotknout, že je to pravidlo. V jeho rodině se o mazlíčka stará jen jeho pán. Když mne vykoupal, pomohl mi vylézt z vany do teplé osušky, kterou mne poutíral. Když jsem byl suchý, tak mne namazal mandlovým krémem celé tělo, rozčesal mi vlásky a uhladil chloupky jak na ouškách, tak na ocásku.

Když byl s prací hotov, oblékl mne do mněkhého župánku a odvedl zpět do pokoje, kde na mne čekalo dobře vypadající jídlo a v tu chvíli mně trochu zakručelo v bříšku. Nobu to slyšel, ale nijak to nekomentoval, posadil mne před jídlo a nechal mne v klidu najíst. Když jsem se najedl, tak se Nobu podíval na hodinky, poručil sluhovi, co byl stále v pokoji, ať odnese tác s nádobím. Mezi tím jsem si odběhl do koupelny vyčistit zoubky. Po vyčištění jsem se vrátil zpět do pokoje, kde byl už jen Nobu a na posteli, u které stál, bylo nějaké oblečení. Z té dálky sem neviděl, co to je, tak jsem došel blíž a byla to bílo černá kožešinka, ve které budu opravdu vypadat jako kocourek. Nobu mi pomohl se do toho obléci, když bylo vše oblečeno, tak mi uvázal na krk mašličku s rolničkou a na ocásek taky mašličku, ale už bez rolničky. Posléze mě naaranžoval na postel, abych vypadal sexy ale nevinně, potom mě políbil na tvář a řekl, ať zůstanu, že sem zlatý hřeb večera, že dojde se synem a jeho kamarády, hned, jak mu předá všechny dárky,  přivede je se zavázanýma očima. Zeptal sem se Nobua, jestli se mnou budou spát všichni nebo jen pán Ford a on mi pověděl, že to záleží na Fordovi, ale asi ano, protože věděl, že dneska dostane mazlíčka a tak se jim chce asi pochlubit. Pak Nobu odešel a nechal mne samotného.

Celou dobu, co jsem byl sám v pokoji a čekal, až Nobu dojde i s Fordem a jeho kamarády, jsem měl čas o všem přemýšlet. Nobu mi řekl, že Fort je hodný, ale co jeho kamarádi? Jací jsou? A bude to opravdu tak bolet, jak říkal můj kámoš nebo to bude v pohodě, protože si mne dobře přichystají?Tyto a další myšlenky se mi honily hlavou, dokud sem nezaslechl hlasy za dveřmi, měl jsem strach, ale snažil jsem sám sebe ubezpečit, že vše bude v pohodě. Za chvíli hlasy utichly a do pokoje vešel Nobu a za ním tři muži se šátky na očích, aby to bylo pro ně opravdu překvapení. Nobu na mne ukázal, ať mlčím, takže než došli až k posteli, tak sem měl čas si je prohlédnout a hned sem poznal Forda, byl skoro naprostá kopie svého otce, až na pár maličkostí, byl vyžší než otec a hlavně měl větší svaly než Nobu, a ty dva vypadali postavou podobně jako Fort. Když sem se vynadíval na ty démony hříchu, podíval jsem se na obličeje těch tří. Byli opravdu krásní, každá žena se za nimi musela jistojistě otočit a nejen ta, i muži jim museli sami lézt do postele. Nakonec moje prohlídka mužů skončila u jejich rozkroků, v tu chvíli jsem asi zapomněl dýchat, protože buď se vycpávají a nebo jsou zatím nejobdařenější, co sem viděl. Nobu ho mněl určitě velkého, ale jeho syn byl větší. V tu chvíli sem se začal hodně bát. Nobu zpozoroval, kam míří můj pohled a došel ke mne a pošeptal mi, že se nemám čeho bát, že si budou hrát s mou dírkou tak dlouho, dokud nebudu dosti připravený je pojmout tak, aby mně to nebolelo a nezpusobilo žádný úraz a hlavně abych z toho neměl trauma, protože i když jsem mazlíček koupený za peníze pro jeho syna, tak si zasloužím, aby se se mnou zacházelo dobře a ne jen jako s dírou na uspokojení. Když mi to dopověděl, tak jsem se uklidnil. Po tom ode mne Nobu kousek poodstoupil a řekl mužům, ať si sundají šátek z očí. První si ho sundal Fort a jeho výraz, když mne uviděl, byl takový, jaký má dítě, když dostane dárek, který si dlouho přálo. Po něm si šátek sundali i ti dva a koukali na mne velice zvláštně, asi nemohli uvěřit, že před nimi je člověk s kočičíma ouškama a ocáskem, protože nás je tak málo, jsme velice zvláštní a též vzácní, a hodně lidí se na nás dívá jako na něco nedosažitelného a velice roztomileho. Když se muži dodívali, tak se Fort zeptal otce, jak se mu povedlo mne sehnat, že si vždy přál, aby jeho mazlíček vypadal jinak než všichni ostatní. Nobu mu řekl, že na jedné aukci. Pak se ho Fort optal na můj věk a jméno a když zjistil, že mi je 15 a jsem stále panic, tak byl moc rád, chtěl totiž mazlíčka, kterého naučí, že sex je velice dobrá a uspokojující věc, a taky nemám špatné návyky plus jsem naprosto zdravý. Nobu se během toho, co mne kluci vyslékali pohledem, pomalu vytratil, jen na mne ode dveří mrkl a už byl pryč. Fort a jeho kamarádi si toho všimli, až když se začali domlouvat co a jak se bude dít dneska večer. Když se dohodli, tak ke mně přistoupil Fort a přikázal mi, ať se vysvleču, on si mezi tím sedl do křesla kousek od postele a sledoval mně. Když jsem byl úplně nahý, pověděl kamarádům že si můžou se mnou dělat co chtějí, ale moji dírku zaplní on jako první, protože jako mému pánovi mu náleží mé panictví . Když se začali i ty dva svlékat, začal sem se bát a podíval se na sedícího Forda. On asi zahlédl strach v mých očích, tak se zvedl, vzal si do ruky šátek, ale před tím, než se vydal ke mně, tak si sundal sako a odvázal kravatu, kterou si přidal k šátku a šel ke mně. Stoupl si za mě, jemně mne políbil do vlasů mezi ouška a pak mi pověděl, že se nemusím ničeho bát, ale proto abych se uvolnil, mi zaváže oči i ruce za zády, že se tak budu cítit líp a uvolním se a hlavně nebudu vidět, kdy se přidá, takže se na něj budu těšit a budu víc vzrušený, než kdybych měl oči nezakryté. Po těch slovech mi dal šátek na oči a za hlavou zavázal, dával pozor aby do něj nechytil vlasy, byl velmi jemný, ale před tím, než mi svázal ruce mi k sobě obrátil obličej a jemně mne políbil na rty. Chvilku nechal své rty nehybně na mých ale potom mi je začal jemně okusovat a sát, nakonec mi přejel jazykem po rtech a to bylo znamení pro mě, abych je rozevřel a vpustil ho do úst, což sem udělal. Nejdřív tam vjel špičkou jazyka a pomalu ho tam zasouval hlouběji, až narazil na můj jazyk. Jemně otíral špičku svého jazyka o můj a tak mě vyzýval ke hře jazyku. Po chvilce, co ze mně opadl prvotní stres a já se uvolnil, přidal jsem se a začal milostný tanec našich jazyků, ale pomalu nám docházel vzduch a my se museli chtě nechtě od sebe oddálit a vydýchat. Po tom co jsme nabrali dech do plic mi Ford řekl, ať dám ruce za záda a chytnu se v loktech, svázal mi ruce a já byl trochu napjatý, ale když sem ucítil Fordovy ústa na krku a jeho ruce na svých bradavkách, tak jsem se uvolnil a užíval si to jemné laskání, dokud mi bradavky neztvrdly. Pak je Fort chytl mezi palce a ukazováčky a jemně je žmoulal a pak třel.

Když zjistil, že jsem dostatečně uvolněný, vzdálil se a uvolnil místo za mnou pro jednoho svého kamaráda a ten druhý byl přede mnou, oba se mi přisáli na krk, každý z jedné strany a jemně mi ho sáli a okusovali. Pak se ten přede mnou pomalu sunul dolů, jazykem mi oblizoval každý kousek odhalené kůže a to samé dělal ten druhý na mých zádech. Pomalu jsem pociťoval jemné pnutí v rozkroku, jak se mi moc líbilo, co dělali. Ten přede mnou se dostal jazykem na mou bradavku, kterou jemně olízl a po chvilce začal sát a při tom po ní kmitat jazykem. Když se jedné nabažil, přesunul se na druhou a věnoval ji stejnou péči. V tu samou chvíli mi muž, který byl za mnou, jemně okusoval a líbal obě půlky zadečku. Když se nabažil téhle činnosti, rukama od sebe oddálil obě půlky a začal se věnovat dírce, kterou jemně lízal a ťukal na ní jazýčkem, což bylo velice příjemné. Já už jsem nedělal nic jiného, než jen vzdychal a snažil se udržet na klepajících nohách, ale moc se mi to nevedlo. Ten, co se věnoval přední části mého těla, mi jemně okusoval bříško, Posléze mi vsunul jazyk do pupiku a jel jim dál. Když se dostal k mému penisu, tak se usmál do kůže na tříslech a řekl, že mám opravdu sladký ocásek a pěkně ružový žalud a hned nato mi dal pusu na špičku žaludu, což v mých nohách vyvolalo třes, kterého si všiml, a tak pověděl parťákovi, že se přesunou na postel . Takže, ten co klečel přede mnou si lehl na postel, já jsem byl na něj položen do polohy tak, že on měl můj penis u svého obličeje a já byl svým obličejem zase blízko jeho penisu. Ten druhý si klekl za mne a znovu mi roztáhl půlky a jazýčkem se pokoušel dostat do mého zadečku, což se mu po chvilce povedlo a mne v tu samou chvíli za cukalo v penisu, čehož se všiml muž pode mnou a vsál můj penis do úst a začal ho sát a lízat do doby, až jsem se mu vystříkal do úst. On vše spolykal, ale ani po tom, co sem se zklidnil, tak nepřestal dorážet ústy na můj penis, ale na chvilku se oddálil a poprosil mne, abych si i já začal hrát s jeho penisem usty. Já mu odpověděl, že nevím jak, ale zkusím to, a jestli by mi nemohli rozvázat ruce. Když to udělali, poděkoval jsem jim. Vzal sem do ruky penis muže ležícího pode mnou a jemně ho oblízl a pak si ho zasunul do úst a začal jsem ho sát střídavě s lízáním. Muž za mnou, co se věnoval mému zadečku, pověděl, že mi připraví muj otvor slasti na Fordův vpád, takže ať se nebojím, že mě namaže dirku gelem plus mi tam vstříkne trochu afrodiziakálního oleje, to mne uvolní, a hlavně mi bude pomalu a postupně strkat prsty do dírky, takže mu mám říct, kdyby to bolelo a nebo kdybych se cítil nepříjemně. Byl sem rád, že na mne berou takové ohledy, tak sem mu řekl, že muže začít, že mu vše řeknu. Uslyšel jsem zvuk otvírání šuflete a pak klaplo nějaké vičko. Odvodil sem si, že je to asi ten gel. Muž za mnou si ho vymáčkl na prsty a těmi mi ho rozmazal po dírce. Já se trochu stáhl, on se zeptal, co se děje. Odpověděl jsem, že to studí. On se zasmál a řekl, že se to za chvilku zahřeje mým teplem. Chvilku gel rozmazával po mé dírce, potom mi začal pomalu zasouvat jeden prst do zadečku. Díky tomu, že si mne připravil jazýčkem, to nebylo ani nepříjemné a ani to nebolelo, jak jsem se bál. Chvilku s ním jemně roztahoval zadeček a když zjistil, že jsem si na něj dostatečně zvykl, přidal druhý, to už sem trochu sykl, on když to uslyšel tak mne jemně druhou rukou pohladil po půlkách a taky zádech. Jen chviku bylo nepříjemné mít dva prsty v zadečku, ale i na to sem si zvykl a než mi tam vsunul třetí prst, vlil a vetřel mi do roztažené dírky poměrně dost toho afrodiziakálního oleje. Mezitím se muž pode mnou činil na mém penisu a jeho ruce mi roztahovaly půlky od sebe, aby si druhý mohl nerušeně hrát s moji dírku. Ve chvíli, když sem se zabýval tím, že sem uslyšel šustění látky a kroky k posteli, mnou projelo něco jako blesk. Prohl jsem se a nahlas zavzdychal. Muž za mnou promluvil a řekl ,že právě narazil na moji prostatu, po které od té chvíle přejížděl, takže jsem si díky rozkoši, kterou mi poskytoval, ani nevšiml, že už mi do zadečku vsunul třetí prst. Najednou sem ucítil, jak se madrace pohla jen kousek od mé hlavy a na to sem uslyšel fordův hlas jak říka, že si mne nejdřív vezme sám a pokud nebudu moc unavený, tak se do mne zároveň s ním  pokusí zasunout penis jeden z jeho kamarádu a ten druhý mi ho bude strkat do pusinky, ale nemusím se bát, kdybych dal najevo, že mne to hodně bolí, tak s tím přestanou. Za tohle ujištění a hlavně za to, že na mne bere takové ohledy, jsem byl moc rád.

Takže mne muž, na kterém jsem ležel, ze sebe sundal a sedl si zatím kousek od nás, aby mohl sledovat, jak si mne Fort bude poprvé brát. To samé udělal i muž, co mi roztahoval zadeček. Fort mne poprosil, ať si kleknu na všechny čtyři a ať na něj vystrčím zadeček, že si mne ještě trochu roztáhne prsty, protože ho má trochu většího, než je průměr. Jemně mne pohladil po zadečku a zamířil prsty k mé dirce, v tu chvíli řekl jednomu z mužů, ať mi roztáhne od sebe půlky, aby měl lepší přistup. On tak udělal a už sem cítil, jak se mi do zadečku zasouvají dva prsty kluzké od gelu. Díky tomu oleji jsem měl trochu mysl zatemělou extází, takže když mi prsty přejel po prostatě, tak jsem se mu udělal do ruky, kterou při tom dráždil můj penis. Myslel jsem si, že na chvíli přestane, abych měl čas se vzpamatovat z právě prožitého orgazmu, ale on mi v tu chvíli zasunul do zadečku třetí prst a roztahoval mne tak, že od sebe odtahoval prsty a přitom je do mne zasouval a zase vysouval. Když si už myslel, že jsem dostatečně připravený na jeho vpád, tak je vysunul, potřel si gelem svůj penis a přiložil ho žaludem k mé dírce, do které ho pomalu vsouval- Ze začátku to bolelo, jak se snažil protlačit přes svěrač, až tak že mi vytryskly slzy a já prosil, ať přestane. On mi odpověděl, že pokud teď přestane, stáhnu se a on ho do mne nevsune, ale ať se nebojím, že si za chvilku dírka zvykne a přestane to bolet, tak sem jen držel a plakal, jak ho do mě zasouval. Když byl ve mně cely, tak se přestal hejbat a čekal, než si zvyknu. Já jsem po chvíli už necítil bolest, jen podivnou plnost, tak sem se pokusil pohnout a v tu chvíli mnou projel skvělý pocit, tak sem se nepřestával pohybovat. To Forda potěšilo, chytil mě za boky a začal si sám určovat tempo. Ze začátku bylo pomalé, ale po postupně začal přidávat a najednou jsem cítil, že se blížím k orgazmu. V tu chvíli se můj penis ocitl v ústech jednoho z mužů, který mne sál a lízal, což byla pro mne poslední kapka a já se přehoupl přes doposud nejhezčí orgazmus, co jsem měl. Když jsem se začal vzadu stahovat, tak to ani Ford nevydržel a následoval mne v orgasmu. Když mi do zadečku přemístil celý obsah svých varlat, opatrně se ze mne vytáhl a zeptal se mne, jestli nejsem unavený a jestli můžeme ještě pokračovat. Na to sem se mu omluvil, že jsem dost unavený a že se mi chce spát, takže bych byl rád, kdybychom to nechali na jindy. Fort mi odpověděl, že souhlasí a při tom mi sundal šátek z očí a já viděl jak se na mne usmívá a sám od sebe ho políbil na ústa, což, když sem se podíval do jeho tváře, tak jsem viděl, jak ho to překvapilo. Když se z toho vzpamatoval, usmál se na mě a řekl, ať se podívám na ty dva, kteří byli ve svém vlastním světě, to protože se dost náruživě líbali a plazili se po sobě.

Fort se mne zeptal, jestli si dáme nejdřív sprchu nebo až ráno, já mu řekl, že bych si rád dal sprchu teďka a pak bych se přesunul i s ním do mého pokoje, kde bychom se k sobě přitulili a spali a ty dva necháme tady, ať si taky užijí rozkoš z milování, natož se mne Fort zeptal, jestli muže jít se mnou do sprchy. Já mu odpověděl: „Ano pane, budu moc rád.” Tak Ford slezl z postele, mne pomohl taky na nohy, zeptal se mne, jestli můžu chodit, já odpověděl, že to zkusím a tak jsme se ruku v ruce vydali společně do mého pokoje. Tam jsme zamířili do koupelny a rovnou do sprchy. Ford si stoupl za mne a umýval mi záda, pak vzal sprchu a umyl my zadeček a trochu podráždil dírku tak, aby ze mne vše vyteklo, za což sem byl rád. Pak sem se k němu otočil a začal ho mýt. Když jsme se umyli, Fort mi oblíkl župánek, sám se otřel jen do osušky, vzal mne jemně do náruče a odnesl na postel, kde ze mne župánek stáhl, pak mne položil do peřin, lehl si za mne tak, že jsme se dotýkali, vypadali jsme jako dvě lžičky. Fort nás přikryl dekou a než jsme usli, tak se mne zeptal na pár věcí. První, jaké bylo první milování. Ja mu odpověděl, že se mi to ze začátku líbilo, jak si hráli s mým tělem, pak jak ho do mne zasouval, tak to hodně bolelo, ale za chvíli jsem si zvykl a pak to bylo tak úžasné, že se těším, až to zopakujeme. Pak se mne zeptal, co chci dělat zítra. Já mu odpověděl , že bych moc rád jel na nákupy, pokud mi dá nějaké peníze. Na to on mi odpověděl, že pojede se mnou a o finance se nemusím starat už nikdy, že mi koupí vše, co budu chtít. Na to sem mu poděkoval. A po nákupech bych moc rád zajel za jeho otcem a poděkoval mu, že mne koupil a tak mi zachránil život a hlavně ukázal, že moje budoucnost vypadá dost dobře. Když jsme se na všem dohodli tak už se mi zavíraly únavou oči a těsně před tím, než jsme usnuli, jsem od Forda dostal polibek na ouško a taky mi řekl, že mne miluje a je za mně moc rád. Odpověděl jsem mu, že ho mám rád a že ho musím nejdřív pořádně poznat, abych mu mohl říct to samé co on mne. Fort mne znovu políbil a pověděl, že si na to počká a jakmile to řeknu, tak mne požádá o ruku a vezme si mně. Já sem se jen usmál. Zavřel jsem oči a stačila chvilka a já usnul spánkem plným krásných snů o mé budoucnosti, ale to sem nevěděl, co mně čeká ještě za hrůzy, ale tehdy jsem byl blažený a šťastný.

 


Průměrné hodnocení: 4,31
Počet hodnocení: 51
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Saya2
Saya2

Nic co by se dalo zveřejnit...

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.